Evlilik programları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Sizce bir kadının evlilik programında eş bulmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

1-İnsan çıktığı kadını zaman içinde tanırken 5 dkda tanıması nasıl birşeydir?

2-Bir ilişki tv önünde yaşanmalı mıdır?

3-Oraya seyirci giden kadınlar akşam kocalarına yemek yapıyorlar mıdır?

4-Orada bulunan kişiler oy kullanma yeterliliğine sahip midir?

Medeni haklarını kullanma yeterliliği ellerinden alınmalı mıdır?

Haydi kolay gelsin

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• içimde onlara söylenebilecek o kadar çok şey varki anlatamam ama siteye engelleme gelir en azından ben engelleme alırım diye söylemiyorum, mercimek beyinli insanlar ya işleri güçleri yok saçma sapan programlar yapıyolar, ama bizde hata sağolsunlar annelerimiz, teyzelerimiz, halalarımız, babaannelerimiz reyting denen zımbırtıyı tavan yaptırdıkları için bakteri gibi hızla çoğalmaya devam ediyo, allah sonlarını, sonumuzu hayır etsin.

0|1
    0|0
    • Birde kadınalrın onuru örseleniyor sanki bekar kalınca öleceklermiş gibi.

Kadın bir ticari mal değildirki orada beğeniye sunulsun

• işte bunları biriliernin anlatması lazım

• anlatmakla olmaz arkadaşım zaten tepkileri görüyolar, gerçi bi çoğu bunu bi iş olarak yapıyo ki bildiğim kadarıyla belli bi ücret veriliyo ordaki katılımcılara falan, yani ücret karşılığında rezil oluyolar.

Kızlar Ne Diyor 9

• Dileyen istediğini yapar.Ama ben pek hoş bulmuyorum.Sosyal çevresi bu denli mi zayıf insanların ki ordan medet umuyorlar diye düşünürüm? Kaldı ki, bir iki izlemede görüyoruz ki,çoğu araba ev para peşinde.

0|1
    0|0
    • Evet katılıyorum sana.Araba bir aşk için yeterlimidr yahu ne içiyor bunlar ?

• Seyretmiyorum

0|1
    0|0
  • nefret ediyoruuuummm bu programlardan.

0|1
    0|0
  • Her kanalda var olunca zap zap evlilik programı artık bir noktadan sonra benım orda olmam gerektiği hissine kapıldım sanki evde o programı izleyen ben kalmıstım herkes o programdaydı değişik bir nevroz atak :)))

0|1
    0|0
  • ben özellikle genç insanların oraya çıkmasına çok karşıyı..

ama yaşlıların çıkmasına sıcak bakıyorum..

0|1
    0|0
  • Zaten kocaları boşamıştır o yüzden yemek problemleri yoktur bence. Tamamen yanlış bi de gurup halinde olur mu olmaz mı diye konuşmuyorlar mı. Izliyorum iş bulamıyorum gün boyu evdeyim çünkü yapacak şey yok e bakıp bakıp gülüyoruz işte.

0|1
    0|0
  • tamamen saçmalık..ben onları komedi programı diye izliyorum..güldürüyorlar..

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum özellikle evde oldugum zamanlarda butun gün gokkusagı gibi heryerde bu programlardan mı cıkar ya egitsel ögretici hiç bi program yok iyiki calısıyorum

0|0
    0|0
  • ee ticarii menfaatler söz konusu tabiki yapıcaklar ama saçma buluyorum sanki kurgulu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öyle deme bazı adamların foyaları 5 dkda çıkıyor :D

bkz: link

0|1
    0|0
  • Hiç bişi kullanmadan o kafada olmaları çok enterasan..

1|0
    0|0
  • Allah kimseyi düşürmesin oralara

0|0
    0|0
  • içi boş toplumun boş şeylerle uyutulması olarak görüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...