Kapat

Sevgilim beni aldattı ve çok yalnızım . Her gün evde onun için ağlıyorum.

Sevgilim beni aldattı ve çok yanlızım . Hergün evde onun için ağlıyorum.Neden erkekler aldatma gereği hissederler ki. Bana cinsel yönden yaklaşmıştı ve ben reddetmiştim. Aradan 10 gün sonra başka biriyle çıktığını öğrendim ve benle hala ilişkisi devam ederken bende bunu öğrenince bi tokat patlatıp yanağına terketttim onu fakat genede özlüyorum onu..( Sizin yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Onun için ağladığın

her saniyeye yazık

Adam gibi birini bul kendine

terk ederek en iyisini yapmışsın

inşallah mutlu olmanı dilerim

hayırlı ramaznlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 32

• az önce bi arkadaşa tır çarpmış...uykuya daldırmış...azcık şükredin..kalp yarası bi şekilde atladılıyor..harap etmeyin kendinizi

saygılar

1|0
    0|0
  • Demek ki Cinselliği birinci plana koymuş, seni bu yüzden aldatmış, sen gerekeni yapmışsın için rahat olsun değmez böyle insanlara, iyi ki istediği şeyi alamadan terketmişsin, şimdi ağla içinde kalmasın kendini toparladıktan sonra hayatına devam et, geriye dönüp baktığında hiç pişmanlık duymayacaksın.

1|0
    0|0
  • sana hiç değer vermeyen birini özleme bence... seni sevglı olarak gormuyomus ki... oyle deıl mı?

1|0
    0|0
  • unutmaya çalış... seni sen olduğun için seven biri olmalı cinsel yönden değil ... seninle ayrılmadan başkası ile çıkması kabul edilemez ... bazen hemcinslerimden nefret ediyorum... istemiyorsa nazikçe-kırmadan söyle ayrıl... göz yaşlarına yazık :)

1|0
    0|0
  • gerçekten sen su an bunalımdasın başkasınıda bul demiyorum ama otur sağlikli bir karar verki sağlıklı olasın

1|0
    0|0
  • sen onu hala özlüyosan kusura bakma ama sende mide falan kalmamış yani. ağla bencede açılırsın zamanla :// cinsel yönden seni istiyor işte sen körsen çocuk ne yapsın o da gitmiş başka birini bulmuş mantıken ://

0|0
    1|0
    • Ne güzel aşk yasıyoduk herşeyin cinselliğemı bağlanması gereklı yanı .Herşeyin bi zamanı var

• bende sana öyle bir heriften sana ne fayda gelir anlamında söylemiştim zaten neden anlamadan yorum yaparsınızki hiç anlamam şu karı milletini yahu ://

• I think one of no value to you, yearning ... gormuyomus that you as a lover ... Is not it?

1|0
    0|0
    • Absoulutely your right. Thanks for ur comment.)

• I'll regret later on in life never thank goodness I did not do anything until the end of yaptımsa follower, I'm not walk behind me I walked inside did not always perpendicular to dim the hell I think I'll keep you if you return one day allocated üzülsün olurmu but you have them that they were making him Become a friend, a friend's recommendation, take good care trust in god eyüp

• It's been already said and done. Don't worry for me . It's tıme to leave. I hear their footsteps leaving slow.:)

• sen vermezsen bi veren bulunur bu hayatın kuralı bu niye ağlıyorsun senin için isabetli bi durum olmuş.

0|1
    0|0
  • oyy kıyama ya yapılır mı bu böle kıza... :)

1|0
    0|0
  • Hep o kaküller yüzünden.

0|0
    0|0
  • Ya ne zayıfsınız.Sen anlamazsın ruhsuz diyorlar sonra ya insanın kendisinden başka dostu var mı şu dünyada.Aldatmış adamın sokakta püüü dediğin tinerci kadar değeri olmaması lazım ne özlemesi ya? Sen ilişki içinde olmayı değer verilmeyi özledin sadece bünyen buna isyan ediyor.Takma öyle gereksiz varlıkları güçlü ol biraz.Kimse senden değerli değil ne anan ne baban ne kocan,çocukların,sevgilin,kankan vs.

0|0
    0|0
    • Evet haklısınız zaten yavas yavas bu sendromu atlatıyorum ama napayım bıraz fazla duygusalım.(

• Onu özlüyorum dememkle başlayabilirsin, ilişkide olmayı biri tarafından değer verilmeyi özlüyorum deme iyileşme yolunda sağlam adımdır.

• bunun bir sonu olmalı demi

0|0
    0|0
  • bence özleme aldatmış seni peki neden aldattığını öğrendin mi

her erkek kendi sevgilisinde birşeyleri eksik gördüğünde aldatırmış bu evli olanlar içinde geçerliymiş.

üzme kendini kaybeden o olur senin değerini bilemediği için

0|0
    0|0
  • Çok saçma...

0|0
    0|0
  • başka birini bull

0|0
    0|0
  • Kendinde biliyorsundr ki 'değmez'mis de hayata devam

0|0
    0|0
  • Ne özlüyon sapığı yaa boşver

0|0
    0|0
  • tokatı ona değil kendine atmışsın

0|0
    0|0
  • üzülme unut gitsin.sana başka sevgilimi yok elini atsan ellisi

0|0
    0|0
  • Sen sevgilim demişşin daha sevgili olmamışsınız siz.Sevgili olsanız böyle olmazdı

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer

0|0
    0|0
  • Boşluktasın biraz zaman geçsin düzelirsin

0|0
    0|0
  • sen yine iyi yapmışın ben olsam vururdum o hıyarı

0|0
    0|0
  • teselliye ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • Erkekten bol ne var gene bulursun

0|0
    0|0
    • Düzgün temiz 0 kilometre bulması zor işte.)

• Herkesi aynı kefeye koyduğum yok

• Gerilim yapma o manada söylemedim düzgün temiz erkek çok valla bak kendimden biliyorum. Neslimiz tükenmedi daha. Ama sıfır olayında garanti veremem :D

• Özlemine kanma.Geçmeyen özlem yoktur.

0|0
    0|0
  • If I was your boyfriend, I'd never let you go.)

0|0
    0|0
  • seni sen icin degil cinsellik icin sevmis

0|0
    0|0
  • "yanlızım" diye yazan kız yalnız oluversin :) Çok ilginç kişilersiniz, sizi seks malzemesi gören erkeklere gönül veriyorsunuz

0|0
    0|0
    • İnsanları hemen tanıman imkansız işte

• Bununda doğruluk payı var elbette

• kendine çeki düzen ver, o zaman daha kaliteli seçim yapmayı öğrenirsin. Kendin etmiş kendin bulmuşsun, boşuna ağlama bence. Yalnız kalmaktan mı korkuyosunuz napıyosunuz ben anlamıyorum sizi. Sevgili seçimlerine dikkat

• "sen vermezsen bi veren bulunur bu hayatın kuralı bu niye ağlıyorsun senin için isabetli bi durum olmuş." bu yorum kesinlikle doğru.. cinsellik için terkeldin üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Boşver üzülme iyi yapmışsın.

1|3
    0|0
  • süpersin yani sakın arama hatasını anlayıp gelcek geri bekle

1|1
    0|0
  • bu işler böyledir canım,suçlu oldugunu bile bile üzülürsün,özlersin..sakın affetme,benimde başıma geldi ama ben affettim ve sonra çok pişman oldum neyse ki çıktı hayatımdan..üzülme,zamanla geçer..

1|2
    0|0
  • tabiki özliceksin ağlıcak zırlıcaksın dunya bombos gelecek hatta kimse bişe sormasın kımseyle konusmım dıye bakacaksın ilk günler böyle gececek canın fena yanacak...ama 10-15 gun sonra ağlama krızlerı azalacak sen ıstedıgınde aglayacaksın hafıf hafıf gulumsemelerın başlayacak sonra bi 5 gun sonra sadece sen dusunmek ıstedıgınde aklına gelmesıne ızın verdıgınde onu hatırlayacaksın belkı bırazda huzunlenecek hadı bırazda gözlerın dolsun ama ağlamayacaksın ...peki sonra ne mı olacak artık artık aklına bıle gıremeyecek yaptığı seyi düsünüp bi kez daha nefret edeceksın sonralarında nefret bıle etmeyeceksın

0|0
    0|0
  • değmeyecek biri için döktüğün gözyaşlarına değer mi, senin gözünden akan yaş o kadar değersizse ağlamaya devam et

0|0
    0|0
  • eski sevgilin seni aldatıyor ve sen onu özlüyorsun.. kadınlık gururuna yazık

0|2
    0|0
  • link

Eneem çok sevdim bunu.

0|0
    0|0
  • cok beklersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...