Kızların giyimi düşüncelerinizi nasıl etkiler?

Kızların açık giymeleri sizin onlar hakkında kötü düşünmenize neden oluyo mu? Yani ne düşünürsünüz ? Öyle bi kıza evlilik gözüyle bakabilir misiniz ?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bişey

açık-kapalı falan filan hikaye tanımak lazım ..yaşamak lazım

kalbini görmek lazım...evlilik sadece görüntüyle olacak şeyler değil...

8|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• açıklık kapalılık giyilen şeylerde değil beyinde olur. karakteri kişiliği oturmuş, aklı basında her bayan nerde ne giycegini bilir, kimsede karısamaz. A bak mini etek giymiş bu kadınla evlenilmez gibi sacmsapan bir düşünceseline girilmez, girilmemeli. Evlilik beyinde olur, fizikte değil.

Ben dışarda iş yerinde vs boylesine dar göörüşlü bir zihniyetle yaklasıp da, aa bak dekolte giymiiiş, bak mini giymişş, bu kadın aranıyor yok bu kadın şöyle yok bu boyle gibi birşey düşünmedim düşünmem de...

5|0
    0|0
  • açık giyinmek alışkanlıkla alakalı yani çocukluğundan beri açık giydirilen bir kız çocuguna büyüyünce kapalı şeyler giydiremezsiniz. yanı açık giyinmesi onunla evlenilmemesi anlamına gelmez ama gözler üzerinde olduğundan can sıkabilir.

2|0
    0|0
  • Giyindiği yere göre değişir tabi ki . Olmadık yerde açık giyinen bir kıza iyi gözle bakılmaz kültürümüzde. Böyle kızların etrafından bir şeyler arandığı duygusuna kapılırım heralde. Evlilik için giyim ? İşte karşındaki kişiye yakıştırmana bağlı. Ne de olsa aşkın gözü kördür. söylersin dinlemez o zaman sadece gündelik olursun .

0|0
    0|0
    • giysilerle değerlendirme yapmak? bilemiyorum ya. Sonuçta her insan kendini güzel görmek ister.Onun için de kendine yakışanı giyer.Erkekler öyle düşünüyo diye giymicekmiyiz şimdi

• Evet o kadar abartılı makyaj dekolet giyinirse bu kızla evlenilmeyeceğini düşnürm. Sonuçta Giyim niyetin dışa vurumudur

1|0
    2|0
  • Ön yargılı olan insanlar, Açık giyinene k*şar, Kapalı giyinene yobaz gözüyle bakar...ama benim gözümde asıl yobaz ve k*şar olanlar, bu yargıları yapanlardır...

1|0
    0|0
  • bakmam prensiplerim geregi duzgun giyenenlerden yanayim ic dunyasi onun meselesidr belki cok ahlakli terbiyeli biridir ama giyim de onemlidir her tarafini acip sokakta yuruyorsa sinir kat sayim buna imkan vermez

1|0
    1|0
  • Yerine göre sağlam giydiyse iradeli olduğunu bilirim her kız dekolteyi taşıyamaz.

1|1
    0|0
  • Bakarım bu evlilik giyimle olacak birşey degil her insan degişebilir ama öyle acık sacık giyinemez ortalık abazalıktan geçilmiyor benim olna insan bana özeldir başkasının bakmasına tahammül bile edemem

0|0
    1|0
  • bence de gıyıme degıl ıcıne bakmalı ne acıklar gordum dort dortluk ne kapalılar gordum fırlama oyuzden ınsanın ıcı onemlı kalbı onemlı

0|0
    0|0
  • giyindikleri ile kişikiklerini yargılamıyorum.

ister kışkırıtıcı giyinsin ister çarşaf

benim için önemli olan içindeki

0|0
    0|0
  • Herkes istediği gibi giyinsin beni sadece sevgilim ilgilendiriyor :)

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda?Ayrıca çık dışarı bak, ne görüyorsun aynı şeyi.

1|0
    0|0
  • Etkilemez

0|0
    0|1
  • evet öyle kızla evlenmem ben ama sevgili olur yiyşirim.

0|0
    1|0
  • Açık derken?Ne kadar açık?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Birini giyimine bakarak değerlendirmek yanlış bence.Önyargının alası olur.Nerede ne giyeceğini bildikten sonra o mini eteği kaldırabilecek yerde giymek sıkıntı yaratmamalı. Hem evlilik sadece giyime bakılarak karar verilecek bir şey değil. Tanımak lazım,içini okumak lazım.Bilmek lazım. Ciddi bir şey, önyargılara yer olmaması lazım.

1|0
    0|0
  • Kimse umrumda değil şahsen. İsteyen istediğini düşünsün ben yine istediğimi giyerim.

1|0
    0|0
  • Erkeğin kuş kadar beyni varsa bu soruyu sokan kadınla evlenmez

0|1
    0|0
  • ınsanların ne gıydgını umursamam

0|0
    0|0
  • çok açık giyinnen bayanlara ülkemizde iyi gözle bakmazlar , en azından kendini sergiliyor diye düşünürler ok

0|0
    0|0
  • boşver ya erkeklere göre mi yaşayacaksın hayatını

1|0
    0|0
Yükleniyor...