Erkekler çok sosyal kızlara bakışınız nedir?

Bir kızla tanıştınız, muhabbeti çok güzel kendi de fena değil. Gelgelim etrafında çok insan var sizi farkediyor hatta hoşlandığını bile hissediyorsunuz kendinizi geri çeker misiniz?

Herşeyden az çok anlayan, kültürlü kızlara bakışınız nedir?

Ve sosyal olan birine güvenir misiniz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kültürlü kızla herkes (daha doğrusu az biraz kültürkü olan herkes:D)çıkmak ister mesela bn:D

amma gelelim evlenme ve ömürlük bir yaşam meselesine o zaman onun çevresinde ki tutumlarına ve erkeklere karşı davranışlarına bakarım.yani kültürlü diye çok rahat hareket etmesi şart değil erkeklerle el kol şakalrı falan kaldıramam bunları:D kafa göz dalarım ve mesafeli olmalı erkeğinin durumunu düşünerek. diğer erkeklere karşı duruşu net olmalı ki herkes onun aslında tam güvenilecek bi kadın ve eş olduğunu bilmeli.bunu erkeğe de uyarlayabilirsin :D

0|0
    0|0
    • şöyle bir sorunum var ilk konuştuğumda çok güzel ilerliyor etkilenmeyen birini görmedim ancak zamanla baskın olduğumdan mı bilmem yapamıyorum..her konudan anlayan, edepli böyle muhteşem özellikleri olan bir insan belki de biyonik bir insan arıyorum.:((

• özellik takıntısı işte.gelişi güzel yaşayabilmek lazım hayata özelliklerle gelmedik hepimiz hala eşitiz.

• aman ne özelliği yavv en önemli özellik ciddi bi ilişkiyse eviliğe yönelik bana göre güvendir:D

Erkekler Ne Diyor 8

• İlişkiye yön veren, onu taşıyan kişi genelde bayandır. Bu durum gözönüne alınırsa bayanın görgülü kültürlü olmasını tercih ederim. Etrafında çok kişi olmasıda önemli değil. Eğerki zaten kültürünü yeterince almışsa nerde nasıl davranacağını bilir. Etrafındaki kişiler arkadaşlığından dolayı yaklaşmıyor ve çıkar peşinde koşuyorlarsa yada bir ümit bekleyerek dolaşıyorlarsa benim onla olan arkadaşlığımı duyunca ayrılacaklardır zaten...

Arkadaşım ne kadar görgülü kültürlü olursa sende o kadar olursun. Hani bir laf vardır : "Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim." diye... Siz anladınız onu :)

0|0
    0|0
    • İşte aynen durum bu, herkesin samimi bir can yoldaşına ihtiyacı vardır sahte sosyal yaşamın dışında sevgilisi için ayrı bir dünya ayıran biri mutlu olabilir mi?yoksa karıştırıp herşeyi mahvetmek mi lazım?

• Her konudan anlayan? Sen her konudan anlıyor musun ki mesela? Sen sadece ukala olma çabası içerisinde, fazla okuyan, fazla gezen biri gibisin.

Sosyal olmanın ya da kendi ilgi alanına ait konularda bir şey bilmenin ilişkide kullanmak üzere bir birikim olduğunu düşünmüyorum. Düşünme yetisini iyi kullanan her iki insan gayet tabi anlaşabilirler. Birbirlerine karşı ezik hissetmezler. Elbette belirli bir kültür birikimi olan bir erkek hak ediyordur sosyal bir kadınla birlikte olmayı, aksi takdirde zaten uyum gösteremez ve bu yüzden adım atmaz.

Eğer daha mantıklı bir önerme yapmamız gerekirse, kendini ifade edebilen ve kendine ait düşüncesi olan insanlar (her şeyden az çok anlayan yani) her zaman daha çekicidir. Çünkü sürekli bir şeyler öğrenebilir, yeni diyaloglara ulaşabilirsiniz. Sosyal veya sosyal olmayan birisi güven teşkil etmez. Kişiye ya güvenilir ya güvenilmez.

0|0
    0|0
    • Burada sosyal açıdan değerlendirmek istedim sadece

Yoksa son paragrafta haklısınız..

Ukala değilim yada her birşeyden anlarım diyemem, bilgisi olan olaya fransız kalmayan demek istedim yani herşeyden az çok anlayan..

Sosyal konular ilişki içinde bir bütündür.Ve bütün parçalardan ayrı tutulduğunda kopuk ilişkiler meydana gelir.Örneklerini görüyoruz.Niyetim insanların bakış açısını anlamak profilimi gizli tuttuğum bir sorudan çıkarım olamazdı zaten..

Yorum için teşekkür ederim.:)

• Ön yargılı davranarak algıladığım karakter modeline sahip olmadığını gösterdiğin için ben teşekkür ederim. Aynı paydadayız sonuç olarak.

• Geç algılayan insanlardan hoşlanmam çünkü yargıları sunmadan anlamaya çalışmak gerekir..Evet aynı paydadayız.:)

• o anki psikolojime bağlı kendimi geri çekip çekmemek..evet sosyal olan birine güvenebilirim,

ya tabi şimdi herkes ister bi kültürlü kızla birlikte olmayı..her yaptığı hareketiyle etkilerler erkekleri genellikle..bi kızın konuşma tarzı ve davranışları hoşuma giderse yeter benim için hemen ona yesil ışık yakarım..

0|0
    0|0
    • hımm böyle kuralcı biri ama sizi çok seviyor, sevgi herşeydir deyip katlanablir misiniz? yada erkekler katlanır mı?

• o erkeğine göre değişir ,kimisi maçodur vurdumduymazdır katlanmaz,kimi ise anlayışlı ve olgundur katlanır...beni çok seviyor,kurallarının beni sıktığını söylerim güzellikle ,kendini düzeltirse ilişkimiz sürer,yok hoşlanmadığım bir seyi söylememe rağmen yapmaya devam ediyorsa ..ilişkimiz bitebilir...o zaman ne kadar sevsede boştur bi işe yaramz ,benimde onu sevmemi sağlamalı

• Kulturlu kiza diyecegim bisey yok isterim ama sosyal cevresi kimler ona bakrim elin sersersi iti kopugu cevre edinmisse kendiside cevreside uzak dursun

0|0
    0|0
    • kültürlü kızın yanında it kopuk ne arar? daha önce rastladın mı bu tarz birine?

• Oyle seylere rastladim ki yazsam roman olur

• peki öyleyse sustum.:)

• bana bakışlarında ben yoksam,ikinci buluşmayı gerçekleştırmem. çevresiyle iyi derim kalır öyle..

0|0
    0|0
  • sosyallik anlayışına göre değişebilir...

0|0
    0|0
  • sevende vardır ama sıkar beni öyleleri...

0|0
    0|0
    • neden peki

• Evet bu kez çok çok haklısınız, umarım öyle olabiliriz.:)

• inş... diyelim...

• Sosyal ve kültürlü olması açıkçası ilgimi çeker. Kendini fazla yükseklerde görmesi ve davranışı farklıysa bana itici gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer erkek olsaydım kesinlikle ilgimi çekerdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...