Cardozo mu Demba ba mı? Hangisi daha iyi golcü sizce?

Taraflı tarafsız sizce hangisi?

• Cardozo
    A seç
  • Demba ba
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/ZANLrk.png ligin en iyi iki forveti şu an istatiskleri resimde
Hadi oy verin her cevaba +1 vercem

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• Demba Ba tabi ki. Daha 2 3 hafta önce Trabzon medyasının Cardozo'yi nasıl eleştirdiklerini hatırlayalım yerden yere vurdular. Ceza sahası topçusu olduğunu ceza sahası dışında hiçbir sey yapadığına dair şikayetler oluyordu ve Varis'in daha iyi olduğu söyleniyordu. Bence de öyle Cardozo bitirici forvet onu ceza sahası içinde topla buluşturursan iş yapar genelde. Demba Ba'ya sezon başından beri baktığımızda orta sahaya gelip top alan gerektiginde oradan oyun kuran ikili oyunlar yapan arkadaşlarına posizyon yaratan bir forvet. Bence Cardozo'ya göre daha özellikleri olan bir oyuncu. Cardozo'da çok iyi bir forvet tabi sol ayağı harika, her takım ister onu. Ben Demba Ba'nın yanında Sow'un oynamasını isterdim ama iyi ikili olurlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• Cardozo diyorum ben kendi takımımda daha çok görmek isterdim hatta daha sonra sow emenike bile olabilirdi BA da iyi ama bir cardozo değil bana göre genel olarak tabi.

0|1
    0|0
    • senin tercihin daha çok Demba Ba diyen var ama

• bencede daha çok gündemde bir de beşiktaşlılar oy vermiştir. Oysa tarafsız olarak oy verseler

• İkisi esit gibi şu an aslinda ama cardozo kalite trabzona gelmedende cok begeniyodum.

• 17 maçta 15 gol atan DemBaba

0|1
    0|0
  • emenike yerine cardozo yu çok istemiştim bence cardozo daha iyi çünkü

belki ırkçılık gibi olacak ama zenci futbolcularda fizik gücü var kondüsyon var ama yetenek pek yok düz oyuncular. o yüzden forvetlerin beyazlardan olması düşüncesindeyim. forvet adamın yetenekli olması lazım.

0|2
    0|0
  • Demba ba

0|4
    0|0
  • Demba Ba !

0|1
    0|0
  • Cardozo

0|1
    0|0
  • dembaba