İnsanlardan nefret ediyor olması kişinin hayvanı hormonlarının olduğu anlamına mı gelir?

İnsanlardan nefret ediyor olması kişinin hayvanı hormonlarının olduğu anlamına mı gelir? Yani hayvan camiyasına daha mı yatkındır?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlık yaşamış olduğumuz duygu patlamalarımız bizi bu durma ite biliyor.Yok ben hep böyleyim diyorsan oda senin hayvanlığın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayvanlara bir hakaret olarak kabul ettim bunu. bir hayvansever olarak hayvanlarda nefret duygusu olmadıgını biliyorum

0|0
    0|0
  • Nefretin sebebi daha önceden kaynaklanan bir korku olablir; belirli bir yaştan sonra da o korkuya nefret kalıbını uydurmuştur.

0|0
    0|0
  • hayır zihinsel özürlü camiasına daha yakın olduğunu gösterir.hayvanların bir çoğu insan dostudur.

0|0
    0|0
  • Daha çok bu düşüncelerin altında yatan nedenleri bilmek gerekir

0|0
    0|0
  • yok canım ne alaka...huyu yaratılışı...nefretin altında çok farklı şeyler yatabilmekte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır. Sadece yaşadıklarından ötürü böyle düşünüyor olabilir.Anlayışla karşılanmalı ve yardım edilmeli

0|0
    0|0
  • Hayır insan olduğunu gösterir hayvanlar nefret duygusunu bilmezler ki onların iç güdüleri vardır

0|0
    0|0
  • hayvanlar kendisien zarar veren hersey den nefret eder, pet şişeden bile :)) senin turun yok bence henuz

0|0
    0|0
  • hayır yatkın değildir..

bu tip insanlar ayrıca psikoloğa gitmelidir

0|0
    0|0
  • yok canım bence daha çok insandır o bu devirde.

0|0
    0|0
  • !Kişinin hormonları zaten hayvandan pek farklı değil. DNA'si ise neredeyse fare ve maymunla yüzde 100'e yakın. Nefretle bunların pek bir bağlantısı yok. Hayvanlar insanlar kadar nefret etmiyor. kin tutan hayvan sayısı çok değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...