Fitnessciler Savaş Cebeci'yi Takip Ediyormusunuz?

Vücut geliştirme ile ilgilenenlerin takip etmesi gereken kişilerden biriisidir. ben bir çok hocanın programlarını yazılarını okuyup takip eden biri olarak şunu söyleyebilirm ki, Savaş Hocanın bilgi birikimi gerçekten takdir edilesi.

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Adam bildiğin bilim adamı gibi bir şey. Çok bilgili ve bir o kadar da kültürlü. Millet gitsin hala çoluk çocuğu takip etsin. Herkese bol şans :)

0|2
    0|0
    • aynen öyle kardeşim. malesef ki vücut geliştirme denildiği zaman tavuk pilav sporu gibi basitce bir tabir kullanılıyor. oysa ki Savaş hoca gibi işin bilimsel yönünü incelenip öğrenildiği zaman nekadar detaylı , zor , uç bir spor oldugu açıkca ortaya çıkıyor.. her spor dalında olduğu gibi doğru bilgi çok çok önemli ben 10 yıldır bu işin içindeyim ve çoğu insan salondaki hocası bilgili diyerekten ne dediyse onu yapıyorlar, kulaktan dolma büyük bir bilgi kirliliği dönüp dolaşıyor.. herkese bol şans.)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim o

0|1
    0|0
  • savaş cebeci on numara ya savaş cebeciyle nasıl iletişime geçilir mail adresini falan bilen var mı arkadaşlar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende uzun süredir yapıyorum uzmanları takip ederek ama ilk defa duydum o ismi.. Ben genellikle yabancı kaynaklardan takip ediyorum

0|1
    0|0
    • youtubede kanalı var takip et zaten görüceksin bilgi birikimi çok iyi tahtaya çizerek anlatıyor herşeyi

• Resmini görünce hatırladımya ben bikaç videosunu izlemiştim ama hatırlamadıgım bı sebepten dolayı takıp etmeyı bırakmıstım :)

• Sonuş

0|1
    0|0
  • Ben ediyorm fitness yaşm tarzm :D

0|1
    0|0
  • Etmiyorum

0|0
    0|0
    • eğer vücut geliştirme yapıyorsan takıp etmelisin çok şey öğrenirsn

• Şimdi izledim mekik cekerek karin kası cikmaz demiş o konuda biraz yanilmis çünkü ben sadece mekik çekerek mide kaslarimi cikartim

0|0
    0|1
    • mekik karın kası yapmaz.. şunu bir öğrenemediniz gitti yahu

• Cok bilmis arkadas ben sadece mekik calisarak yaptim sen çok i bilmislik yapma

• tanıyorum ben takip ederim

0|1
    0|0
Yükleniyor...