Yaşı benden büyük olanlarla daha iyi anlaşabildiğimi düşünüyorum..ya siz?

yaşı benden büyük insanların beni daha iyi anladığını düşünüyorum .bu hayat tecrübesinden olabilir mi acaba_?

Güncellemeler:
anlaşabiliyorum derken sevgili olarak değil arkadaşlar dost arkadaş olmaktan bahsediyorum .

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat tecrübesidir

saygıdır

sevgidir

iyi niyettir

seni seviyorlardır

sevimli olabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yaşı kendinden büyük insanlarla konuşan, onlarla takılan, onlardan öğrenen insanlar genelde tecrübe olarak yaşıtlarından daha ileride oluyorlar. Tabi ki ortamlara göre değişir bu. Hüsnü zannım ile, kötü insanlarla muhabbet etmeyeceğini düşünerek bunları söylüyorum.

Ki zaten dikkat etmişsinizdir, küçük çocukların hareketleri büyüklerini anımsatır. " Aynen ... gibi " denir. Bu şekilde çevre de aynı şekildedir. Kişi kendisi için büyük bir insanı ekol alır, çevresinde gezinirse elbette onun huy ve karakterini alır. Bu güzel bir olgunluktur.

0|0
    0|0
  • evet evet işte sonunda beni anlayan biri. Bu tezi idda ediyorum hemide. SEbebide bencede olgunluktan kaynaklanıyor. Çelik çocuk la zaman geçirene kadar bencede kızlar kendinden büyüklerle çıksın benimde kısmetim artar :)) Ama ben büyümeyenlerdenim linkim aşağıda

link

0|0
    0|0
  • daha akıllı tecrubeli konustukları içinde olabilir bende gençken ile şimdiki arasında farkı alıyabiliyorum zamanla daha fazla seyler ogrenıyor insan ve daha anlayıslı olunabilir

0|0
    0|0
  • insanlar kendilerinden daha büyüklere daha saygı duyar..ondan..en cok 24 yasındasındır...bir insnaı anlama durumu 25 yasından sonra olur genelde...olgunluk denebilir..birde kendinden büyüğü dha ciddiye alırsın.

0|0
    0|0
  • benim de ciddi ciddi içimde alaska planları yapmaya başladım...insanlık beni bozuyor!

0|0
    0|0
  • Bende öyleyimdir sanırım hayat tecrübemizden bu karakterinin gelişmesini sağlar bence ...

0|0
    0|0
  • zaten hep öyle olmuyormu. en az 2 en çok 10 yaş olmalı arada.

0|0
    0|0
  • Sen bana benziyorsun valla :) Ben de gençlerle anlaşamam yaşlı amcalarla sıkılmadan saatlerce konuşuyorum :) Hayat tecrübesiyle alakası olduğunu sanmıyorum. Kişilik olarak olgunsundur.

0|0
    0|0
  • olgunluk ve hayat tecrübesi dostum, daha iyi anlaşıyorsunuz frekansınız tutuyor

1|0
    0|0
  • Cocuk avutacak yas gecti artik bizden..

0|0
    0|0
  • Doğrudur.Ben herkesle anlaşırım.Esneğimdir yani o anlaşma konusunda :)

0|0
    0|0
  • Her yaşa ayak uydurabiliyorum -_- Yeri gelir çocukla çocuk olurum yaşlıyla yaşlı.

0|0
    0|0
  • erkek 10 yaş büyük olmalı kızdan

0|0
    0|0
  • ben sadece yaşlılarla iyi anlaşamıyorum

0|0
    0|0
  • tabi hayat tecrüben az ve büyüklerin konuşmlarından birşeyler öğrenmen normal.

0|0
    0|0
  • Yaşı kucuk olanlar la cıktıgımda çocuk avuttugumu sanıyorum :/ surekli aşk sevgi cicek bocek liseli tavırlar komplex durumlar sıkıcı geliyor heyecan yok :/

0|0
    0|0
  • hem evet hemde babacan tavırları ile seni yataga atma ihtimali daha fazla olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim anlaştığım 2 katagoride insanlar var biri çocuklar+ ergenler diğerleri yaşlılar.Yaşlı insanları dinlemeye çok severim ve nedeninide biliyorum.Babaannem bizim yanımızda vefat etti ve bir çok kere insanlar büyükleriyle konuşmayı unutuyorlar işte yaşlılar işte kafaları bir gidiyor bir geliyor deniliyor ve evin birden süsü oluyorlar.Kimse onlari dinlemiyor veya onlarla konuşmuyor ama bizim evde biraz bu yönden farklıydı.Ben her gece babaannemim yanına yatardım ve günün nasıl geçtiğini 2-3 saat konusur veye geçmişten anılarını yasadiklarini anlatmasını isterdim.O kenar süsü dediğimiz insanlar yaşlılar okadar hayat tecrübeleriyle dolularki anlatamam.Filosof gibiler :).Herşeyi yaşamışlar.Ölümü, hasreti, emeğin ne olduğunu biliyorlar ve hayatlarinin son deminde oldukları için herşeye şükrediyorlar (bazıları).Benim babaannem böyleydi ve tanıştığım bir çok yaşlı böyle .

0|0
    0|0
  • Arkadaş yelpazem o kadar renkli ki ben bile bilmiyorum kimlerle arkadaş olabileceğimi , apartmanda kimseyle konuşmam misal , ama çocuklar kankam oldu :)) İsteğime bağlı sanırım heryaştan her çeşit insanla arkadaş olabiliyorum ...

0|0
    0|0
  • genelde herkesle ıyı anlasırım

0|0
    0|0
  • Benim içinde böyle çevremde benden büyük insanlar var genelde ve daha iyi anlaştığımı düşünüyorum

0|1
    0|0
  • evet ben de senin gibiyim kendi yaşıtlarımla da iyi anlaşırken benden katbekat büyük insanlarla da gayet iyi anlaşıyorum(hatta daha iyi) aslında bu biraz da olgunluk seviyesiyle alakalı

0|0
    0|0
  • bende :)

0|0
    0|0
  • valla 46 yaşında da arkadaşım var 16 yaşında da :P

0|0
    0|0
  • ben küçücük bir kız çocuğu iken de böyleydim, yaşlı insanlarla bile çok iyi anlaşırdım:) hala daha aynıdır..arkadaşlarımın anneleriyle bazen kızlarından çok daha iyi anlaşıyoruz:) ama genel olarak erkek ya da kadın fark etmiyor.

0|0
    0|0
  • her yasa ayak uyduruyorum bende sorun yok:)

0|1
    0|0
  • yaşıtlarımla olmuyor evet.

ya benden küçük olacak ya büyük.

0|0
    0|0
  • Aynen, yaşıtlarım küçük geliyor bana

0|1
    0|0
  • Genelde herkesle iyi anlaşırım .

0|0
    0|0
  • tek cocuk musun?

0|0
    0|0
  • aynen yaşca buyuk ınsanlarla gezıyorum bende.onların beni daha ıyı anladıklarını dusunuyorum.hayat tecrubesı ıle alakalı bır durum oldugunu sanmıyorum ben birşey yaşamadım ama ortalıkda olup bıtenleride goruyorum yaşamış gibi oluyorum e bundanda etkılenıyorsun neyin dogru neyin yanlış oldugunuda anlıyorsun.kendı yaşıtlarımın dusunceleri soyledıklerı çocukca geldiği için hep aynı mevzulardan bahsettiği için takılmıyorum diyebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...