Hakem Hatalarının Damga Vurduğu Haftada Lig Tarihimizdeki Unutulmaz Hakem Hatalarına Bakalım Mı?

http://www.youtube.com/watch?v=UodkEIKT-HY
Amacım gerginlik yaratmak falan değil bu hafta futbolumuz açısından yeterince gergin bir hafta geçirdik zaten. Yapılan hatalar gerçekten çok komik maksat biraz gülelim, eğlenelim. Yalnız 1. sıradaki hakem hatasına dikkat lütfen. Bir takım hakemden gol yer mi sizce.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyada hakemdrn gol yiyen tek takim Beşiktaş...
    şampiyonluk yarışında heyecanın belkide en üst seviyede olduğu sezonlardan biriydi 1986-87 sezonu. ligin genelde o yıllarda en az gol yiyen takımı Beşiktaş ile en az gol atan takımı ankaragücü karşılaşıyordu.

istanbul'daki galatasaray - fenerbahçe derbisi tam da Beşiktaşlıların istediği gibi 1-1 sonuçlanmış fakat ankara'dan gol görüntüsü bir türlü çıkmamıştı. maçın sonlarına doğru, dakikalar 86'yı gösterdiğinde olan oldu. ankaragüçlü futbolcunun attığı şut, aktif alandaki hakem ahmet akçay'ın sırtına çarparak şaşkın bakışlar arasında Beşiktaş ağlarına gidiyordu.

Beşiktaş, o sezon yediği bu ilginç golle sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrılmış ve sezon sonunda da şampiyonluğu 1 puan farkla galatasaray'a kaptırmıştı.

0|2
    0|0
    • Türk futbolunun bittiği andır, böyle rezillik olamaz. Şu video da bile 3 büyükler içinde yine en çok hatanın Beşiktaş'a yapılmış. Buda mı tesadüf :)

• galatasaray çok aldı şampiyonluklarınızı

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• İzleyemiyorum aksam artik bncede gecmise bakarsak buyuklerden bjk alehinecok hata oldu ama bu sene farkli :) aksam izlerim ins evde telde net gitmesin simdi :)

0|1
    0|0
    • Yok be orada iki tane bizim lehimize yapılan hatalar var. Bir tanesi feci hemde. Ali Gültiken ceza sahası içinde kaleye giden topu elle kesiyor, hakem vermiyor ve ben onu kaleci zannettim diyor sonra. Komediden başka bir şey değil. Akşam mutlaka izleyip gül :)

• Tm kardesim izlerim :)

• hakemlerimizin gerçekten çok çok gelişmesi gerekiyor. ufak tefek hataları hepimiz kabul ediyoruz ama bariz skora etki edecek hataları oluyor. görmediysen verme kardeşim kim senden kıyak istiyor.

Türk hakemliğinin en büyük sorunu hakemliğin asıl meslek değil yan meslek olması. önce buna çözüm bulunmalı hakemler hakemlikten başka işle uğraşmamalı ve futbolcular gibi hafta boyunca hazırlanmalı. tek işleri bu olmalı.

0|1
    0|0
    • Çok aşırıda baskı var. Medya, yöneticiler, taraftarlar çok büyük baskı kuruyorlar rahat bırakmıyorlar hakemleri. Bir yanlış karar veriliyor senelerce o karar yüzüne vuruluyor hakemin. Bu hafta Manchester City maçında bir hakem kararları vardı skandal resmen ama itiraz yok hiçbir şey yok. Maç bitiyor herkes el sıkışıp hiçbir şey olmamış gibi gidiyor. Bizde taraftarlar bile birbirini yiyor. Dün o kadar güzel oynadık son 10-15 dakika hariç ama hakem oynadığımız futbola gölge düşürdü. Çok üzüldüm gerçekten ama dediğim gibi çok büyük baskı var hakemler üzerinde.

• Hataların yarısı Beşiktaş aleyhine peh

0|1
    0|0
    • Aynen :) Hakemden yediğimiz gol çok büyük skandal zaten. Türk futbolunun bittiği an.

• Bakalim tamam

0|1
    0|0
Yükleniyor...