Neden GS, FB veya BJK tutuyorsun? Bu tutku babadan geliyor mu yoksa anneden mi?:D?

Neden GS, FB veya BJK tutuyorsun?
Bu tutku babadan geliyor mu yoksa anneden mi?:D
Neden bu takım? Seni ne tutuyor da bırakmıyor?

0|0
17|53

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü Siyah Beyaz başlamıştı her şey..
    Fotoğraflar Siyah Beyazdı.
    Yazlık sinemalar Siyah Beyazdı..
    Gözümüzün Kara Alnımızın Ak olması öğretildi hep..
    Kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi.
    Kara sevdalarımız oldu Beyaz umutlarla beslediğimiz.
    Ve gün gelecek Kara toprağa Beyaz kefenle girceğiz hepimiz.
    Bak çocuk! Beşiktaşlı olmak zordur. Az olmaktır, azınlık olmaktır, mağlup olurken bile aşık olmaktır. Kolay değildir çocuk, gerekirse 15 yıl beklemektir.
    İşte bu yüzden Beşiktaş..

4|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Bana babadan miras.

Ömrümü uğruna harcayabileceğim bir aşk bıraktı bana.

http://www.youtube.com/watch?v=JS_ZVdj2U-U

Oğlumda inşallah benm gibi olacak

3|1
    0|1
  • Benim hayatım çok ilginç baba tarafı fenerlidir anne tarafı cimbomludur yaklasik 6 yaslarindayken anladim cimbomu ögrendim dayımdan Galatasarayı sanirim o gün bugündür öyle kaldi bana ne para veriliyor ne mal mülk anlatilmaz yasanir nefesler tükenir belki onun icin cok dost kaybettim onun ugruna ses tellerim gitti onu her gördüğümde vazgecemedim bu uğurda alışmışken bir defa körü körüne iste vazgecemiyorsun çocukluk askimdir GALATASARAY Ay yıldızlı al bayrak gibi tasiyacagim onu gittigi heryerde evlatlarima mirastir bu sevda YAŞASIN GALATASARAY

1|1
    0|0
    • sen de güzel yorumladın. Zaten o yaşlarda hemen hemen karar veriliyor;) Katılım için sağ ol:)

• Beşiktaş bana babamdan kalan miras değil ogluma olan borcumdur

2|4
    0|2
  • bebeklikten beridir beşiktaşlıyım vede gurur duyuyorum gaziler büfede vodka kola az ıcmedık be stadın onunde :D

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok birakim boşu boşuna kendime stres yapiyom uzuluyom sesimiz kisiliyo dedim ama yok mümkün değil çocukluk aşkım diye boşuna demiyoruz biz Galatasaray için su gibi bişey sürekli ihtiyaç duyuyorum sürekli bilgi aliyorum olmuyo abi işte bağladık bir kere :)

1|1
    0|0
  • Ailemizdeki herkes Besiktasli ama direkt babamdan geliyor diyemem, kendim tercih ettim gibi bir sey daha kucuk yaslarda.

1|0
    0|0
  • konyasporu tutuyorum

1|0
    0|0
  • babamın takım tuttuğunu bilmem hiç görmedim, annem ise futbolun F sini bilmez, Milli maçlar olduğunda kim yeniyo diye bana sorar. Ben, :) ne abim ne doğup büyüdüğüm Samsun, Dünyaca kanıtlanmış gerçek bir durum. Bizim damarlarımız bile "Bordo Mavi" dir, kanımızdan bahsetmiyom :). öyle kanımız sarı kırmızı lacivert yalan hepsi, aç koluna bak istersen, bordo ve mavi! gerisi hikaye tırı vırı :) Bir gün herkes Trabzonlu olacakkkkkkkk :)

1|0
    0|0
  • doğuştan geliyor. beşiktAŞK <3

1|0
    0|0
  • Ne babadan ne anneden geliyor direk yurekten ;) babamla herseyimiz tuttugumuz takim siyasi gorus yasam tarzi herseyimiz farkli babam fbli ben gsliyim cok kucuktum alem buysa kral cimbom sarkisi vardi ogunden beri galatasarayliyim.

0|0
    0|0
  • biz Baba dan gördük Galatasaray sevgisini şimdi babam bana diyor bu kadar fanatik olma olum falan diye :D

0|0
    0|0
  • ailede bir tek ben galatasaraylıyım onlar hep beşiktaşlı bu tutku nerden geliyor bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Peder fbli ben ise gs.

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe babamda fanatik bende fanatik sayılırım -_- şayet babam fenerbahçeli olmsaydı ben gene fenerbahçeli olurdum içimde var

1|0
    0|0
  • monaco maçını izlemiştim

0|0
    0|0
  • aile Galatasaraylıydı fakat bn bu yüzden değil önceleri maskotu olan aslanı severdim aslanın anlamı büyüktü çünkü benim için galatasarayı tuttum sonra fenerli arkdaşlar vardı şampiyon olamayınca gs liyim derlerdi :)) bnde hiç sevmedim onları bjk ile bir sorunum yoktu ama sevemedim bir türlü sonra zaferler falan filan kaldı kalsın iyi böyle iyi günde kötü günde GALATASARAY...

0|0
    0|0
    • her şey maskottan başladı:)

• kırmak istemedim. Yani, tutkunun hikayesi bitmez, o ruh, senkronizasyon derken...
      Zaten en iyisi stadta izlemek. Adrenalin tam tavan yapıyor.

• anladım tşkler

• Tenim sari kanım krmzı burcum aslan takmım da otamatkmen aslan oluo yani :)

1|0
    0|0
  • fenerbahçeli olunmaz fenerbahçeli doğulur
    www.sabah.com.tr/.../dogustan-fanatik-gercek-oldu

1|0
    0|1
  • peder istanbulspor'luydu. ben boliç yüzünden fenerbahçeli oldum galiba. çok severdim çocukken onu.. fanatik fenerliydim eskiden ama artık tutku mutku kalmadı. maç bile izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • anladım. Bu durum kötü mu? Herkes coştuğunda sen tutkusuz kalıyorsun...

• insanın tutku ihtiyacını bir şekilde içinden atması gerekiyor. başka şeylere yöneldim. konserlere gidiyor bağırıyor ediyorum :)

• bu da bir çıkış:)

• ailemde benden başkası takım tutmaz ilgilenmez sadece var olduklarını bilirler kendim gs yi tercih ettim dönüp bakıyorumda iyikide gs li olmuşum

0|0
    0|0
  • futbolun F sinden anlamam. biraderim fanatik galatasaraylıdır ama bana aşılamayı başaramadı. bu ülkede spor denince futbol basketbol dan başka birşey söylemeyen düzenden çocuk yaştan beri nefret etmekteyim.

1|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Babam Ne Olursa Olsun Şerefinle Yaşa Dedi. O Gün Bugündür Beşiktaşlıyım.

1|0
    0|0
  • Babamlar 3 erkek kardeşler babam beşiktaşlı amcalarımın biri fb diğeri gs ama sülallenin %90 ı beşiktaşlıdır bende babam sayeseinde oldum iyikide olmuşum bir gün herkes beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın ;)

0|0
    0|0
  • Zonguldakspor memleket takımı. Bizler özenti gibi İstanbul takımını değil şehrimizin takımını destekliyoruz :)

0|0
    0|0
  • ben babamın zoryla trabzonsporluydum çünkü tsyi tutmazsam ekmek vermeyeceğini söylüyordu :D sonradan doğru yolu buldum tabi çok safmışım çocukken

0|0
    0|0
  • ayvalıkgücünü tutuyorum türkiyenin en büyük takımı ayvalıkgücü 5 seneye süperlig 10 seneye CL deyiz herkezi yenicez mahvedicez dünya bizi konuşacak

0|0
    0|0
    • hiç duymadım

• biraz araştır ayvalıkı ayvalıkgücü nü bizde dert tasa olmaz şu an 3. ligdeyiz ama zamanla felaket yapıcaz

• haydi bakalım:)

• galatasaryı hissettim sadece. çekici geldi

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı tutuyorum.. ŞEREF'ten geliyor tutku..

0|1
    0|0
  • Babamdan mirastir, Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 17

• Küçükken çok değişik bir bebeklik çocukluk geçirmişim. Tabii ben bebekliği hatırlamıyorum ama annem anlatıyor. Çizgi film açtığında ben sürekli dizi maç açarmışım. Böyle ağzımı açıp izlermişim ne hikmetse. 4 mü 5 mi yaşındayken ilk olarak babama hangi takımlısın diye sordum bjk dedi. Anne sen hangi takımlısın dedim FENERBAHÇE dedi. Sonra okula başladım okuma yazma öğrendim derken ilk okulda maçlar olurdu her maça katıla katıla araştıra araştıra Fenerbahçeli oldum. Artık nasıl bir fenerbahçeli olduysam babam bile takımından vazgeçti.

0|0
    0|0
  • Aile yadigari yegane sey GS formasidir bizde

1|0
    0|0
  • Anne baba tavsiyesi değil de enişte ve erkek kuzenler diyelim :D Ben doğduğumdan beri Fenerbahçelisin derlermiş ama benim hatırladığım 4 yaşımdan itibare. Her gördüğümde iki kuzenim ve eniştem hemen beni kucaklarına alıp boynuma fenerbahçe atkısı dolayıp, bir forma giydirip fenerbahçelisiiiiiin diye fenerbahçe marşları eşliğinde havaya fırlatırlardı :D Bu olaylar birden oluyo tabii kendimi sarı lacivert havada buluyodum :D Şimdide maç izleriz hep beraber :D

0|0
    0|0
    • Hep böyle başlar. sonra bebekler, ikna oluyor, başka seçeneği yok zaten:)

• BEŞİKTAŞ bir yaşam felsefesidir. Babamdan bana kalan en büyük mirastir. Cocuklarima vaad edeceğim gelecektir. BEŞİKTAŞ bir aşktir tutkudur. Kimse anlayamaz bunu, BEŞİKTAŞ Marsinda dedigi gibi
    - Bize sevdadan delirmis diyorlar bilmeyenler nerden anlasin?

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ :) babadan geliyor :) baba tarafı komple beşiktaşlı annem ise inadına galatasaraylı :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle babamdan gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olunmaz, Galatasaraylı doğulur. Babam ne yaparsan yap şerefinle yaşa dedi o günden beri GALATASARAYLIYIM...

0|1
    0|1
  • tabiki babacım ne derse o
    çocuklarımıda fenerli yapacam inşallah <3

1|0
    0|1
  • Gs liyim. Babamdan geliyo kücükken az slogan atmadik onla:))

0|0
    0|1
  • Beşiktaşlı olunmaz, doğulur.

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe tutkusu doğuştan vardır. Kanımda var ruhumda var var oğlu var

0|0
    0|0
  • Doğuştan geliyor..

0|0
    0|0
  • Babadan gelme :D GS

0|0
    0|0
  • Amcamdan geliyor :D :D

0|0
    0|0
  • Ya yw ya sa sa sa antalyaspor cok yasa :)
    Fenerbahce ayri tabi

1|0
    0|0
  • Doğuştan babadan geliyor GALATASARAY ♥♥♥♥

0|0
    0|0
  • Ilhan Mansizda etkendi tabi :)
    Babadan

0|1
    0|0
Yükleniyor...