Spor, Fitness ve Kişisel antreman'dan anlayan arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar öncelikle iyi günler.
18 Yaşındayım
1.79 boyundayım
93-95 kilo arasında gidiyorum.
Şimdi arkadaşlar boyuma göre kilomun fazla olduğunu biliyorum ancak eskiden güreşciydim güreşcileri az çok bilirsiniz yani kiloma göre daha iyi gözüküyorum yalnız problemlerim var hemen sunuyorum size.
Resim yok arkadaşlar şu an çekemem yani telefon yok bilgisayar zaten kendinden geçmiş :)
Güreşciydim fiziğim iyiydi 1 yıl öncesine kadar yani, İlçede yaşıyorum ve burada fazla önem verilmiyor sporlara oyüzden kapandı güreş salonu vs işte bende bıraktım mecburen dedim okuyorum okuluma bakayım, sonra vücudumun yağlanmaya başladığını fark ettim sizlere şöyle tarif ediyim resim yok ama hayal edebilirsiniz umarım.
Omuzlar geniş ( ölçüsü 123 santim sanırım belki biraz daha genişlemiştir neyse öyle bir şey işte)
Kollarım dolgun ( 38 santim felan dı sanırım ama yumuşak değil sıkı kollarım var Allah'tan var yani onlarda olmasa eyvah)
Göğüs kafesim geniş ( Göğüslerim yağlanmaya başladı kas var ama dokunursak üstünde yağ olduğunu anlaya bilirsiniz)
Belim ince (Omuzlarım vs geniş olduğu için bilirsiniz bel otomatik olarak ince durur 82 felandı sanırım oda)
Kalçalarım kötü arkadaşlar ya çok kötü değil ama üst bölgeye yakışmıyor yani aynadan bakıyorum aboo diyişim geliyor)
Böyle işte arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum ne istediğimi yazmadım ama anlaşılıyor zaten sıkılaştırmak ve kilo vermek.
Şimdiden teşekkür ederim.. :)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardio yapman gerek metabolizmanı hızlandıracak egzersizler yap öğün sayısını artır ama senin durumun farklı bence sen diyetisyene git yapılacak tahlillere göre bş ptogram hazırlayacaktır.

0|0
    0|0
    • Hocam metobolizmam bence gayet iyi yani yürürken bile terliyorum koşu yaptığımda baya terliyorum ancak ben yinede fikirlerinizi almayı istedim teşekkür ederim..

• Belini ölçüde gel 82 olması imkansız gibi birşey

0|0
    0|0
    • Valla hocam Spor salonuna yazılmıştım ölçü almışlardı öyle bir şeydi neden böyle dediniz ki?

• Eyvallah hocam sağolun :)

• Önemli değil :)

Yükleniyor...