Galatasaray'da forvet hattının yetersiz olduğunu düşünüyorum ya siz?

Bu sezon Şampiyonlar liginde oynayacağız ve forvet hattımızın çok iyi olması gerekiyor herkes takımda 6 tane forvet var daha ne yapacağız diyorlar ben ise türkiye için tamam ama avrupa için yetersiz diyorum forvetlerimiz teker teker inceleyim Elmander´den başlıyalım şu an o bölgede forması garanti olan en iyi isim gol ortalaması fazla iyi değil ama muhteşem bir oyuncu tam bir takım oyuncusu gol ortalaması yüksek olsa Real ya da Barçada oynar gelelim Burak´a tamam 33 gol atmış ama bir gerçek varki trabzondaki bütün oyuncular Burak´a oynuyordu ve Burak ve Umut gibi oyuncular ayağında top tutamayan oyuncular Galatasaray ise kapalı savunmaya karşı topla oynayan bir takım Milan Baros´a gelecek olursak formda olduğu zaman ligin en iyi forvetidir ama fatih hoca artık onu silmiş Bana göre en uyumlu ikili Elmander-Baros ama Baros fazla şans bulamayacak gibi Necati ve Sercan´ı hiç saymıyorum bile ikisini toplasan bir adam etmez yani çilek şart gelelim sizin görüşlerinize.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oh be hemfikir olduğum biri çıktı sitede zaten Galatasaray israf yaptı bence Umutu ve Burağı almakla bi tane şöyle sağlam bi forvet alsan yeterdi.Çok alçaktan bakıyo Galatasaray transferlere bu kadroyla olmaz şampiyonlar liginde.Fenerbahçe Cardozodan,Sneijder den bahsederken biz Umuttan,Buraktan bahsediyoduk aradaki farka bak,Galatasarayın en iyi yaptığı transfer Hamittir gerisi abartıldığı kadar iyi değil diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence anahtar orta saha. Orta saha dinamik olur ileriyi iyi beslerse forvetlerimiz leblebi gibi gol atar.

0|0
    0|0
  • şükredin bu kadroya dah ne olsun

0|0
    0|0
  • Galatasarayın hangi hattı yeterli ki? :)

0|0
    0|0
  • abartıyorsun.6 tane forvetin var

burak

elmander

baros

umut

sercan

mehmet batdal

0|0
    0|0
  • geçti o iş şuan herkes formda