Body ci abiler baksın bir?

Abiler spora basliyali 6-7 ay kadar oluyor basladigimdan beri gainer kullaniyorum kilo aldım 59 kiloydum 70 kiloyum fakat aynada kendimr baktigimda degisen hicbisey yok çevremdeki insanlarda gelişmiyorsun diyolat özelliklr gögüslerim yok dencrk kadar ufak cok az bir fark oldu gelisiminde kollarim 27 cmdi şu an 33.5 falan son 2 aydirda hic artmiyo yasim 17 boyum 1.75 kilom falab oldukça iyi ama hiç gelisemiyotum hareketleri düzgün yapyorum hrr gün yumurta falan azda olsa et yiyebildigim kadar yiyorum vucdum ücgenlesti fakat sişmiyo goguslerim yok s beden tisort giyiyorum goguslerim belli olmuyor bu durumdada sıkılmaya basladim ümidimi yitirmeme neden oldi brnim kadar yemek yemiyen beslenemeyen arkadaslarim benddn çok daha iri gogusleri var vede sekilli birgunumu bilr aksatmadim sporda ama ciddi anlamda moralim bozuluyo artik

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bulk dönemine girdin mi? . ve programın nasıl

0|0
    0|0
    • Haftada 4 gunluk programim var ve evet bulk hacim calisiyorum 4×8 giriyoruz setlerde birinci gün gögüs arka kol 2. gün omuz sırt 3. gün bacak ön kol 4. gün üst gogüs arka kol

• Dedigini drnicrm. bu gun omuz gunumde

• inan bana.1 ay en kötü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana ulaş kardeşim bende o sorunu yaşadım

0|0
    0|0
  • Beslenmeni ve antrenman sistemini gözden gecir yüksek kilolarda çalış kreatin takviyesi alabilirsin.

0|0
    0|0
  • İkili tekrar yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...