Aldatıldınız ve....

aldatıldınız ve bunu aldatıldığınız kişiden öğrendiniz size bunu ispatta etti ne yapardınız? intikam soğuk yenen bir yemektir diiyp intikam mı alınmalı yoksa değmezsin deyip bişey yapılmamalı mı ? 2 yıl var ortada

hayaller boşa giden umutlar bu kadar basit olmamalı değil mi?

Güncellemeler:
bi kız erkekten nasıl intikam alacak ki?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• O senin onu terketmeni istemese zaten söylemez. İntikam alınacak bir durum yok ki o senden çoktaaaaaaan vazgeçmiş. Ama bu karaktersiz için kendini üzmeye değmez onunla evli olmadığına şükret. Duygusal davranmamaya çalış, kim bilir ne kadar incinmişsindir, Allah yardımcın olsun canım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• intikam almaya calışıp kendisini daha da yerin dibine vurmasına gerek yok. ona öyle bir set ceksin ki o kişi hayatına girmemiş gibi olsun. intikam aldıgında hep hatırlayacagına aldatılıp ondan oyle bir uzaklaş ki vicdan azabından kudursun

0|0
    0|0
    • haberim oldugunu söyleyip bidaha görüşmücem hayatıma sokmucam bötyle iyi degil mi

• Aynen. ama o sana yalvaracak yakaracak bunu da bil.Aldatma konusuna öyle karşıyım ki. Böyle kişilerin sevgi denen sözcügü agzında gevelemesi o kadar sacma gelir ki bana. seven aldat(a)maz!

• hiç sanmıyorum yalvarıp yakaracagını ben onun seviyesine düşmedim düşmem aldatmadım hiç ama o bu yakaladıgım ilk gerçekten bu kadar basit kişilerde sevgi sözcügü kirlenmemli

• onu duvara saat niyetine asardım sonra zamanı merak edip duvara yani ona baktığımda geçen zamanıma kahkahalarla gülerdim :D

0|0
    0|0
  • insan hata yapar . bir sans daha verilmeli bence . ama ikinci sansını iyi kullanmalı . ( en azından yakalanmamalı :) ) ama aldatılan bu olayı asla unutmaz ömür boyu

0|0
    0|0
  • İntikamı nasıl alacağına bağlı bende aldatırım intikamımı alırım diyorsan onun seviyesine inersin hatta daha aşağı konuma düşersin. İntikam çare değil ardını dönüp giderek onu sensiz bırakacaksın. Tek ve gerçek çözüm bu

0|0
    0|0
    • haklısın böyle bişey düşünmedim zaten sence bu aldatmayı bildigimi söylemeli miyim bildigimden haberi yokta bidaha geri dönecek yüz bile olmasın istiyorum

• bende böyle düşünüyorum sagol

• Rica ederim yardımcı olabildikse ne mutlu bize :)

• değmezsin deyip, onu vicdanı ile başbaşa bırakırdım...

0|0
    0|0
  • Yazık s ana ya :(

0|0
    0|0
  • İntikam :)

0|0
    0|0
  • bu durumda kızlar beni tepe tepe kullanabilir:-))

0|0
    0|0
  • dişe diş kana kan intikam intikam

0|0
    0|0
  • istediğin intikamı al işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • ERKEĞİN EN SAMIMI ARKADAŞIYLA YATMAYI DENE :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İntikam söz konusu bile olmamalı , eğer sana itiraf ettiyse sor bakalım öğrendikten sonra ne yapmanı bekliyormuş , istediği neymiş çekip gitmen mi affetmen mi ?

0|0
    0|0
  • Al eline sopayı öldüresiye döv eğer intikam alcaksan. Şuan intikam alma şansım olsaydı ağzını burnunu kırardım.

0|0
    0|0
    • :) çok iyi olurda mesafe var işte

• O zaman kendi haline bırak canım. Değmez bile. Sakın ona söyleme hiç bişey. Sessizce kaybol. Meraktan geberir ohhhh.

• öğrendiğini söyle, bir tepki verme uzaklaş sana ulaşamasın.

0|0
    0|0
  • intikam falan almam..o an biter ,ardıma bile bakmam..

0|0
    0|0
  • allaha havale ederım allah en ıyısını bılır cezasını buldurur.benım zaten bısey yapmama gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bende onu aldatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...