Sizce onlar kendileriyle mi kiyasliyor?

ben 74 kilo 167 boyundayim gorenler hep 61 thmn ediyor. bugun arkdsm 58 sniyordum dedi. ki misafir arkds en fazla 70 dedi. en fazla kismini pek dusunmuyorlar. bu guzel. ayni kilodaki kizlar daha sisman duruyor bnden. neden olabilir? kiz erkek karisk bu arada. dunkuler kizdi ama erkeklerede sorunca ayni yanit 61 hatta biri baya israr etmisti bu konuda kesin karariydi. bana sen ne sira 70 e ciktin demisti hatta. neden ne olabilir? bndede yaglar var.

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Kemik yapın güçlüdür belki , ondandır. Diğer bir açıdan ise, ben samimi olduğum bayan dostlarımın kilo veya fizikleriyle hiç gilgilenmediğimden bilemeyebilirim. Veya Giyim tarzın fiziğine göre olabilir, yani rahat ve bol..

1|0
    0|0
    • Cok ilgili degilse zaten arkdsm ioamaz ki :) ama hic tnmdn ya da yeni tndgm birilerine sormusumdur hep cok taniyana kilomu bilene ztn bildgnden sormam

• 3. 5kilo verip geri aldim

• Hımmm!!! demek sen de şu kilo vermek için bir şey yemeden aç kalarak 3-5 kilo verip sonradan yemeye başlayanlardansın... Kötü bir durum.. Yeme alışkanlığını değişmelisin ki sağlıklı ve düzgün bir şekilde şekil şemale giresin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Kemiklerin iri olabilir. Vücudun dengeli dagilmistir. Boyunda bir bayana göre hiçte fena değil. Az biraz spor yapiyorsan normaldir. Spor vücudu şekle sokar...

1|0
    0|0
    • fena degil nasil yani sismandan daha dgrusu obezden oncesi gibi bisey mi :)

• Ekmek nerdeyse hic ymiyorum yuruyuste eee igrnci kadar ama khvalti ypmiyorum ogln ymgi okulda aksamda ne olursa artik duzensiz yemek ve uykumda nerdeyse yok h. sonu sadece duzgun uyurum h. sonu uyanmam pek h. icinde h. sonu uyumadiysam cok uyurum

• Sabah kahvaltısı önemli. En çok o gunu kahvaltı da almalısın. Besin piramidine göre öğlen biraz daha akşam daha az. Birde sık sık az az yiyin. Böylece aşırı bir açlık hissi olmaz.

• 2,25 kg kas ile 2,25 kg yağın hacmini sana linkteki fotoğraf göstericek bu yüzden daha zayıf duruyorsun. www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Spor yapmalısın sadece iyi görünmek için değil sağlık için

1|0
    0|0
  • Benim kuzenim de senin gibiydi kemiklisin ve etin sıkı büyük ihtimalle kemikler sağlam ya ağır geliyor :) korkma yani bir sorun yoktur sıkıntı çıkaracak.

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunu yoksa bence dolgun kadınlar en güzeli
    Aynı kiloda olup daha sıkı vücutla daha zayıf görünmek mümkün
    Ama ne olursa olsun 13-16 kilo fark olmaz , ya tahmin yetenekleri çok kötü ya da seni üzmek istemiyorlar

0|0
    0|0
    • erkek lerde ayni thmn etti 60 ta israr edip ne sira 70 e ciktin diyen erkekti

• Kilon orantılı dağıldıysa normaldir.

0|0
    0|0
  • kim 70 kim 60 kim nereye inmiş kim çıkmış bildiğin tombiş rıderlar korosusunuz annadığımız o.

0|0
    0|0
    • Tombissin diyorsun

• E yağniiii Balık eti ayarısı kaçmış hafif fok balığına doğru eğilmeye başlamışınız.

• ehh sagol yaa cok kibarsin :) ama dogru

• kaslı yapın daha fazladır kilondakilere göre. yağın o kadar belli etmiyordur kendini

0|0
    0|0
    • iyk yag deyince cok tombisim yaa... bacaklarim hayli kalin ust bacak 68 cm klnligi ki alt bacak 38 cm tum olculeri yzrdim ama gerek yok snrim :) kasi anlayamayiz demi olculerden

• ben görmeden anlayamam boydan görmem lazım. çevre ölçümünü en son 2. sınıfta yapmıştık. meslek hayatımda hiç kullanmadım kullanacağımı da sanmıyorum :D ama kastan başka bir sebep olarak kemiklerin birazcık daha iri olabilir.

• resmini koysan anlarız
    yanlız dost acı soyler bilesin

0|0
    0|1
  • Üzülme diye demişlerdir

0|0
    0|0
  • Soruyu alabilir miyim kızım soru ne

0|0
    0|0
  • sana yalan söylüyolar.

0|0
    0|0
    • Farkli kisiler 100 u bulmustur sordugum

• O zaman herkes senin kadar yürekli olamıyor bu soruyu aynanın karşısına geç ve kendine sor.

• Srdum ve bsclarim asiri kalin :( ust ince basen kalcada cok ciddi sorun yok ama bacaklarim cok kalin

• kemikli hatunsun

0|0
    0|0
  • ne diyo bu ya

0|0
    0|0
    • Ya diyorumki kilomu az tahmin ediyorlar. ayni kilodakiler daha sisman duruyor. nedenini anlamadim

Kızlar Ne Diyor 5

• kemiklerin ağırdır.

0|0
    0|0
  • evet boyundan ve dengeli dağılmışsa kilon fArkedilmiyo olay bu :d

1|0
    0|0
  • ince kemiklisindir

0|0
    0|0
  • Kemik yapin farkli olabilir daha kalin kemiklerin vardir belkide o yuzden

0|0
    0|0
    • 42 bazen 44 bedene cikiyorum kilom bu bdn cok dgsmiyor ama 65 kilo flnknde 42 bedendim

• Aynı gibi ölçülerdeyiz belin kaç cm :(

0|0
    0|0
    • oo kalin baya kalin 85 :( gerci mezurayla olcmedim

• olabilir ama altla ust dengeli gibi hani kiminin ustu cok zyf alti balina gibi olur oyle degil ust balik alt baligi asmis biraz ozellikle bacaklarim cok kalin ama dun baktim pantolonum zayif gosteriyor ki digerlerindede ayni arkada yanda bise yok bacagin ön kismi hani disi dururken icinin kilo almasi garip geliyor bana tombis ic bacak kilolu

• Bacağa abansan bildiğin balık olcaksın o zaman

Yükleniyor...