Bir an için gözlerinizi kapatıp düşünün...!

Bir arkadaş sormuş ölürsen kim üzülür diye.. Bende merak ettim

Bi düşünün kendi cenaze töreninizi gelenleri gidenleri ağlayanları camiden çıkan tabut veya kilisedeki ayınınızı artık hangi dindeyseniz bi 1 dakika düşünün nasıl oluyor toprağın altına girmeyi üstünüzün örtülmesi başınızdakileri acaba kalabalıkmı... ?

Yorumlar lütfen ...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• cenazemde iğne atılsa düşecek o kadar yer vardır ki ..insanların sevgi ve saygısından çok kalabalık bir cenaze merasimim olacağını sanmıyorum açıkçası.en azından Allah'a yeterince kulluk yapamadığımın göstergesi olur sanırım.

0|0
    0|0
    • Ölümünün son anında şehadet getirsen bile cenazen namazını kıldırılıp pamuk tıkanıp islama uygun bir şekilde defnedilir...

• yumurta bir tarafa sıkışınca tabiri oluyor o zamanda ama.

• Sen müslüman ol da ecez zamanını oturur düşünürsün dedigin gibi oluyor ama ne kadar oluyor bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben öldükten sonra cesedimi denize atsınlar.

Yaşarken yanımda olmayanları öldükten sonra n'apayım ?

0|0
    0|0
    • Yok seni gömmemiz gerek son görev.. Hem illa sevmeyenler gelecek diye bişey yokki yoldan geçen birinin 2 kelime duası bile iyidir..

• cinayete kurban gittim. cesedimi de saglam bi köseye gömdügü icin kimse öldügümü bilmiyor, cenaze törenim yapilamadi, dolayisiyla sadece zanlim vardi gömme isleminde.

1 kisi.

0|1
    0|1
  • Ağlarsa anam ağlar o da 1 gün ağlar

0|1
    0|0
    • 1 gün ? eminmisin bizde 3 gün taziye 1 hafta yas bide 40 çıkana kadar evde kuranlar okunur hem ağlanması bile iyi değilki sonuçda olacak bişey bence ağlamamaları en mantıklısı...

• ölümü bile buldun be dulcem nası bi hissiyatın var D::D

• ölümüme üzülen insanlar çok olur ancak onları üzgün hayal etmeye bile dayanamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• baya kalabalık var ..

0|0
    0|0
  • teşvikiye camiinde, herkesin gözünde güneş gözlükleri ve gözlerinin içi gülüyor.

0|0
    0|0
  • Kalabalık olmazdı sanırım bilemiyorum akrabalarım arkadaşlarım gelirdi

0|0
    0|0
  • kimse üzülmez cesedim ortada kalır çürür

1|0
    0|0
Yükleniyor...