Bir kıza ya olur deyin ya da olmaz ama asla ortada bir cevap vermeyin.. ayıptır yahu!! bak hala unutamıyoruz:(

uzaktan uzağa aşık olduğunuz hiç konuşmadığınız bir erkek en yakın arkadaşıyla size haber gönderse ve sizden hoşlandığını ve hayatının ilk aşkının siz olduğunuzu söylese.. ama sadece bu kadar yani çıkma teklifi falan yok..

tam 1 yıl sonra artık dayanamayıp onu aradığınızda 'yani bu iş olucak mı çıkacak mıyız çıkmayacak mıyız' dediğinizde size 'ya ben öyle biri değilim, kusura bakma' dediğinde..

ve tam 2 yıl geçtiği halde aramıyorsa ve hayatına başka kız girmediyse..

Bu kişi sizi seviyo mudur, sevmiyo mudur?

Bu arada çocuk 24 yaşında.

Güncellemeler:
çocuk utangaç biri.

arkadaşa benim hakkımda demişki o zamanlar: 'hiç yüzüme bakmıyo bir yılda 4 kere gözgöze geldik' yani beni takip ediyomuş..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Belki hazir degildir,2 yilin gecmesi cokta onemli degil bence vede hic iliskisi olmamissa bir umut vardir bence.(Hani oluru vardir ha)

1|0
    0|0
    • Kimse seviyo yada sevmiyodur diyemez.2 cumle yazmissin abla nerden vercez bub cevabini :):)

• Zaten o adam seni suluk gibi gorurse.Ne diyim ALLAH yardimcin olsun.Unut o salak abimizi etrafina bak en azindan dene,belki adam gibi birini bulursun.Tabi ask arayinca bulunmaz,ama dene yani ne bilim gulumse hayata,belki gulumser hayat sana.Kendine iyi bak ablacim :)

• canım yaa sağol:) sana da bol şans..

Erkekler Ne Diyor 9

• Inanilmazsin gercekten demek sen onu 1 sene bekledin oylemi pes!

Ancak bir problem var senin bir erkege ihtiyacin var bir cocuga degil annelik yapmak istiyorsan onu bilemem ...

Konusabilecegin anlasabilecegin tartisabilecegin fikri uyumun olan bir erkege bir cocuga degil.

Bulundugun cevrede erkek kitligimi var?

0|0
    0|0
    • yani düşünen erkek yok çevremde.

tek aklı başında zeki o vardı.

• Dogru kisi degil kisaca,utangac olmasi baska bir sey kendini ifade etmesi baska bir sey.

O kisiye butun tanimlarda cocuk dedigini farkindamisin

• 24 yasına kadar kımseyle olmadımı kızım o cocugu kurtar cıkıyomuun napıyosun tut yakasından cıkıyoz artık de bukadar la zorda degıl okadar haaa yuru bana ıcecek falan ısmarla falan de bısey de ama cocukta hafıf malık varmıs zaten

1|1
    0|0
    • mal he? :) ha şunu bileydin işte

• sevse ne olucak iki yıl geçmiş

0|0
    0|0
  • Saçma :)

0|0
    0|0
  • hmm

0|0
    0|0
  • Çocuk baya muhazafakar sende öyleysen katıl çocuk çok kıskanç vs olur.

0|0
    0|0
  • Sizde aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • interesting

0|0
    0|0
  • Bence hatayı kendinde ara.Anca bunları ergen aklı yapabilir.Yaş kaç ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bahane üretmeye gerek yok.Herşeyi söylerken utanmıyor da çıkma teklifine gelince mi kaplumbağa misali kabuğuna çekiliyor.Kandırma kendini bu çocuktan birşey olmaz.Denizleri aşta git.

1|0
    0|0
  • kaçırma evlen bununla :D bu devirde kalmadı böyle

1|0
    0|0
    • arasa bende öyle yapcem de aramıyo :(

• valla desene aynı durumdayız..beklemek cok zor biliyorum.Allah yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda bi netlik kazanır bu iş :)

• amin cümlemiz için :)

Yükleniyor...