En yakın arkadaşımla çıkıyorsam

Bir arkadaşım var çocukken en yakın arkadaşımdı şimdi onunla sevgiliyim diyelim gelecekte evlendim nolu ya da geleceğe kadar gider mi?+ Eğer en ykın arkadaşınız kız arkadaşınız olsa ona karşı ne hissedersiniz ve ileriyi düşünür müsünüz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• harika bir ilişki türüdür. çevremde bu tarz ilişki yaşayanlar hep gıpta edilmiş ilişkilere sahiptir. hani denir ya sen benim sadece sevgilim değil, her şeyimsin diye. bu ilişki türünde güven derin, samimiyet çok başka oluyor. rahat ve yorucu olmuyor. ayrıca yakın iki dost veya arkadaş gibi durumlar oluyor ki bu çiftlerde ileri seviyelerde meydana çıkan harika bir durumdur. tabi bu ilişkinin bu hale gelebilmesi için her olayda olduğu gibi mantıklı insanların bir araya gelmiş olması gerekir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En iyi arkadaşınla sevgili olmuşsan birbirinizi çok iyi tanıdığınız ve birbirinizin düşüncelerini çoğunlukla bilebileğiniz için çok düzenli ve harika bir birliktelik yaşarsınız ve bu bence çoook uzun bir süre yürür.

Ben olsam kesinlikle geleceği düşünür ve doğru adımları atarak dünyanın en mutlu insanı olma yolunda ilerlerdim.

Kısacası: Hayat sana güzel be. Yaşa yaşa mutlu ol valla.

0|0
    0|0
  • Zaten iki kiside birbirlerini cok iyi tanidiklari için hata payi az olur.Hem senelerce dostluk olmus birde en sonunda is ciddilesmisse kopmak daha zor olur.O seni kizdirdigi zaman normal bir sevgili gibi söküp atamazsin.Cunku bu isin geçmiside var.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın teşekkürler bir sorum daha var bazıları sıkılır gider diyorlar biraz acı çeker unutursun dost kalırsın diyorlar gider mi giderse geri döner mi?

• Asla oyle kolay kolay cekip gidemez gitmez.Sıkılma ihtimali her iliski için gecerlidir.Sen onla arkadas oldugun donemde sıkılmamissan yine sıkılmazsin.Aslinda bu size kalmis herzamankinden farkli seyler yaparak bunu önleyebilirsiniz.En kötüsu olsa bile dost olarak kalırsiniz seni tamamen bırakmaz merak atme :)

• çok samimi arkadaş olmuşsam sevgili olarak göremem onu.

0|0
    0|0
  • Sonuç olarak kardeş değiliz.Niye düşün miyim?

0|0
    0|0
  • gider en iyi onla gider

0|0
    0|0
  • gidebilir

0|0
    0|0
  • Böyle çok olan var ve bence güzel birşey.ben de öyle yakın bir arkadaşıma aşık olmuştum, o da beni seviyordu ama balayamamıştı.

0|0
    0|0
  • yol yakınken ayrıl yürümez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sizin verebileceğiniz bir karardır.Hayatın gidişatını sen daha iyi bilirsin.İyi biriyse kaçırma derim.

0|0
    0|0
  • bence çok güzel tanıyorsun,huyunu suyunu biliyorsun,sevgılın olunca da arkadas olabılmek cok onemlı tek askla bıtmıyorkı ıs,hem sevgi olup hem arkadasın en yakının olması cok guzel olur,ama heyecan olması lazım

0|0
    0|0
  • sevgili olduğunda önceki arkadaşlığından dolayı sıkıntı yoksa evlenincede olmaz..

0|0
    0|0
  • kaç senedir arkadaş nasıl oldunuz madem birbirinizi seviyodunuz sizinki arkadaş olarak sevmek mi anlayamazsın çnkü bazen sevmesende vazgeçemezsin alışkanlık yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...