Terkeden sevgilinizin geri dönüş hikayesini anlatabilir misiniz?

Terkedildiniz, acınız büyüktü, unutmaya çalışıyordunuz, derken sizi bırakan insan tıpış tıpış geri döndü.

Var mı böyle bir hikayeniz?

Eğer varsa neden gittiğini, ne kadar zaman sonra döndüğünü ne paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim.

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• ,Zor günler geçiriyoduk.Her ikimzde mutsuzduk.İlişkilerde böyle zamanlar olur.Güneşin doğmasını bekleyemedi.Bir saatle kandırıldı.2-3 ay çok zor geçmişti.O acıların tarifi sözüklerle yapılmaz.Allah düşmanıma vermesin.Onsuzluğa alıştığımda geri dönmeye çalıştı.Tekrar izin verdim.Eğer şimdi ki aklım olsaydı.Böyle bişeyin olmasına izin vermezdim.Yine zor günler geçti benim için.Onsuz aslında daha mutluydum diyebilirdim.Sonra bir gidişle tam 9 ay ayrı kaldım.Bu 9 ay içinde çok mutluydum.Sevgilim yoktu 9ay içinde.Sanırım yeni birini bulmuş.Çünkü kalp atışlarımda sürekli hızlanma var.O başkasına ilgi duyunca hep ben böyle olurum.Hayırlısı...

0|0
    0|0
    • :(((

• Keşke o da olmasaydı

• Allah belkide bu dertle dereceğimi yükseltecek.Benim sadece kabullenip,sabır göstermem gerekir.Derdimin sebebi yine benim.Çünkü onun emir yasaklarına tam anlamıyla uymadım.Belkide bu derdimle onlar gidecek.Dünyada olsada,ahirette olmasın tasam.

Erkekler Ne Diyor 4

• uzuun hikayee gerçekten :)) bana bikaç boş sayfa daha lazım :P

0|0
    0|0
  • olmadı yapamadım ayrıldıktan sonra başkasının elini tutmuş.dudakları başkasının dudaklarına değmiş.geri gelse ne yazar içinde bitirdikten sonra onun için geri gelmişse bile alma içeri ağlasın:)

0|0
    1|0
  • olmadı bu zamana kadar eğer ayrılmayı kafama koyduysam zaten o kadar kötü bi şekilde ayrılınır ki bi daha da geri dönmek istenmez ama bunu sadece ben bilirim o bilmez ;)

0|0
    0|0
  • çok terk ettim ama dönmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hikaye yok efsane var anlatsak olar mı:))

0|0
    0|0
  • bırgun aradı konustu falan ama bıtmıstı olmazdı

0|0
    0|0
  • hata bendeydi ama geri döndü.adamlık yaptı.ama yinede layık olamadım :((((

0|0
    0|0
  • Geri dönüşü olsa da kalbim tekrar ona döner mi ki?

pişmanlığı yaşadıkları ona kalır def olup gittiği gün itibari ile beni de ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • evet dönen oldu ama ben yapamadım tekrar karşımdaki insana ne kadar çabuk ısınırsam o kadarda çabuk soğuyan biriyim.

0|0
    0|0
  • Bazı nedenlerden sonra terk etti 3 gün sonra geri dönmüştü kabul etmedim.

0|0
    0|0
  • bana yasatilmadi ama ben yasattim. terk ettim kararliydim o hala aramaya devam ediyordu 3 ay sonra baristik 8 ay oldu hala devam ediyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...