Bulk mu definasyonmu?

Arkadaşlar ben vucut gelistirmeye yeni basladim.2bucuk ay oluyor 2bucuk aydır ben definasyon yaparak gidiyorum ama bu sıralar kafama takıldı sanki iyi yapmiyormusum gibime geldi kas kütlem. yokken definasyona girmek yani vg meye definasyonla baslamak olmuyo gibime geldi. Sizce tecrubesi olan arkadaslar hemen bulka mı gireyim. yoksa boyle devam edeyimmi cevaplarinizi bekliyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bulk definasyon ayırmıyorum. Yiyebildiğin kadar çok öğün ve çok yemek ye ve ağırlık kaldır. Hacmin artar yağ oranın artmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• boy kilo yağ oranı?

0|0
    0|0
    • 186 , 77 kilo yağ oranimı bilmiyorum ama six pack lerin enn üst tarafı belli oluyo cok hafif six pack lerde belli oluyo hafiften

• ne definasyonda ne de bulkta kas kaybı yaşanır. Siz günlük protein ihtiyacınızı eksiltmeden karşılarsanız kaslarınız gelişir küçülmezler. Merak etmeyin. Definasyonun amacı yağ azaltmadır. Kaslar yerinde durur. Bulkta hacim kazanılır hem yağ hem kas.

• Peki tesekkur ederim zaten bu ayın ortasında. Bulka gircektim yaza dogru tekrar definasyon. Hazırlık :))))

• once kaslari spora alistirma sonra guc antermanlari sonra bulk sonra definasyon sonra tum sene formunu koru cok bulk ve definasyon yapmak profesyonel olmayan insanlar icin gerekli degil

0|0
    0|0
  • Bulk

0|0
    0|0
Yükleniyor...