Kick boks'a başlıycam ama güç sıfır ve çok zayıfım?

Arkadaşlar soru başlıkta zaten var mı bildiğiniz bir yöntem, hemen 1 2 ayda işe yarayacak

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• zaten orda güçlenirsinde gelişirsinde ama daha önceden spor yapmadıysan baya bir işkence gibi gelecek sana ama sabret sabrın sonunda zafere ulaşacaksın...

0|0
    0|0
    • Zaten bugün baya bir hırslandım , arkadaşlar güçlü falan olunca başlangıçta , hoca bunlara sizde bişeyler var dedi bense kenarda tekme çalışıyordum :( adamlar benim gibi durumdalar ama yumruk işini falan çok iyi yapıyorlar, bende tekmeyle vurunca tık yok adamlar vurunca salon inliyordu,

• yok ben 7-8 ay box yaptm 1 ay Sonra Muay Thai'a başlamak gibi niyetm var bu tür spora ilgim var pek yetenegim olmasada :)

• gard alırken vücudunuzun üst bölümünü nasıl savunuyorsunuz ki? ben mesela bir deneyim dedim arkadaş vuruyor sürekli ya göz kenarlarına ya karınlara yani illa boş biyer kalıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Kick boks agir gelir sana. Once Taekwando yla basla. Kilo almaya calis biraz. Spora alistktan snra da kick boksa gidersn

0|0
    0|0
    • 1 2 ay falan mı ne tekvando yaptığımı hatırlıyorum küçükken?

• 1 sene tekvandoyla ugras. Tanidgim kick bokscular oyle yapti

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanla güçlenirsin.

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda olmaz o işler.

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım ya

• Ama azimle olmayacak şey yoktur yinede

• Büyük ihtimalle 2. Antrenmana gitmiceksin :) antrenmanlari çok ağır

0|0
    0|0
    • galiba ama çokta sinirim bozuldu piskoloji diye bişey kalmadı , ne yaparım diye düşünüyordum bide size sorayım dedim :)

• İmkanın varsa 1 2 ay vücut geliştirmeye git yoksa evde şınav vs çek çok işe yarar

0|0
    0|0
    • kickboks antremanlarını evde deniyorum dahada zor duruma getirerek en iyisi bu galiba şimdilik

Yükleniyor...