Kick boks'a başlıycam ama güç sıfır ve çok zayıfım?

Arkadaşlar soru başlıkta zaten var mı bildiğiniz bir yöntem, hemen 1 2 ayda işe yarayacak

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• zaten orda güçlenirsinde gelişirsinde ama daha önceden spor yapmadıysan baya bir işkence gibi gelecek sana ama sabret sabrın sonunda zafere ulaşacaksın...

0|0
    0|0
    • Zaten bugün baya bir hırslandım , arkadaşlar güçlü falan olunca başlangıçta , hoca bunlara sizde bişeyler var dedi bense kenarda tekme çalışıyordum :( adamlar benim gibi durumdalar ama yumruk işini falan çok iyi yapıyorlar, bende tekmeyle vurunca tık yok adamlar vurunca salon inliyordu,

• yok ben 7-8 ay box yaptm 1 ay Sonra Muay Thai'a başlamak gibi niyetm var bu tür spora ilgim var pek yetenegim olmasada :)

• gard alırken vücudunuzun üst bölümünü nasıl savunuyorsunuz ki? ben mesela bir deneyim dedim arkadaş vuruyor sürekli ya göz kenarlarına ya karınlara yani illa boş biyer kalıyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kick boks agir gelir sana. Once Taekwando yla basla. Kilo almaya calis biraz. Spora alistktan snra da kick boksa gidersn

0|0
    0|0
    • 1 2 ay falan mı ne tekvando yaptığımı hatırlıyorum küçükken?

• 1 sene tekvandoyla ugras. Tanidgim kick bokscular oyle yapti

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanla güçlenirsin.

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda olmaz o işler.

0|0
    0|0
    • ne yapmam lazım ya

• Ama azimle olmayacak şey yoktur yinede

• İmkanın varsa 1 2 ay vücut geliştirmeye git yoksa evde şınav vs çek çok işe yarar

0|0
    0|0
    • kickboks antremanlarını evde deniyorum dahada zor duruma getirerek en iyisi bu galiba şimdilik

• Büyük ihtimalle 2. Antrenmana gitmiceksin :) antrenmanlari çok ağır

0|0
    0|0
    • galiba ama çokta sinirim bozuldu piskoloji diye bişey kalmadı , ne yaparım diye düşünüyordum bide size sorayım dedim :)

Yükleniyor...