Fatih Terim neden sürekli Galatasaray'a geri dönüyor?

Fatih Terim Galatasaray da en sonunda başarısız olup istifa ettikten sonra tekrar niye anlaşma imzalıyor onu başka takımlarda istikrarlı biçimde göremeyecek miyiz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• nasıl olsa her istediğinde kapıyı açan bi gs var... nezaan parasız işsiz kalsa geliyo işte... yazık ediğ gidicek yine bu gidişle olan gs olcak

1|1
    0|1
  • 1) Başka takımlar başına bela almak istemediği için

2) Saçma kaprislerini başka bir takım çekmeyeceği için

3) Çalışabileceği tek yer olduğu için

1|0
    0|0
  • ne diyorsun bacım sen ... üfff birşey bilmeden konuşmayn..

0|0
    1|0
  • alışkanlık yaptı ondan :)

0|0
    0|0
  • öncelikler bilinmelidir ki fatih terim.istemedi gelmeyi zordan geldi.elindeki kısıtlı imkanlarla geçmişte olduğu gibi iyi işler yaptı yapmayada devam edecek.burası onun yuvası ve en önemlisi o gelmiş geçmiş en iyi türk teknik direktörü gerisi poliyanna masalları

1|0
    0|0
  • 4 sene üst üste şampiyonluk sence istikrar değil mi?

0|0
    0|0
    • Galatasaray dan bahsetmiyorum başka takımlarda niye göstermiyo aynı başarıyı soruyu anlamamışsın

• valla seni takdir ettim bir kız olarak bu kadar futbol muhabetini...benim bugüne kadar tanıdıklarım top görse karpuz sanarlardı..Avrupa üçüncülüğü büyük bir başarıdır..hatta avrupa 5. veya 6.lığı bile başarıdır çünkü yüz tane takım var..zaten çok fazla takım çalıştırmadı...sonuç olarak sen fatih terim kötü hoca mı diyosun şimdi ?

• İtalyada Fiorentinayı şampiyon yaptı adamlar en son 4 sene önce şampiyon olmuştu bu çok büyük bi başarı.Hatta orda adama lakap taktılar ''grande'' diye.

• Fatih terimin belli dönemleri var o dönemlerde çok başarılı dört yıl üst üste şampiyon oldugu gibi teknik direktörlüğü tartışılmaz bence

0|1
    0|0
    • Oturmuş kadroyla başarı göstermek kolaydır,başka takımlarda yeni bir kadro kurup başarılı olmaya çalışmak korkaklık mı acaba?

• Aykut kocamanı tartışmıyoruz zaten

• bende örnek gösterdim zaten ;) hazır kurulu bir takımla başarılı olmakla ilgili

• fatih terimi hiç sevmem , sadece uefa kupasını aldı diye başarılı olcak degil , o sene kadro çok iyiydi bunu unutuyolar ,

bence fatih terim gs den uzak durmalı

0|0
    0|0
  • Çünkü gs'de Hiçbi Teknik Adam Başarılı Olamıyor 5 Senede Bir Kafaya Oynuyorlar Ve Şampiyon Oluyorlar...Fener Aykut Kocamanla Bile Başarılı...

0|0
    0|0
    • ne başarısı var sayda bakalım uluslararası areneda ilk galibiyetini adam daha yeni aldı.haa sizin için gerçi 3 yılda bir şampiyon olallım 29 yılda bir türkiye kupası alalım yeter diyosanız o ayrı):

• Akıllı Dostum,Şöyle Diyim,Fener Şampiyon Oldugu Sezon Her Stad'da gs Kümeye Diye Bagırıyolardı,Şimdiye Kadardı En Büyük Puan Farkını Attı Fb O Sezo gs'ye Ondan ÖnceKi Sezon Fb İle Bursa'nın 15 Puan Gerisinde Kaldı,Ondan ÖnceKi Sezon 4-5 Tane Hoca Kovdunuz Bi Sezonda,Fener Aykut Kocaman'la Bile Başarılı Derken Ne Demek İstediğimi Anla,OKadar Beynin Vardır Yani...

• armaya bi yıldız taktı, istediği kadar gider gelir. gerçi hiç gitmesin

0|0
    0|0
    • Oturmuş kadroyla başarı göstermek kolaydır,başka takımlarda yeni bir kadro kurup başarılı olmaya çalışmak korkaklık mı acaba?

• Bir kadroda hagi ve tafarel gibi 2 iyi futbolcu varsa başta teknik direktör bile olmasada olurdu zaten

• beşiktaşın hali ortada. neyini tartışayım bunun

• orası onu evi...

futbolculuk kariyeride gs de geçmiş birisi...

tabiki duygusallık var..

0|0
    0|0
  • galatasarayın ruhudur ruhu...

0|1
    0|0
  • vazgeçilmez görünüyor

0|0
    0|0
  • Tilki ve kürkçü dükkanı :))

0|0
    0|0
  • imparator

0|0
    0|0
  • Aldığı parayı başka takım vermez.

0|0
    0|0
  • şöyle anlatayım link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam bir Fatih Terim aşığı olarak , Arsenal Galatasaray maçını hatırlamanızı rica ediyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı 8. likten şampiyonluğa götüren bir ADAMdan bahsediyoruz. Ronaldolu Real Madrid'i yenmiş bir ADAMdan söz ediyoruz. KARALAMA POLİTİKASI DERİM BEN BUNA!

0|0
    0|0
Yükleniyor...