Babam sınırını benden çıkarıyor

Morali bozulunca bana bağırıyo bıktım artık dayanamıyorum eğer ben olsaydın ne yapardın

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• senim ve evimi ayırmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bende inan. Ama ögrenciyim biraz daha sıkcam disimi bakalım

• babadır de geç git :D

• :) tamam hayirlisi ya:)

Erkekler Ne Diyor 15

• bence başkalarını kendi yerine koyacağına kendini babanın yerine koyda öğle düşün senin kızın sevdiğinde iyi bağırdığında kötü olduğunu düşündüğünde naparsın yaşım 29 şuan bile dövse gıkım çıkmaz ister haklı olsun ister haksız sonuçta onlar atamız ailemiz ne ekersen onu biçersin bugün sen kendi ailene karşı nasılsan bilki ilerdede evlatların sana aynı olacaktır rabbim herkesi belirli sınavlardan geçirir aklını başına al ve ailene saygıda kusur etme hangi anne baba evlatlarıyla bi ömür yaşamış hepsi birgün ölecek ama şuan senin düşündüklerin allahında bi okadar zoruna gider etme ve sınavını başarıyla tamamla benim düşüncelerim bunlar...

1|0
    0|0
    • Kotu oldum ama simdi . Tabi ki haklısın bisey diyemiyorum

• Kaybedince anlama değerini varken kıymetini bil @soran

• dimi cannnn katılıyorum:))

• hayatta bazı şeyleri engeleyemezsin o yüzden öyle yaşamayı öğrenmelisin baban senin kötülüğünü istemiyordur ama empati yapmadığı için senin psikolojini anlamıyordur hatasız kul olmuyor malesef o yüzden baban sinirini senden çıkarmaya çalıştığı zaman dinlemeyerek ikinizinde sakinleşmesini bekleyebilirsin en büyük iyiliği kendine yapmış olursun o zaman

0|0
    0|0
  • yemeğine fare zehırı koy ölsün pampa

0|1
    1|1
  • Tek Çare Gece Yatarken,Yastıkla Bogmayı Dene...Ben Olsam Öle Yapardım...

0|0
    1|1
  • ya babanı bıçakla ya da kendini.

teallam ya. soruya koş. bulcan bi çaresini baban o senin. çalıştır saksını.

0|0
    0|1
  • allah kolaylık versin haklılık payı olabilir, alttan al

0|0
    0|0
  • Napacam babamdır döverde severde 24 yaşındayım adam şehir dışına gitmiyim diye maaş kartımı almış her gün bana harçlık mazot parası veriyor ...

0|0
    0|0
  • sabırlı ol

0|0
    0|0
  • Allah sabredenlerle beraberdir.

0|0
    0|0
  • benım peder bana böyle zulum edecek :D 2 kez uyarır 3.cude dalarım :D

0|0
    0|1
  • babam bile bana bağıramaz direk dişlerimi çıkarırım:)

0|0
    0|1
  • Senim ve bir kaç hafta sonra kendi evime gideceğim.

0|0
    0|0
  • herkeste vardır böyle durumlar yalnız değilsin ama evi falan terketmeyi düşünme yaşını bilmiyorum ama ergenler gibi yok intihar edecem falan bunlara girme bunlar her ailede olağan şeyler bugün sana bağırır senden ıkarır yarın annene bağırır herkesin bir stres topu vardır

0|0
    0|0
    • Stres topu :) kimse kimseden cikaramaz sinirini kimin ne hakki var moralime etmeye arkadaslarimla gorustum o gunun aksami sus pus oturdum ole ezik gibi onlarda degisik davrandi garipti yani soguktular ben ole yapinca

• Baba tabi bugun boyle derim yarin unuturum zaten ama ne biliyim iste cok etkilebiyo insan

• evet etkiler malesef bi kurtulsaydım diyorsundur dmi

• Ne güzel işte. sonra bir işe yaramıyorum deme.

0|0
    0|0
  • sen olmaya gerek yok herkes yaşamıştır...

- Yapacak bişi yok baban sonuçta gık bile diyemiosun ..

- Ben kendisiyle bi kaç yıldır konuşmuorm o ayrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olablr sinirlenemezlermi hiç?aynı evde yasıyorunz.sinirlenince kavga tartısma olunca hepsine katlanmalısın.herksn evinde olan seyler.tabii şiddete maruz kalıyorsan bsy diyemem.

0|0
    0|0
  • İnsanlar sinir anında en çok yakınındakini üzüyor. Boşver , herkes aynı

0|0
    0|0
  • Zaten ben annemle babamla iyi anlaşamazdım zamanında az evden kaçmadım. Şimdi hak veriyorum onlara. sabret sen de alttan al boşver.

0|0
    0|0
  • beni küçükken evden kovdu ne diyosun sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...