Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok çok sevinirim. Bacaklarımı kalınlaştırmak istiyorum hangi egzersizleri önerirsiniz? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Kilo almak için çabalıyorum. Bacaklarım çok ince. Sürekli yemek yiyorum. Ama bacaklarım çok zor kilo alıyor. Özellikle bacaklarımı kalınlaştırmak, kas yapmak için dolgunlaştırmak için hangi ezgersizleri önerirsiniz? Çok teşekkür ederim.(Ama incelmesini kesinlikle istemiyorum)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hiçbir bilgim yok.

0|0
    0|0
  • Genetikle alakalı bir durum aslında zor kalınlaşması. Ama kesın çözüm kas yapmak tabiki. Sorduguna göre evde falan yapacaksın sanırım. Squat yapabilirsin. Kendi ağırlıgınla başlarsan bir süre sonra herhangi bir ağırlık ile çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • evet şimdilik evde yapıcam spor salonuna gitcem daha sonra. Teşekkür ederim yorum için

• Squat bacakları kalınlaştırmak için en iyi harekettir. Vücuda en fazla kas yaptıran 1. hareket olarak kabul edilir

0|0
    0|0
  • bacak egzersizleri, squat, bisiklet , merdiven cikma falan

0|0
    0|0
  • komando dansı

0|0
    0|0
  • brezilyalılar gibi yaşa :S

0|0
    0|0
  • Evde olmaz spor salonunda çalışman lazım gerekli aletlerle.+ bol bol proteiğin

0|0
    0|0
  • bisiklet sürme o zaman :D

0|0
    0|0
  • Salona git zayıflama değil vücut geliştirmeye başla. Düzenli yap 1 seneye fıstık gibi olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ye ic uyu yurume gezme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...