Beşiktaşlı kardeşlerim Karabükün attığı nizami golün sayılmaması hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum?

hani sürekli diyorsunuzya hakemler renklilere kıyak geçiyor. bugünde yan hakem beşiktaşa kıyak geçip karabüksporun nizami golünü ofsayt diyerek vermedi. hakem hatası her takıma oluyormu yoksa beşiktaşada kıyak geçilmişmidir.
(amacım polemik değil sadece fikirlerinizi merak ediyorum)

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz gostermelik oldu evet. Ama Torenin pozisyonu da ofsayt degildi. Karsilikli gonderme oldu gibi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç görmedim ama onu söylemezler bunlar hep kendi işlerine göre konuşurlar.
    balıkesir maçında ersanın atılmaması dembabanın eliyle indirip gol atması ofsayttan gol atmaları bunları görmezler.

1|2
    0|2
  • Evet pozisyon ofsayt değil. Ancak biz bu maçı iyi oynayarak hakkımızla kazandık bunu da gözardı etmezsek sevinirim. Bu sene Eskişehir maçında kötü oynadık. Hakem sayesinde berabere kaldık. Daha maç bitmeden burada biz Beşiktaşlılar tepki gösterdik haksız puan, haram puan istemiyoruz diye. Balıkesir maçı Ersan'a kırmızı verilmedi yanlış bir karardı. Ancak biz o maç boyunca üstün bir oyun oynadık ve 10 kişi kalsak gol yiyeceğiz diye bir garanti yok ki biz 10 kişi de o maçı alırdık. Ayrıca Bılıc o maçtan sonra delikanlı gibi ligtv de evet kırmızı dedi. Çoğu teknik direktör ben uzaktım göremedim der geçiştirir ama Bılıc gösterin izleyelim dedi ve kırmızı olduğunu belirtti. Dün İsmail Kartal maçtan sonra basın toplantısında iki penaltı pozisyonu var biri verildi biri verilmedi diyor. Son dakikada ki pozisyona penaltı dedi yani. İnsanların gözünün içine baka baka yalan söylüyor. Bize yapılan hatalara gelelim Rize maçı kimine göre 3 bana göre 2 penaltımız verilmedi berabere kaldık. Sivas maçı 8. dakika Sivaslı oyuncu ceza sahası içinde çok net eliyle kesti penaltı verilmedi. Cicinho bir kere topu eliyle kasıtlı kesti bir kere de arkadan Olcay'ı indirdi kontra atağa çıkarken sarı kartı vardı bunları yaparken sarı verilmedi. Fenerbahçe maçı Emre Gökhan Töre'nin söylediği kelimelerin aynısını söyledi kırmızı yok. Mehmet Topal Demba Ba'ya sarılarak indirdi penaltı verilmedi ve kırmızı karttı. Üstüne Volkan yerde olan Demba Ba'ya küfür etti. Maç sırasında izleyenler duydu ama diplerindeki kale arkası hakemi duymadı nasıl olduysa. 41 lig haftası üstüne geçen hafta penaltı verildi bize bu ne demek ya. Her sene hiç istinasız hakemler tarafından her zaman Fenerbahçe ve Galatasaray'a göre daha fazla hakem hataları bize yapılır.

0|2
    0|1
    • Gecen yil kadikoyde penalti ve gol verilmedi ininunun son derbisinde webonun golu verilmedi bunlari da de

• karadenızlı allah askına solesene sen hangı takımlısın

• eet her fb macında skora dırekt etkı var mesela gecen hafta sowun atagı ofsaytla kesıldı adam gol atacaktı karsı karsıyaydı rıze macında 2barız penaltı verılmedı fbnın gencler macında emenıkenın penaltısı verılmedı gs macında yıne emenıkeye yapılan harekete penaltı verılmedı tek hakem hatası antep macında verılen penaltıydı bı de bu mac verılen penaltı ama bu mac ta bızım lehımıze penaltı verılmedı onu da atlamayın

• Hakem. karşılıklı iki hata yaptı o da ofsayt değildi gökhan töreninki de değildi
    Renkli olayına gelecek olursak bizim lehimize olan hatalarla gs fb ninkiler kiyaslanamaz bile. En azından hicbir hakem. biz gol atarken ayağıyla atarmış gibi yapmaz

0|2
    0|1
  • @energy ve @KurabiYe kardeşlerimin cevaplarına aynen katılıyorum. Uzun uzadiye yazmanın bir faydası yok tekrardan aynı şeyleri, ama şunu söyleyebilirim. Bize ayrımcılık falan yapmasınlar, biz maçta lehimize verilen penaltı sonrası tribünde hakem için "penaltı değilmiş, Allah belanı..." diye bağıran bir taraftar topluluğuyuz...

0|2
    0|1
    • ayrımcılık sadece size değil bizede yapmasınlar. biz haksız penaltı falan istemiyoruz adalet istiyoruz

• çArşı nin lehimize haksiz yere çalınan duduklerden sonra bagirdiginı unutmuşlar

• Hakemler besiktas lehinede cok hata yapti fenerbahce lehinede bizim ne lehimize ne alehimize pek skora etki edecek hata olmadi daha cok fb daha sonra bjk lehine hatalar devam ediyo yine karabugun puanigitmis. Gs macinda bisey bulamiyolar hakem ayagini vurmus penaltimi verdi haksiz golumu iptal etti kirmizimi vermedi? Gsnin hakemlerle isi yok bu sene bjk ve fb ninde lehine hatalar devam ediyo.

0|0
    0|1
    • Pardon nasıl olmadı sizin macta skora etki yapan hata Burak'ın ofsayttan attığı gol neydi çok tarafsız gözle bakıyorsun ya tebrik ederim.

• her mac ne lehımıze hatası bıraz objektıf ol gecen hafta sowun golluk atagı ofsayt dıye kesıldı rıze macında 2penaltı verılmedı ne lehımıze kafan ıyı mı senın lehımıze olan antep macında verılen penaltıydı bu hafta lehımıze verılmeyen penaltıyı nıye demıyosun

• buragın pozısyonu 3cm hadı ordan barız ofsayttı herkes gordu kpasa macında chedjounun asıstı elleydı gs macında emenıkeye penaltı verılmedı tum hakem hocaları soledı bunu ısıne geldıgı gıbı yorumlama

• renklisi renksizi yok gs li olarak yazıyorum 3 büyüklere kıyak geçiyolar bu aleni şekilde belli ama fenere ayrı bir kıyak var emre ye bakarsanız ne denli kıyak geçildiğini anlarsınız adam her maç ana avrat küfür ediyo komedi gibi 1 maç ceza alıyo volkan öyle

0|0
    0|0
    • meloya da kıyak gecılıyo ona bakarsan

• emre cıdden cok asabı valla yaptıgı hareketler benım de hosuma gıtmıyo

• asabilik değil şerefsizlik yaptığı her hafta ya birine söver sayar ya ırkçılık yapar ya asar keser aziz de arkasındayım deyince kimse sesinbi çıkarmıyo böyle adamların bu takımlarda yeri yok

• Valla Beşiktaş a kıyak geçilmediği bir gerçek ki kimse onlar etmesin. Hakem hataları her maçta var

0|3
    0|1
  • İlk defa bize karsi hakem yanlis karar verdi emin ol senin kadar bende çok soktayim..

0|2
    0|0
    • balıkesir maçında sercan gol atacaktı faul ve kırmızı kart verilmedi

• Gecen yil 3-3 luk macta kadikoydeki macta fbnin penaltisi ve golu de verilmemisti bjk macinda

• eskısehırın golu verılmedı bjk macında bı de es es macında attıgınız gol ofsayttı ılk kezmıs pehh her takıma hata oluyo

• Eskisehir macinda eskisehir lehine penalti verilmedi balikesir macina sercani karsi karsiya arkadan dusuruldu kirmizi verilmedi. Bide size kiyak geciliyo derler... Carsi adalete karsi. Bna dokunmayan yilan misali...

0|1
    0|4
    • eksileyenlerin zoruna gitti belliki

• bide bizimde gole giden pozisyon ofsayt değildi diyolar. biri gol olmuş biri olmamış. gol olammaış bir pozisyonun kaçma olasılığı gol olma olaslığı kadar çoktur. budüşünce yapısıyla bu bjk liler millete çamur atmaya devam eder

Yükleniyor...