Kızlar bir bakın bu tarafa, erkek arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çekinmeyin

şimdi benim güzel kardeşlerim, aslında bugün bizim ilişkimizin yıl dönümü geçti ama benim sevgili sevgilim 12si diye hatırlıyor ben de bozuntuya vermiyorum :) şu an uzakta başka şehirde, eylül başı gibi buluşacağız ona yıl dönümü hediyesini o zaman vermek istiyorum ki sorun burada başlıyor... bir hediye hazır değil iki onun istediği hediyeler bence saçma

ben ona içinde tanıştığımız günün tarihi ve sadece gözlerimin fotoğrafının olduğu bi saat düşünüyorum,

o ise yüzük ve/veya kocaman bi ayı bekliyor sanki benim ayılıklarım yetmiyormuş gibi :) ne yapayım ben ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• senin fikrin güzelmiş ama yüzük de fena olmaz tabi ciddi iseniz

0|0
    0|0
    • ya ciddiyim de yüzük için kendime güvenmiyorum başımdan benzeri bişey geçti...

Kızlar Ne Diyor 5

• Ona kocaman bi ayı al gövdesinde senin fotoğrafın olsun :D

0|0
    0|0
    • ama peluş ayı olan ben her yerde yanında olamam ki ben onun her anında yanında olacak bir hediye vermek istiyorum :)

gerçi çok güzelmiş bu fikir :D

• Hediye konusunda bir şey diyemem de 5 puan verdim soruna. Mutluluklar :)

1|0
    0|0
  • bence ikisi yerine sen şık zevkine hitap eden bi kolye al tabi almadıysan :)

0|0
    0|0
    • açıkçası ben ona daha adam gibi bi hediye almadım :(

• rica ederim du bakim yollayabiliyor muyum :D

• yolarsın yollarsın :) inancım tam :)

• Ayinin kucagina saatin kutusunu koy bir de gul ver kirmizi tamamdir :D

0|0
    0|0
    • gitti bizim kredi parası :)

ama yaparım :D

• O zaman Allah mutlulugunuzu daim etsin diyorum :D

• Allah razı olsun daha büyük mutluluklar seninle olsun istiyorum :)

• onun saati daha çok begeneceğini düşünüyosan onu al yoksa beklediği seyi al yani

0|0
    0|0
    • işte beğenir mi ki onu bilmiyorum... ben ne alsam ay aşkım çok güzel der de aslında beğenir mi o sıkıntı :(

• valla ben kendi sevgilim ne alırsa begenirim çünkü zevklidir eger oda güzel diyosa begendiği için diyordur içinden geleni yap o begenecektir senin sectigini

• inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 5

• HEDİYE ADI ÜZERİNDE HEDİYEDİR İSTENİLMEZ. ONUN NE İSTEDİĞİ ÖNEMLİ DEĞİL AYRICA İSTEDİĞİ OLURSA HEYECAN DA OLMAZ. YIL DÖNÜMÜ TARİHİNİ YANLIŞ HATIRLIYORSA ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN TANIŞMIŞ OLMAK TARİHİ SIRADAN BİR VAKİTTİR. BIRAK ONUN BİLDİĞİ TARİH OLARAK DEVAM EDERSİN BELKİ İLERDE HATIRA OLARAK KONUŞURSUN.HEDİYE İÇİNDE SAAT DÜŞÜNÜYORSAN YAPTIR GİTSİN FAZLA DÜŞÜNME KENDİNİ KASMA. OLAY BASİTCE HEDİYE OLARAK SAAT TARİHLERİDE BİR KENERA AT :)

0|0
    0|0
    • ama içinde şöyle ufak bi espri olsun istiyorum :D

• güzel fikir :)

• en iyi cevap a adayım sanki :)

• Hediyenin beklendiğini de ilk defa duyuyorum. Arzın ve talebin dengede olduğu noktada karar vermelisin buna.

1|0
    0|0
  • :D .. güzel fikirrr dostm yapmalısın bence

0|0
    0|0
  • ben kızarkadaşıma yaptım bir resimini al ve ressamlara çizidir ve çerçevelet gayet güzel romantik ve hesaplı :D

0|0
    0|0
    • o konuyla ilgili bi sıkıntımız var hatırlayabilir daha kötü olur...

• kötü şansızlık :D

• sen ne diyorsun sıçmıştım resmen :(

• senden birşey istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...