Erkekler neden çok gaza gelir?

benim sevgilim beni çok severdi üstüme çok düşerdi süprizler yapardı yani tam bi yengeç erkeği ama üniye geldi arkadş ortamı saolsun bunu 360 derece döndürdü onların 'olum erkek adam bunu yaparmı, bunu dermi kızın ayağına gidermi alttan alırmı' gibi birçok laflarıyla zamanla deişti.. sonundada sen yapamazsın edemezsin laflarının gazıyla bi kızla görüştü.. snra gelip onların gazıyla yaptım ettim die yalvardı ama affetmedm tabii de nie bu kadar gaza geliosun bi anlatın yaa..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• mallık paraylamı ya...başkalarının şekillendirdiği kişilikten hayır gelmez kimseye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aklı başına gelmiş..Kadın kısmı kendine söven, döven, burnunu sürten , hiç arayıp sormayan , hakaret eden adamın peşine düşer, kul köle olur...Canım gözüm diyenin başına çıkar..Etmediği zulmü, eziyeti, horlamayı bırakmaz..Bu doğanın kanunu...Değer veren , kıymet bilen sevilmez..

0|0
    0|0
  • içinde varmış aklı başında olan hiç kimse boş konularda gaza gelmez.arkadaşları camdan atla dese atlardı bellimi olur.

0|0
    0|0
  • sevgilin ezik

0|0
    0|0
    • ne yönden? bana davranışlarımı onların gaza gelmesimi eziklik..

• kendi fikirleri yok mu bunun

• Kızlara Karşı Erkeklerin Çogu Acayip Gazla Çalışır,Örnek Vereyim Yanında Kız Geçerken Bile Konuşma Şeklini Değiştirir Acayip Triplere Gider,Bunun Sebebide Sagolsun Türk Kızları...

0|0
    0|0
  • yaradılış meselesi yapcak bişey yok dostum

0|0
    0|0
  • yapısından herhalde

0|0
    0|0
  • 360 derece donerse yine ayni yere gelir. Problem ?

0|0
    0|0
    • sayısal 0 :D

• aslında sonunda aynı yere geldi ama iş işten geçti..buda var...

• bu cevabı vermişler mi vermemişler mi diye bi bakayım dedim :) tamam gidiyorum :)

• onun yapısı bu :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler çok duygusal oldukları için hemen gaza gelirler.

ancak eski sevgilin daha farklı, başkaları için falan yaşıyor galiba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...