Trabzon sizce şampiyon olabilir mi. ?

Trabzon'un kadrosu çok kaliteli oyunculardan kurulu ve hepside çok iyi oynuyolar.
Bu sene olmasada kadroyu bozmazlarsa seneye kesin şampiyonluğun en büyük adayı olurlar.
Tabi Ersun Yanal'ında etkisi büyük.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Son haftalarda ligin en iyi oynayan takımı ilk yarıyı izledim gençler kalecisi maç 3-0 vakit geçiriyordu siz düşünün :)

0|0
    0|1
    • Bende o yüzden sordum 6 atacak gibiler :D

• İkinci yarı vites küçültebilirler ama çok tehlikeli geliyorlar uzun süredir GS de dahil böle zevkli maç izlemedim.

• önemli olan bir hava yakalayıp onu devam ettirmek sonuna kadar.. ersunla beraber bir hava yakaladılar bakalım nereye kadar devam ettirebilecekler..

0|0
    0|0
    • ERsun değil başkasıda gelse o hava yakalanırdı çünkü kadroları gerçektende çok kaliteli

• kadroları kaliteli ama halilodziçle bir hava yakalayamadılar.. hoca önemli bir faktör.. galatasarayın kadrosu mesela bence ligin en geniş en kaliteli kadrosu ama prandelli top oynatamadı bu da bir örnektir..

• Her teknik direktör değişikliği sonrası peş peşe iyi sonuçlar olur.. Küme düşmemeye oynayan takımlarda bile bunu görürsünüz..

Ersun'un yüzü bir eskisin, takım 1-2 puan kaybı yaşamayı tatsın ondan sonra görelim..

2|1
    2|1
  • Katılıyorum kesinlikle. Bu sene Trabzon veya Beşiktaş şampiyon olacak. Ersun Yanal'ın arkasından salladılar ama şimdi görüyoruz yaptıklarını.

0|0
    0|0
  • ersun yanal gerçeği varken bu sene şampiyon olmaları süpriz olmaz

1|0
    0|0
  • Beşiktaş varken imkansız bence

1|2
    0|1
  • agustosta kar yagarsa trabzon şampiyon olur

0|1
    1|1
  • %30 luk bir ihtimal goruyorum bu sene ts de