Hak yerini buldu Beşiktaşım lider?

Hersey bir kenara gs lider olsaydı üzülürdüm zaten kasıt yok sadece oynanan futbol ile ilgili konusuyorum cunku bktıgın zaman objektif olabilirseniz bugun Türkiyenin en iyi futbol oynuyan takımlarından biridir Beşiktaş

Peki siz ne dusunyorsunuz tarafsız olabilirseniz

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ligde tam anlamıyla Beşiktaş futbol oynuyor diğer takımların teknik sorunları olması bizim avantajımıza ayrıca bu sene şampiyon olma ihtimalimiz yüksek avrupadada gruptan çıktık hem avrupa hem lig süperiz inşallah devamı gelir renktaşım

0|2
    0|0
    • ayağımıza gelen fırsatları tepmezsek gelicek ins bugun endıselıydım biraz cunku nezaman yensek lider olacagımz hafta olsa o hafta yenemıyorzz cunku

• bilic buıgune kadar bize gelen en iy teknim adamlardan biri kişiiğinide cok seviyorum tam Beşiktaşa yakışır bir patron

• haklısın kaçırmamalıyız böyle birini takım ruhunu sahada yaşayanlardan

Kızlar Ne Diyor 1

• Tebrikler fenerbahçe lider olmuş gibi sevindim galatasaray lider olmasında :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her hafta birisine son hafta hepsine

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama son haftaları baz alırsak tartışmasız en iyi oynayan Trabzonspor bugün tesadüf kafede ilk yarıyı izledim uzun süredir böle zevkli maç izlememiştim Galatasarayda dahil gençler kalecisi 3-0 maç zaman geçiriyordu bana göre birde penaltısı verilmedi Trabzonun böle giderlerse çok can yakarlar.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş candır.. :)

0|1
    0|0
  • Karabük'ün golünü saymayın hak yerini buldu

0|0
    0|0
    • çekemiyorsunuz dimi en kötü halimizle sizden iyiyiz.
      neyse yaptıgın yorumu şikayet ettim.

• neyını cekemıyım olm ya et banane

• Kanka hakem yine yardım etti tamam iyi oynuyolar ama 60 tan sonra fener gibi düşüyolar. Karabük'ün net golü verilmedi

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama besiktasi severim bitek ve biz sampiyon olamasak da siz olursaniz gercekten alkislarim

0|0
    0|0
  • Aaaaaa ln maçı unutmuştum ben, goooooolll 1/0 gollllllllll 2/1 kazanmışısz mk:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...