Asosyal oldum çıktım ya. Ne yapmalıyım?

seneye öss ye gireceğim ve ben güzel sanatlarda okuyorum annem ise dersaneye yollayacağım diyor ben istemiyorum şımarıklık diyeceksiniz ama alakası yok ya hepsini tanıyorum ve sevmiyorum adam bile değiller ya yüzlerini görmek istemiyorum insan görmek istemiyorum annem tutturdu kazanamazsın diye ya istemiyorum dershane falan nefret ediyorum bak anne ben güzel sanatlar öğrencisiyim alan derslerime mi bakayım kültür derslerine mi birde dershaneye mi bakayım diyorum kafayı yiyeceğim istemiyorum ya ne yapayım söyleyin kimsenin yüzünü görmek istemiyorum ben ya gelin anneme anlatın ya düzgün cevaplar verin yardımcı olun ciddyim istemiyorum kimsenin yüzünü görmek boşuna para verecek ya

Güncellemeler:
YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR ANNEM İLE KONUŞTUM ÖZEL DERSE GİDECEĞİM:)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım Siz İlerisi İçinde Güzel Sanatlar Fakültesi Düşünüyosunuz. Bunun İçin Ygsden Belli Bir Puan Almanız Gerekiyo. Birde Yetenek Sınavları Çok Sıkıntılı Şeyler Torpil İşliyor 400-500 Tl Veriyorsunuz Bi Kaç Şehirde Girmeniz Gerekir Vs.

İnsanın Bu Şekilde Çıldırma Noktaları Olabiliyor. Şu Anda Dersane Size Ölüm Gibi Gelebilir Ama Hayatınızın Bi Yerine Geldiğinizde Pişmanlıklar Başlıcak. O Yüzden Sana Tavsiyem Kulaklığını Tak

Tek Başına Saatlerce Yürü Dolaş Kendine Gelirsin. Sonrada Güzel Bi Dershane Bul İnsanlarla Muhattap Olmak Kaynaşmak Zorunda Değilsin Az Çok Dersini Dinler Gidersin.. İlk Sene Olmak Zorunda da Değil 2 Sene Denersin ;) Kolay Gelsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen bilirsin

0|0
    0|0
  • bizim okuldaki herkes gibi

0|0
    0|0
  • İnsanlardan kaçarak yaşayamazsın

0|0
    0|0
  • dershaneye gıt yaa bence

0|0
    0|0
  • sana kalmış bir şey.

0|0
    0|0
  • sakin ol dostum her insanın belli bir yaşta yaşayabileceği duyguları yaşıyorsun şu an . kendini kabuğuna çekmek yerine savaşmalısın bence . asosyal olup kendi dünyanaçekilerek dışarda neler kaçırdığını bilemezsin

0|0
    0|0
    • ya bir yandan öyle diyorum ama gerçekten istemiyorum

• korkuyorsun çünkü bence . korkularını yenmelisin kendini kabul ettirecek çağdasın tam da kişiliğin tam da bu dönemde oturacak . ilerde ne olacağın nasıl biri olacağın şu yaşlarda belli olacak. bence seçimini iyi yapmalısın

Kızlar Ne Diyor 2

• içine kapanık birisin galiba anladığım kadarıylan.tamam dersaneye gitme ama en azından yardım alacağın birileri olsun bu konuda yol gösteren birileri olsun yani yardım almak kötü birşey değil.psikoloğa git demem çünkü sonuçta para karşılığında seninle oturup konuşuyor ilaç veriyor hesapta düzelmen için felan saçma sapan şeyler.ama dediğim gibi işin ehli insanlardan yardımları geri çevirme sonuçta sınava girip hayatına şekil vereceksin yani sen bilirsin gerçide.

0|0
    0|0
  • öss : ögrenciyi sıkıntıya sokma sınavı

0|0
    0|0
    • ya ne yapayım ben kimsenin yüzünü görmek istemiyorum ağlayacam

Yükleniyor...