Kim demiş Galatasaray lider diye?

Ba, her maçta olduğu gibi.. bu maçta da gücünü gösterdi :) Maç fazlalığıyla liderliğe oturan galatasaray çok mutluydu sanırım, şu an ki skora kadar :) Lig başladığı andan itibaren şampiyon olacağımıza inandım. Hem bu sene, hemde inşallah Vodafone Area nın ilk yılında üst üste gelecek şampiyonluğu hissediyorum :) Beşiktaş yeniden doğdu anlayamadınız mı? Neyse lig sonu her yer siyah beyaz olacak.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=UAflyEMLZjQ

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Tipe bak yavşayasım geldii :D beşiktaş maçına gidebilirz beraber :D Senin için beşiktaşlıda olabilirm :D :D :P

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• oha daha erken sevinme ama beşiktaşın lider olmasını isterim galatasaray olmaktansa beşiktaş olsun

0|1
    0|2
    • Maç bitti sayılır en fazla atacakları 1 goldü onuda attılar :) Maçın gidişatı belli zaten.. Biz galatasaray mıyız gelenden geçenden 4 yiyelim haha :D Bende öyle düşünüyorum, galatasaray şampiyon olacağına fenerbahçe olsun daha iyidir :)

• ligin basindayiz daha, unutma bir puan farkla lidersiniz. Biz kötü halimizle bile diger takimlardan iyiz. Birde bir dirilsek ben bile düsünemem halimizi. Gecen senede sampiyonuz diyordunuz ilk haftalarda, ama sonu hüsranla bitmisti benden söylemesi.

0|0
    0|0
    • Bu sene en kötü halde biziz. Söylemekten de bıktım bizim stadımız yok. Sen kendi evinde mi rahat edersin yoksa kirada mı cevap ver :D Sizde ruh yoksa bu kötü olduğunuzu ispatlamaz. Doğru transfer yapacaksınız öyle bir maç oynayıp ta 10 maç yatanları gönderin. Bak bakalım ondan sonra nasıl takım oluyorsunuz. Burak burak dediniz gördünüz zaten. Zamanında iyi bir teklif geldiğinde satılması gerekliydi. Artık devir beşiktaş devri. Kartal uyandı :D

• Benim hislerim kuvvetli ondan :D Her yerde tartışabilirim sorun değil..

• iyi bakalim, diyorsan öyle olsun seni mi kircaz ;D

• Benim haricimdeki kızlarla maça gitmeye söz vermişssin.😣
    Senin agzını yırtarım 😈

0|1
    0|0
  • beni maça götür biletler benden?

0|1
    0|1
  • Ya alakası yok ama banane ya :))
    Olum bu tip ne güzel tip
    tamam tamam sustum gidiyorum

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Trabzonda glr zevkli bir lig olur :)

0|1
    0|0
  • Çok iyi oynadık galibiyeti hak ettik kazandık. Maç 2-0 olunca bu takıma ne oluyor anlamıyorum. Yine maçı veriyorduk az daha. Onun dışında çok iyi futbol oynadık.

0|2
    0|0
    • 2-0 dan sonra takım geri çekildi her zaman ki gibi.. Fazlasına gerek yoktu bence

• Demba Ba'yı tutacak defans yok Türkiye'de. Nazar değecek adama sakatlanacak diye korkuyorum. Sosa da çok iyi yalnız.

• Sosa yı bende beğeniyorum.. İkisinin de sakatlanmaması lazım dua edelim :) Kazma çok anadolu takımlarında :)

• Anlamlı :(

0|1
    0|0
  • 2 hafta sonra hakemler fenerli cimbomlu diyerek zırlamayın :)

1|2
    1|4
  • ahahahahahahhahahahahaha 10 yılda bir şampiyon olan takıma bak ahahahahah :D

1|2
    1|2
    • Bizim aldığımız şampiyonluklar şerefle dostum :)

• Valla bilmiyorum kardeş kupayı vermeseniz tamam hadi neysede itiraf ettiniz gibi kupayı vermek nedir :D

• Erdemli olduğumuzdan.) Aklanana kadar geri vermeyi tercih ettik. Kupa falan sorun değil bu olaylar büyük kulüpleri çok etkiledi

• bu sene şampiyon belli. Trabzonspor !

0|2
    0|1
  • Hızlı giden atın devamıını biliyorsun.
    Hep aynı hüsranı yaşamaktan bıkmadınız mı. ?
    Biz hiçte sevinmedik liderliğe. En kötü durumumuzda bile sizden iyiyiz ve diğer takımlardan

0|0
    0|1
    • Hepiniz sevindiniz liderliğine daha maçımızı oynamamışken.. En kötü durumda siz değilsiniz, biziz. Çünkü bizim stadımız yok :)

• Aynen tabi ki bunların hepsi geçici.. bizde yaşadık hala etkisi var zaten :)

• doğrudur :D

• Daha GALATASARAY la mac yapmayinca boyle konuşmanız normal dostum :) gecen sene hersey yolunda giderken GALATASARAY geldi besiktas uf oldu :)) en kotu GALATASARAY DAN sadece 1 puan usttesin unutma ;)

0|0
    1|1
    • Uefa kupasını da alacağız yakında.. Uefa kupamız var diyemeyeceksiniz :D

• Gerek yok kedi ulasamadigi cigere mindar dermis hadi keyfine bak :) seninle diyaloga giremicem kusura bakma :) film izlemem lazım :)

• Tamam kanka iyi seyirler sana :D

• umut fakirin ekmek kapısıdır derler. beşiktaşın ki de öyle işte. haftaya alırız liderliği tam olur...

0|1
    1|2
    • Alırsınız :D

• Hayırlısı artık kanka bakalım :)

• amin hayırlısı :)))

• liderliğiniz hayırlı olsun beşiktaş güzel top oynadı tebrikler ama karabükün attığı ilk golde ofsayt neredeydi ben göremedim

0|1
    0|0
  • :SDSDSADSAC ulAn ne guldum ya ölü halimizle bile lider oluyoruz ama 2 hafta sonra aglamayın hakemler taraf tutuyo falan dıye bjk bu sene en fazla 2. olur sampıyon zaten bellı ! GALATASARAY

0|2
    0|1
    • veee gooool ahhahaha :D 2-1 hadı 2-2 yapın be

• Uefa hakkında hiç emin değilim. Sağlam bir sağ beke ihtiyacımız var. Yani demek istediğim şu an galatasaray da ruh yok. Takımda sorunlar var bence çoğunun gönderilmesi gerekiyor.

• dogru ama uefa bence en az yarı fınal gelır ligdede biz oluruz inşallah ama ts fener olacagına sız olun sampıyon daha iyi

• Sevinmek için çok erken , hele ki bu hakemlerin üzerindeki baskıları ve hataları da göz önüne alırsak her an 3cü olabilirsiniz : )

0|0
    0|0
    • Hakemlerle oynuyoruz zaten her zaman ki gibi :D Yenmemiz lazım bu sene. Yeniyoruz da.. şu an ki durum güzel bozulmayacağını düşünüyorum. Lig de şu an tek rakip fenerbahçe.

• Halam erkek olsaydı amcam olurdu boşver sen : )

• bu sene Fener Şampiyon :D

0|0
    0|0
  • LİGİN sonunda görşrz

0|0
    0|0
  • Bak bu çocuk var ya ADAMIN DİBİ ADAMIN HASI SALDIR BEŞİKTAŞ SALDIR KANARYAM! GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİİİK!! FORMANDA TER OLMAYA GELDİK!! BEŞİKTAŞ SENİNLE ÖLMEYE GELDİK!!!✳✴✳✴✖♥♥♥♥♥♥♥♥♥❇

0|1
    0|1
    • Hssktr sjdjsjs

• Olsun o kadar sorun yok :)

• :)) acıttı g*t :D

• Bjk 3. Olsun kafami kescem

0|0
    0|1
Yükleniyor...