Su artıma sistemleri?

Damacana haberleri çıktıktan sonra herkes su arıtma sistemlerine yönelmeye başladı.. Şimdi benim annemde çok istiyor ancak bazıları sağlıksız olduğunu söylüyor. Minarelleri gideriyormuş, ve benzeri gibi söylentiler var. Siz kullanıyor musunuz? ve bu konu hakkında bilginiz var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok şanlılsın. ben kullanıyorum ve çok memnunum. aslında kuzenim bu sektörde çalışır bende ona arada yardım ederim. hali ile gerçekleri bilirim. bir kaç çeşit artıma var öldürende var doğal olan da var. bendeki doğal ancak sen asla ihlastan alma hem kazık hem kaltesiz. benim kullanığımı öneririm. çok da istersen kuzenle konuşurum ayarlarız bir tane. bu tip artımaya tezgah altı deniyor ve bunları montajlama işinide ben yaparım. yani tecrübeliyim ve sana da tavsiye ediyorum. 5 filtreli birşey bul yada beni bul sana kalmış birşey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçen, saat akşam 11 buçuk civarı iki esmer üniversiteli kız o zımbırtıları tanıtım amacıyla eve geldi benim şeklim değişti tüm gece uyuyamadım onlar nasıl taş şeylerdi öyle insanın aklını soru işaretleri titreştiriyor.

0|0
    1|0
  • suyu icindeki partikullerden ayirir o aritma sistemleri. Su icindeki kloru ayiramaz mesela. Kaynatilmis klorun kanser yapma riski cok daha yuksektir.

0|0
    0|0
  • yaklaşık 5 yıldır kullanıyoruz gayet sağlıklı

0|0
    0|0
  • bu konuda ögrenebilecegin net bilgi yok ama alacaksan metro markette bir cihaz var gayet ucuz ve güzel link

0|0
    0|0
  • evdekı suya guvenın ama bazı sehırlerın suyu gercekten bozuk mesela kırıkkale resmen dereden gelıyor

0|0
    0|0
  • Su arıtma cihazları işe yaramıyor.İsterse 5Bin TL'ye al aynı hepsi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ya herks cıkarının pesinde.. bu zamna kadr içtikte ne oldu sanki... sidide cam damacana cıkarmıslar kimbilr kac lirya satacaklar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...