Aşığım ama karşılığı yok

ben aynı işterinde stajyer olan bir kıza aşık oldum. aşkımı ifade ettim. reddetti. sonrasında ısrar edince konunun kapanmasını ve her şeyin eskisi gibi olmasını istediğini söyledi. ama olamazdı ki olmadı da zaten. o sadece konunun kapandığını ve her şeyin zamanla eskisi gibi olacağını düşünüyor. ama olamaz. ben onun hayatımdan tamamen bu yüzden çıkartmak istiyourm ve onunda anlamasını istiyorum. pazartesi mezuniyet töreni var aynı iş yerinde çalıştığımızdan ötürü benimde gideceğimi zannediyor. ama ben gitmeyece. bu durumun onun benim hayatımdan tamamen çıktığını anlamasına yarar sağlayacağını düşünüyorum. sizce haklı mıyım

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sen çok karışıksın yaa...aynı soruyu geçende de sordun..nasıl içinden geçiyorsa öyle yap bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haklısın ama çok kasma kendini.ben de kızın yerinde olsaydım şahsen iş yerinde huzurum bozulmasn diye olmamış gibi davranmayı teklif ederdim

0|0
    0|0
  • Eğer sana neden gelmediğin hakkında bişey sorarsa bu seni hayatımdan tamamen çıkarttığımın kanıtıydı gibi imalarda bulunun

0|0
    0|0
    • peki bunun ne gibi etkisi olur

• ya senin istediğin onu hayatından çıkarttığını onun anlaması aslında çıkartamamış olarak bunu yapmak istiyosun bununda en iyi yolu bu yani eğer kız sana niye gelmedin derse dediğim şeyi söylersin o da zaten ya niye böyle yapıyosun falan der ben seni eskisi gibi seviyodum falan ama hiç kanma buna ya da eyvallah der hiç umursamaz sen şeklinede tavrını koru

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...