Hiç bir arkadaşınız ya da sevgiliniz için şehir dışına çıktınız mı?

Onun bulunduğu ama daha önce gitmediğiniz başka bi şehire gittiniz mi gittiyseniz de nerde kaldınız:)

Güncellemeler:
Ya da biri sizin için şehir dışından geldi mi :D

0|0
18|42

En İyi Kız Görüşü

• kızlara kahvaltıya diye çıkıp kendimi hiç görmediğim bi şehirde bulduğumu hatırlıyorum

saç-baş rezalet, makjay yok,elimde bi hırka bi de jelibon vardı :S

günü birlikti kalmadım bi yerde

1|0
    0|0
    • hahaha:D fenasın ya bu tıpkı bakkala gidiyorum diyip 5 6 saat ortalıkta görünmemek gibi:D yapanlar olmuştu:D sen nere gittin ki kimin için:D

• (en iyi cevabı geri çekeyim o zaman ^_^) tabi sen bilirsin;) yani zaten sonuç ortada:D

• Kuzenimin defter almaya çıkıp 3 gün sonra gelmesi aklıma geldi :)

Erkekler Ne Diyor 42

• İlgi duyduğum bir arkadaşımın tatile çıkacağını duyunca tatilimi yarıda bırakıp gelip onunla gideceği yere kadar seyahat ettim. Günü onunla geçirdim. Gece kalacak yer olmadığı için kumsalda uyudum ve sabah kahvaltıyı birlikte yapıp geri döndüm. Bana onu kazandırdı...

1|1
    0|0
  • tam sevgili denmez ama çok gittim. yemekli, çıtırlı, çerezli bol kırmızı şaraplı günler geçirdik :)

yanıma gelip bende kalan daha çoktur ama.

1|0
    0|0
  • özlediysens eviyorsan gidersin

1|0
    0|0
    • yok işte o öyle olmuyo:D

• o zaman gitmek zorunda hissediyorsan gidersin. Ama gitmek zorunda hissetmiyorsan bil ki özlememişsindir. gidemeyebilirsin dyie birey olmamalı. cünkü özlem bircok seyi yaptıracak kadar güclüdür. Tabi güclü mü sende? degilse zaten kal kaldıgın yerde

• oldu o zaman ben bavulumu hazırlayayım;)

• ayrıldığım kız arkadaşım çıkarken çağrıyordu yanına devamlı gitmiyordum çünkü onu sevmiyordum boşuna para ve zaman harcayamam senle dedim :D bunun üzerine facede yazmış buradan sizin orası kaç saat? diye tabi bende sonradan cevap vermiştim "o zaman cevap verseydin gelecektim." demişti :D:D yani neticede böyle bir olay gerçekleşmedi bende :)

1|1
    0|0
  • hep yaptığım şeyler

1|1
    0|0
  • Şehir dışında çıktım, otelde kaldım, bazen bir tanıdık ta yada arkadaşımda.

Benim yanıma gelen de çok oldu. Güzeldir gidip gelmek başka şehirlere.

1|0
    0|0
  • arkadaşım için gittim asker ziyaretine onlarda bana geldiler askerdeyken. Sevgilim için türkiyeyi tavaf ederim hiçte gocunmam çünki o buna değer :)

1|0
    0|0
  • giden arkadaşlarımın hepsi 3. - 4. gidişinden sonra aldatıldığını öğrenip geri geldi 2 ay bunalım takıldılar gerek yok bırak o gelsin :D :D:D:D

1|0
    0|0
  • evet çıktım sevdiğim ya da hoşuma giden kız gel desin anında giderim affetmem kıymetlidir benim sevdiğim

1|0
    0|0
  • Başka şehire gittim gitmek bir dert geri dönmek ayrı bir dert kaldığın yer apayrı bir dert çok meşakkatlı bir iş ama olsun hiç sıkıntı etmedim bunları yine olsa aynı sıkıntıları çekerim...

1|0
    0|0
    • nereye gittin ve nerde kaldın:)

• o çoğu yerde var ama :)

• İstanbul'da olay çok farklı bir gün eksik olmuyor trafik çilesi izliyorsan haberleri vb şeyleri yani yıldırıcı bir durum bazı semtleri özellikle...

• yılda bir kaç kez

1|0
    0|0
  • Bir çok kez çıktım evet :) Gezmek güzeldir

1|0
    0|0
  • çook giddim gelende cok oldu

1|0
    0|0
  • 14-15 yaşındaydım... birinin aklına uyduk iki kafadar, ta manisadan adıyaman menzile gittik. traji-komediydi:D

1|0
    0|0
  • bolu ya konaklamalı tur yaptık.göller harikaydı.cennet gölüne bayıldım

1|0
    0|0
  • internette görmediğim bir kız ile çetleşiyordum. izmirdeydi kısmetten izmirde akrabamızın düğünü vardı gittim bursadan sonra kızla buluştum kız şişmandı kısaydı görüşürüz dedim bir daha görüşmedim :)

1|0
    0|0
    • o da iyiymiş :D o da seni beğenmemiştir belkin:P

• Hey allahim ya :D nedemisler Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste :D

• bilmiyorum ama bu durumdan kurtulmam lazım yoksa çok günaha girmekten korkuyorum

• Evden cıkıyom bı ıkı saate gelıyom dedim gece 4 te geldım arkadasların evındeydık yanlıs anlasılmasın hepsi erkekti:)

1|0
    0|0
  • Birileri benim icin geldi bende birileri icin gittim ve bu bir kerelik bir olay degildi. Kıymet gördüğünü hissetmek özel hissettiriyor insana kendisini

1|0
    0|0
  • gittim, evinde ya da arkadaşında kaldıklarım oldu

1|0
    0|0
  • Çok Gittim hemde arabada kaldıgımda oldu sahilde kaldıgımda arkadaşın evi otel vs vs vs çok çok çok fazla yolculuk yapdım ...

1|0
    0|0
    • nerelere gittin

• Sana arkadaşlık daveti gönderdim kabul et mesaj gönderemiyorummmmm :)))

• İngiltere'deki sevgilimin yanına bile gittim zamanında sorumu bu tabii ki gideceksin ya.

1|0
    0|0
  • gittim tabi muğla ya doğum günü diye gittim. sevdiğimin evinde kaldık :)

1|0
    0|0
  • Çıktım günü birlik

1|0
    0|0
  • ülke dışına bile cıkmıştım

1|0
    0|0
    • O.o (bu arkadaş ölmeli^_^) bizde ne gezer:D nereye gittin:)

• ne sıkıntısı yaw sadece gidemiyorum:) kafa dağıttığım bi arkadaşım var zaten sorun o değil:) kafa dağıtmak derken gezmek tozmak anlamında tabi :D

• gittim parkta kaldım simit çaldım perişan oldum :D

1|0
    0|0
  • Evet gittim.

1|0
    0|0
  • gittikte geldikte hey gidi günler hey

1|0
    0|0
  • evet çıktım bi kaç defa.

1|0
    0|0
  • ben ta bursaya gittim arkadasım için ve aileside bildigi için onlarda kaldım

1|0
    0|0
  • mersinden bursaya ayda bir giderim onun için

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 17

• çıktım

1|0
    0|0
  • eveet =) Antalya:)

1|1
    0|0
  • izmir kütahya uşak aydın ankara nevşehir nigde istanbul samsun kastamonu mersin ve bu yazda antalya... hepsi arkadaşlarımla sevdiğimle yada TEK gittiğim şehirler... yeni insanlar yeni şehirler yeni hikayeler... hoş

1|0
    0|0
  • Uzak sehirler arası iliski yaşadığımız icin ben sevgilime, sevgilim bana bu sekilde ulaşıyoruz.

2-3 ayda bir görüşüyoruz. O gelince burada teyzesinde kalıyor, bir keresinde de ben gidip onun sehrinde kuzenimde kalmıştım.

1|0
    0|0
  • Gittim de geldi de.

1|0
    0|0
  • izmir,ordu,samsun,ankara,istanbul birileri için gittim buralara.biçok arkadaşım görmeye gelir olduğum şehre.

1|0
    0|0
  • gittim ve tabi ki erkek arkadaşımla aynı yerde kaldım :)

1|1
    0|0
  • gitmedim.

1|0
    0|1
  • ben gitmedim de.. benim için gelen oldu evet :)

1|0
    0|0
  • degecekse gelinir ve gidilir şunun şurası Türkiye nekadar yer ki

1|1
    0|0
  • o üniv.de öğrenciyken ıspartaya daha sonrada askerdeyken ankaraya gittim...

1|1
    0|0
    • beraber kaldın o halde

• sana namus bekçiliğini ben değil ailen yapmalı..sen yiyeceğini benden daha çok yemişsin ki gezmeye halin kalmamış..özelim seni ilgilendirmez senin b.klar yediğin de beni ilgilendirmez...sana bekçilik değilde başka bişey yapıcam az kaldı o zaman anlıycaksın dünya kaç bucak!

• bu arada ben senin gibi önüne gelenle yatıp kalkan bir tip değilim..evlendiğinde bile başka erkeklerle yatıp kalkmayı düşünecek kadar midesiz hiç değilim..ben 7yıldır bir insanı sevdim ve onlayım.hayatıma başkası girmedi girmeyecekte..sen kendi iğrenç fantazilerin peşinde koşmaya devam et belki kazara biri sever de adam olursun biraz!

• Evet oldu.Bende gittim gelende oldu.

1|0
    0|0
  • Hayır gitmedim.

1|0
    0|1
  • Hayır hiç gitmedim, çok önemli bir şey olmadığı sürecede gitmem.

0|0
    0|0
  • gittim

geldi

gittik

1|0
    0|0
  • Sevdiğim için

1|1
    0|0
  • çoooooooooooook... sevgilimin evinde kaldım. iki sefer de otelde kaldık

0|1