5 ayda protein tozu ile vücudumu ne kadar gelistirebilirim?

Boyum 190, 75 kiloyum. Spor gecmisim var ama ara verdigim icin söndü diyebilirim. 5 ayda arsliksiz calismayla + protein tozu takviyesiyle ne kadar gelisme gosterebilirim? Baya bir gelişme alir miyim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar fazla olcağını sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo sorununda pek yok düzenli çalışıp düzenli beslenerek 5 ayda çok iyi bir gelişim kaydedebilirsin. Hollywood artistlerinin değişimleri ortada

0|0
    0|0
  • Sadece protein tozu senin gelişimini çok fazla etkilemez öncelikle bunu söyliyim sana. Spor geçmişim var ve kaslarım söndü demişsin. Eğer zaten sönücek kadar bir vücut yaptıysan 5aydan kısa bı zamanda o halini geri kazanırsın ama anladığım kadarıyla 0sın. Yani protein tozuna fazla guvenme antremanlarını aksatmassan bölgesel olarak 4 duruma göre 5 santim büyüyebilirsin

0|0
    0|0
  • Protein tozu hiçbir şeydir birader. Abarmayın şu illeti. Takviye bu. Altı üstü takviye. Gerçek yemek yersen 5 ayda ciddi bir dönüşüm gerçekleşecektir. Herkese bol şans.

0|0
    0|0
  • Kilo alman lazim. Duzenli calismayla olur kardesim. Benm boy 192 kilom 84 yine de spor yaptigim icin zayif kaliyorum

0|0
    0|0
    • 5 ayda mumkunmu peki 10 kilo almak ve kas yapmak? Protein tozunun etkisini bizzat biliyorum ama yinede sormak istedim

• Twinlab gainer kullaniyorum zaten. Protein ve karbonhidrat takviyesi bir arada

• Aynn dewam et.

• Alirsin biraz calismayla. Vücudun forma girer

0|0
    0|0
Yükleniyor...