Düz bir popom var evde yapabileceğim bir popo büyütme programına nerden ulaşabilirim?

düz bir popom var evde yapabileceğim bir popo büyütme programına nerden ulaşabilirim

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

• butt lifter programs diye ara googledan. hic bir sey bulamiyosan squat yap en temizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabi ki squat yapmalısın... tıkla ve squatın nasıl verimli yapıldığını öğren...http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy

0|0
    0|0
  • bu egzersizleri yap en iyileri http://www.youtube.com/watch?v=i5nbFRUa79Q

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
  • squat çok fayda sağlar ama mucize beklemeyin çünkü en önemli unsur irsi sebeplerdir

0|0
    0|0
  • popo mühim popo önemli
    tebrik ederim şekerim yerinde bir karar almışsın umarım uygun bir program bulur ve başarılı uygulamalarla istediğin hedefe ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • Squatt yaparsan ideal kalça ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • squat , ve ayaklarına sarmalı ağırlıklar var onları takıp arka bacak hareketi yapcaksın yatağa yatıp ayaklarına bağladığın ağırlıkları popona doğru çekeceksin 3 set 8 tekrar

0|0
    0|0
  • fitnes yap düzenli olarak squt lunge split squat hareketlerini dene ilerleyen zamanlarda faydalarını görürsün beslenmene de biraz dikkat et

0|0
    0|0
  • Pompayla doldur pompayla.

0|0
    0|0
  • ben büyütürüm istersenç

0|0
    0|0
  • bu yasına kadar aklın neredeydı

1|0
    0|0
  • büyük popo iyi değil sıkı popo iyi.

0|0
    0|0
    • ya pantolon da biraz çıkık dursun istiyorum ama, yani dar elbise ve etekte güzel duruyor ama kotta dümdüz resmen

• dar elbisede güzel durduğunda hemfikiriz. ozaman napbiliyomusun. cips ye kola iç çikolata ye

• bir kere ilişkiye gir pataklayarak büyütcem ben

0|0
    0|0
  • Bir şey söyleyeceğim ama boş ver

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum ama söylemem 😄

0|0
    0|0
  • elle bol bol

0|0
    0|0