Chrome hata veriyor çıldıracağım yardım edin

Ağa erişilemiyorGoogle Chrome ağa erişmeyle ilgili sorun yaşıyor. Bunun nedeni güvenlik duvarınızın veya virüsten korunma yazılımınızın Google Chrome adlı programı yanlışlıkla bilgisayarınızda davetsiz misafir olarak algılaması ve İnternet'e bağlanmasını engellemesi olabilir.Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.Hata 138 (net::ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED): Ağa erişilemiyor.bu yazıyo napıcam anlamadım antivurs programlarıda ingilizce anlamıyorum yardıme din

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• antivirüs programını kaldır eğer windovs orjinal ise microsoftun kendi antivirüs programı var Microsoft Security Essentials diye onu kur hem üçretsiz hem çok iyi temizliyoer

• Kladır ve yeniden kur. Cclener ile sistem temizliği yap. Kayıt defterini de temizle tabi. Sonra Chrome yi kur.

• yandexxx

• antivirüs programına gir kapat yada sil yada güncelle nebilem yap bişeyler işte.

• Chrom kadar kullanışlı bir internet tarayıcısı yoktur.Monitörünün sağ üst köşesinde anahtar işareti var ordan ayarlara gir eklentilerini kontrol et olmadı ayarlarına bak sorunun çözümü ordadır...

Kızlar Ne Diyor 1

• chrome ömrünü tamamlıyor olan bu bende de flash player eklentisi çalışmıyor

Yükleniyor...