Yer Tarifi. Yol kenarında duruyorsunuz. Yanınızda bir araba duruyor ve "hişt bi dakka bakar mısınız?" diyor.

Yer Tarifi. Yol kenarında duruyorsunuz. Yanınızda bir araba duruyor ve hişt bi dakka bakar mısınız ? diyiyor. Tavrınız ne olur ?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• bu konuda fena sayılmam..önce bir süzerim nasıl tiptir ne değildir diye..tedbiri elden bırakmamak lazım,uzak durmayı etrcih ederim kadın erkek..toplu durakta oluyor bazen karşındakinden şüphelenmiyorsun pek..elimden geldiğince de yardımcı olurum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 10

• yunus diye tabir edilen polis türleri, işlek caddelerde çekici buldukları kadınlara yaparlarken görmüştüm. ulan sanki bilmediğin yer mi var düpedüz görevi kötüye kullanmak :)

0|1
    0|0
  • Hişt dediği için bildiğim yerse bilmediğimi söylerim.bir gün önümdeki araba kgs ye takıldı kartta parası bitmiş.camdan kafayı uzatıp kgs varmı yaaa dedi.var dedim.versene dedi hayır dedim niye dedi benim değilmi vermiyorum dedim.burda takıldım dolayısıyla herkes takılacak dedi acelem yok beklerim dedim.gitti arkadan istedi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorsam da tarif etmeye çalışırım,yanlış manlış. insanlık ölmedi!1! :(((((((((((88888888888888888888

1|1
    0|0
  • 2 dakka bakıyım der ve yardımcı olurum. Türk milletinin yapısında vardır bu tarif olayı. Bilmese de tarif eder. Yardımcı olmayı sever. Avrupa da yapmaya kalksan kaçar adamlar.

0|1
    0|0
  • Önce bakarım sorana.Sorduğu yeri bilip bilmediğimi düşünürüm.Biliyorsam da bilmiyorsam da ters tarafı anlatırım.

0|0
    0|0
  • - hiştt bi dakka bakarmısın?

- buyur evladım?

- pardon bi bakarmısınız

- buyrun efendim?

o hişt diyen dilini koparır eline vermem an meselesi.

0|0
    0|0
    • idare ediver, kişi derdine derman arıyor, seni bulmuş soruyor :) hiddetlenme ! :)

• bak şimdi şu göbekten dönüyon 700 800 km hiç bi yere sapmadan gidiyon :))

0|0
    0|0
  • Bende buranın yabancısıyım derim :D

0|0
    0|0
  • Bakarız; bildiğim yerse tarif ederim

0|0
    0|0
  • sana belediye baksın dermişim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...