Kapat

İki tiki taka oynayan takım Barcelona ve Bayern münih karşılaşsalar sizce kim alır? oyuna ve topa hangi takım hüküm eder sizce?

iki tiki taka oynayan takım Barcelona ve Bayern münih karşılaşsalar sizce kim alır? oyuna ve topa hangi takım hüküm eder sizce?

not: kim alır demek saçma oldu yani ikili maçlarda hangisi eer demek istedim :D? yorumlar?

• Barcelona ikili maçlarda eler oyuna ve topada hüküm eden taraf olur
    A seç
  • Bayern münih ikili maçlarda eler oyuna ve topada hüküm eden taraf olur
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• 2 takımdan da nefret ederim.

Fakat bayern alır. Sebebi ise bayernli oyuncuların kanat oyuncuları daha iyi ve hızlı olması, takım oyunu olması oyuncuların ego sorunu yok ve fizik güçleri daha yüksek.

barcelona'ya baktığımızda ise küçük hobbitlerin takımı güçsüz oyuncular var. 2013 te 7-0 + 2-0 lık yani toplam 9-0 lık hezimeti yaşarlar tekrar hatta daha kötüsünü bile yaşarlar. barcelona da ego sorunu var messi golleri ben atıcam ben atıcam egosu ile yanıp tutuşuyor haliyle tüm barcelona ona gol attırmak için canla başla çalışırken maç çoktan kopma nedenlerinden biridir. messi, neymar bunlar egoları yüksek olan oyunculardır bireysel istatistiklere önem verirler haliyle yenilmelerinde en önemli etkenlerden biridir. Tabi bunun yanı sıra bayernin defansını geçemezler.

Kısaca bayern hem topa hükmedecek bu karşılaşmada hemde skora.

Tabi bence bu sene de şampiyon Real Madrid olacak. Şişirilmiş alman defansı ve kalecisini halt edeceklerdir. Real Madrid kendi sahasında kapandı demişsiniz çok yanlış bir düşünce Real Madrid'in maçlarını izlemediğiniz çok belli. Ligde açın bakın, Levante, Celta Vigo, Almeria gibi takımlara karşı bile topu veriyor Real Madrid bilerek önemli olan topa hakim olma vb. gereksiz istatistikler değildir önemli olan sonuçtur. Ayrıca Real Madrid açık futbol oynasa bile bayern'i rahatlıkla yener sebebi ise Real Madrid'in fizik gücü çok daha yüksek olmasıdır. Tabi bunun yanı sıra geçen sezon çok iyi gördük maçı bayern dilleri dışarıda yüzleri kıpkırmızı iken Real Madrid maçı rölantiye almasına rağmen 90. dakikalarda deparlarına devam ediyordu. Kısaca bayern topla oynadı, Real Madrid bayernle oynadı :D

Tabi şunu da göz ardı etmemek lazım bayern la liga da oynasa ilk 4e zor girer. Almanya liginde rekabet olmadığı için neuer'e şut bile gelmiyor doğru düzgün. İspanya da Real Madrid, barcelona, Malaga, Villarreal, Valencia, Atletico De Madrid, Atletic Bilbao ve Real Sociedad gibi güçlü takımlar var.

0|0
    0|0
    • Kısaca Real Madrid almanlara geçen sezon futbol dersi verdi.

Real Madrid = 17
      Almanya = 4

Bu arada Real Madrid biraz daha şanslı olsa 8-0 yenecekti bayerni kendi evinde. Bayernin onursal başkanı bile açıkladı 8 tane gol yemediğimiz için çok şanslıyız diye ve pep'in sistemini eleştirmişti. Ayrıca tiki taka oynayan bir takıma karşı açık futbol oynamak akıl işi değildir kasten niye oyuncular yorulsun ki tiki taka oynayan zaten gelmek zorunda :D Ayrıca kontra atak futbolu şuanda dünyanın en güzel stratejisidir ve golleri çok zevkli oluyor. Ayrıca Real Madrid tarihini araştırırsan ilk kontra atağı bulan takımda onlardır. Yaklaşık 1 asırdır uygulanmakta bir gelenek gibi yani bu futbol stili Real Madrid için.

• Bilgisayar başında değildim ne susması :D Neyse tartışmayı kapatalım sabaha kadar devam edecek yoksa. Herkesin fikirleri farklı olabilir elbette bu normal durum herkes aynı fikre sahip olmayabilir fakat bence günümüzde ama şu an için konuşuyorum en iyi kaleci Keylor Navas'tır. Güçsüz takımlarda oynadığı için pek isim yapamamıştır.

• peki ciddi ciddi la ligada bayern ilk 4'e giremezmi diyorsunm :D?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Bayern

0|0
    0|0
  • barcelona

0|0
    0|0
  • byarn münich kesinlikle

0|0
    0|0
  • Tabii ki Bayern 👑

0|0
    0|0
  • Barcelona ikili maçlarda eler oyuna ve topada hüküm eden taraf olur

0|0
    0|0
  • valla benim maaşallah dediğim yaşamaz. bayern ya da barcelona iyiyken birini seçmiş olsam kötü olan kazanır

0|0
    0|0
    • yahu fikrini söyle :D.

• neden ,:D.

• maç 90 dakikadır bunun sonunda almanlar kazanır:)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayern ezer

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • İkiside evinde kazanir kim eler bilemedim :)

0|0
    0|0
    • barcelona yenemez bayern münihi bence

• Bayern perişan eder

0|0
    0|0
    • neden?

• işte o şekil şansı olur ayerne karşı sadece :D diğer türlü kafa kafaya oynim derse nakavt :D.

• bakma sen realde açık futbolda çok gol atar ama çokta yer 4-4 gibi skor çıkarsa şasırmam :D

0|0
    0|0
  • Bayern alır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bayern münih ikili maçlarda eler oyuna ve topada hüküm eden taraf olur.

0|0
    0|0
  • Bayer Münih her türlü ezer

0|0
    0|0
    • oyun olarak? topa sahip olma filan?

• Önemli değil:) o işin sakasiydi ama ilk defa bende bu kadar konuştum burdan birisiyle

• eyvallah

Yükleniyor...