Arkadaslar hergun 75 şınav ve mekik cekiyorum bakiyorum omuzlarim artik tasiyamiyorum tekvandoya da ara verdim siz ne yapardiniz?

Sigarayi bu aralar artirdim yoruluyorum artik cekemiyorum sizce birakayimmi sporu.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• her gün 74 şınav & mekik çekiceğine bunu 2 güne böl ya da bir gün mekik ağırlıklı yap diğer gün barfiks vb farklı yerlerin kasını çalıştırabilecek bir şeyler yap. örnek olarak şınavın yanında çektiğin mekik herkesin bildiği mekik tarzıysa pek tavsiye etmem çünkü göbek kısmında olan yağlarını eritiyorsun fakat onların bir miktarını da göbeğin etrafına saçılmasına sebep oluyorsun. şimdi bırak o mekik tarzını ve şunu yap pes etmezsen güzel sonuçlar elde edersin. Çok yorulduğunu hissettiğinde durdur video'yu dinlen bir süre. Acele etme zamanla alışılır.

0|0
    0|0
    • Kardes haklisinda mekik bende sana nasil anlatsam belim ve basim bosta ranzada ya da bosluk olan bir yerde ya da arkadaslar ayagimi tutuyor zoru yapiyorum ama bazen icimden gelmiyor birakmayi dusunuyorum

• önemli değil bir şeyler yapabiliyorsan pes etme spor yapmak iyidir önemli olan bunu eğlenceli bir şekile çevirebilmek ve bir tavsiye daha sporu asla vücut yapayım da kız tavlıyayım modunda yapma çünkü eninde sonunda pes etmek için kendine bahane vermiş olursun. Sporu spor olduğu için yap ve eğlenmene bak. Bende teşekkür ettim beni dinlediğin için rast gele..

• Sagolsin kardes ama vucudu kiz icin degil kendim icin yapiyorum yani sagligim icin birisine kendime sevdirmem icin yapmiyorum ya da hava atmak icin sanada rast gele ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak sen.

0|0
    0|0
  • Hem spor yapıyorsn hem sigara yanlış.

0|0
    0|0
  • Kardeşim Aynı Sorun Bende De Mevcut Ben daha Değişik Olarak Sigarayı Bırakmaya Çalışıyorum (: Tavsiyemdir..

0|0
    0|0
  • Yok bee. Ger gece 1 saat koş bakayım. Kafan yerine gelir

0|0
    0|0
  • sigarayı bıraksana :)

0|0
    0|0
    • Ben biraksam o beni birakmiyor ne yapayim alismisim beyinde herseyi silerim ama bu veleti silemiyorum ;)

• ya nefes olayını yapamıyorum karıştırıyorum sonra nefes nefese kalıyorum :):)

• Dikkat iste kardes sorun orda yaparsan hepsini yaparsin ben sinavi cektigimde saplakla atarak cekiyorum buda en zoru ve birde ellerimi yerde ucgen buda en zoru bunlari yapiyorum zamanla olacak ;) basaracagina inaniyorum.

Yükleniyor...