Bu Türk hakemleri Fenerbahçe haklıyken neden haksız durumuna düşürüyor?

eskişehir maçında sowa yapılan faule ve sezginin eline çarpan topun penaltı olduğunu ve hakemin ikisinide vermediğini tüm yorumcular söylüyor ama ne hikmetse iki gündür son dakika verilen penaltı konuşuluyor. bu haksızlık değilmi lütfen tarafsız cevap verin.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• biz alıştık artık verilmeyen penaltılara sağlık olsun. son dakika penaltısı verilmeseydi bile saldıracak birşey bulurlardı

1|1
    0|1
    • bence verilen penaltı kararı da doğru

Kızlar Ne Diyor 1

• Puan ya da puanlar aldığımızda üzülüyorlar ağlıyorlar olay bu :)))

0|1
    0|2
    • aynen öyle. gol attığımızda resmen dünyaları başlarına yıkılıyor

• Volkan'a kırmızı verilseydi maçı alamazdınız buna ne diyeceksiniz peki objektif ! fenevliler

Erkekler Ne Diyor 10

• O penalti verilseydi fenerin 1-1 yaptigi gol olmicakti hemen arkasindan gol oldu hak yerini buldu volkana kirmizi son dakika uyduruk penalti hakemle alinan bir puan neyin hakliligi? Sen tarafsiz ol sonra knslm bu sene fenerin lehine hakem hatalari ortada.

0|0
    0|0
  • 10. dakikada kaleci atılması lazım 80 dakika 10 kişi devam etmen lazım, neyin haklılığı?

1|1
    1|0
  • Verilen penaltı karari doğru yorumunu okuduktan sonra bize tarafsız olun demene rağmen senin tarafsız olmadığın çok net belli oldu.

0|1
    0|0
  • tarafsız konuşuyorum Burdan tff nin 6s nin ts nin *

0|1
    0|1
  • Fener asla haklı olmadı.13 haftada 8 penaltı ilginç.

0|0
    0|0
  • Soruyu soranın fblı oldugu gercegı

1|0
    1|1
  • Ben tarafsiz olarak soylemeliyimki Emre oksun Volkan olsun bu futbolcularin cok ustlerine gidiliyor ha onlarda bu isi korukluyorlar. Sonuc olarak medya maci birakip futbolcular uzerinden takima zarar veriyorlar. Verilmesi gereken penalti verilmedi olmayan baska pozisyon penalti olarak verildi. Hic bir fenerbahceli hakki olmayani istemez diye dusunuyorum

0|0
    0|1
  • AHHAHAH çok güzel espriydi l*n :D:D:D:DD:D:D:D:sdsdhjbfvgdjshfs ahahha tutar bu espri ahahhahahha :D:DDd. dD:D:dd. d. d. d:DD:d

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Futbol hatalar oyunudur her maçta var ve olacaktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...