Sporcu arkadaşlar ağır kaldırdığınızda arka bel çevrenizde ağrı yaşadınızmı?

benimkinin sporla alakası yok annemler şehir dışındayken ananeme ben baktım kendisi 60 kilofalan ötedeki koltuğa bile götürürken insana asılıyor yürümekistemiyor alzaymır çünkü şimdide sol tarafdaki belim ağrıyor ya geçermi yoksa yarın doktaradamı gitsem

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Iyici isinmadan ağırlık kaldirmayin bir şeyi yerden kaldırırken bel ile değilde bacaklarınızı kullanarak kaldirin beli güçlendiren hareketler yapın orn ters mekik sen belini incitmissin geçer bir kaç güne ama birdahakine dediklerimi dikkate al bel çok hassas bir bölge

0|0
    0|0
    • amacım spor değildiki ısınmak 50 metre yürüyüp 60 tane merdiven çıkmaksa ısınmış sayılırdım değilmi? yarın bir doktora gidicem ama hangi bölüm çözemedim ortopedimi sinir cerrahisimi

• 50 metre yürüyüp 60 merdiven cikmakla isinamazsin 10 dk kosucaksin sonra isinma hareketleri yapicaksinki isinasin isinmadan beli zorlarsan daha çabuk incitirsin doktorluk bir durum yok geçer o sıkıntı yapma boşa

Erkekler Ne Diyor 5

• Yazdıklarını pek anlamadım ama birkaç gün bekleyin ve geçmezse gidersiniz.

0|0
    0|0
  • Geçebilir ama doktorada görün 3)

0|0
    0|0
  • olur tabikide ağırlığı dengeli kaldırmak önemli

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz alışık olmadığındandır

0|0
    0|0
    • adım attıkça sızlıyor ya

• İlk hareketlerde her zaman olur mekik çektikten bir gün sonra mesela karnın çok acır ama zamanla öyle bir şey olmaz

• asırı güc denemesı yapınca bel agrısı olabılıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...