Sürekli evdeyim cok bunaldım...

arkadaşlar ben sürekli evdeym özel. ramazan girdi gireli hiç arkadasşm yok benm sevgilm var oda çalışıyor gündüzleri. orucuzz birde biz cadde üstüne oturuyoruz bakıyorum böyle dışar cıkanlar gezenler eline cekirdegi alanlarmı dersiniz birsürü yani birde kendime bakıyorum sürekli evdeymm sürekli 24 saat . cok bunaldm arkadaşlar. annemde çalışyr zaten akşam geliyor :( benm durumumda ola nvarmı ünv. bekliyorum o umudm sadece

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• cezaevlerinde haftada bigün 2 saat televizyon izleme hakkı var

0|0
    0|0
    • yanlışın var cezaevlerinde sürekli tv var.dediğin askeri cezaevi olabilir bak ona bişey diyemem.

• ben hiç ceza evi görmedim.görenide tanımam..içinde tv varmı yokmu bilmem..sadece haline şükretmesi gerektiğini hatırlatma amacıyla yazdım bunu arkadaşa...

Erkekler Ne Diyor 13

• şu ramazan günlerinde işi olmayan insanların çoğu evde zaten gezsen gezilmiyo oruçlu oruçlu 1 ay sabr ediceksin o çekirdek yiyenleride bırak marifet sanma şu mübarek günlerde insanlara saygıları hiç yok. evi sil süpür yemek yapmayı öğren bak üni ye gideceksin şimdiden öğren faydasını görürsün tatlı yap yani ev işlerini yapmaya çalış hem vakit geçer hemde tembelliğini giderirsin...

0|0
    0|0
  • Maçları takip et iddia falan oyna Pes oyna inan bana çok iyi geliyor:))

0|0
    0|0
  • annemlerin yanından usanıp öğrenci evime geri döndüm tek başıma yaşıyorum burada... canım sıkılınca çıkıyorum genelde evdeyim.. evet sıkılıyorum ama okul açılsın diye de beklemiyorum...

0|0
    0|0
  • ozaman ilk işin yarın dışarı çıkıp temiz hava alman olucak yoksa bunalıma süreklnp gidecksn !

0|0
    0|0
  • evde sınek varmı:D varsa onları avla

0|0
    0|1
  • Aynı durum panpa. Kendine hayali bir arkadaş üretmeni öneririm. Şizofrenlik iyidir. >_<

0|1
    0|0
  • unıv. kazan sen rahatlarsın;)

0|0
    0|0
  • gercekden cok zor bir yaşam tarzı . peki deprasyomda olugunuz aklınıza geliyomu? ruh saglıgı bozulur insanın devamlı kendisini dinlemesi ne kadar zor bir durum . sevmek sevilmek duygularınız ?

0|0
    0|0
  • tek baaşına çık :)

0|0
    0|0
  • valla tam tersi hep gezerim bn oruc olsun zamn geçio işte:)

0|0
    0|0
  • bende aynıyım gel beraber turlayalim

0|0
    0|0
  • sen neden çıkmıyordun ki ? tamam tekbaşına canı sıkılıyo insanın ama apartmanda komşu kızı vs yokmu

0|0
    0|0
    • yok hiç arkadaşm yok bugun bütün gün boyunca agladm bir sevglm var işte yapayalnzmm .. tek umudm ünv :(

• kıyamam ya..üzülme okullar açılınca bugünlerin acısını çıkartırsın belkide bu günleri özlersin kim bilir..

• Durumun Vahim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkadaş var ama görüşemiyorum aynı senin gibi hep evdeyim ve sevgilim yok benim durumum daha vahim senin sevgilin var yinede

0|0
    0|0
  • Bende sürekli evdeydim canım ve çok sıkılıyodum. Ama yalnızda olsa çıkıyorum dışarı, geziyorum kendim. Sende çık dışarı gez yalnız başına. Inan iyi bile geliyo. Kafa dağıtıyosun,düşünüyosun,kendini dinliyosun...

0|0
    0|0
  • çık gez canım ya

0|0
    0|0
  • yanlız değilsin tatlım

0|0
    0|0
    • hayırdır senlemi cıkacak :))))

• ağer sende öyleysen arkadaş olmak istemezmisiniz? bi deneyin derim ya ikinizinde canı sıkılmaz mesajlaşırsınız falan.

• kendine yapacak bi şeyler bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...