Emre Belözoğlu' nun artık futbolu bırakma zamanı gelmedi mi?

Dün yaptıklarından ben taraftar olarak utandım. bir pankart yazdırıp stadın önünde açmayı düşünüyorum. Aziz Başkan Emreyi istemiyoruz yazmayı düşünüyorum. etkili olurmu acaba.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• İdari Menajeri olsun bu sene olmadı seneye illaki bırakacak
    bu maçta onun hatası yüzünden yenilmedik ama bazen bizi 10 kişi bırakıyor ve çabuk sinirleniyor 3-4 maç ceza gelsin akıllanır ama onu seviyorum o ayrı <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlille haklisin.. adam cincondan geldi yaa cirkefliginide aldi geldi ordan !!!

0|0
    0|0
  • Resmen çamur :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gittikçe batıyor cirkeflikte sınır tanınıyor

1|0
    0|0
  • adam hem futbolcu hem çirkef futbolculuğu on numara ama çirkefliğide öyle keşke çirkef olmasaydı da futbolundan nasiplenseydik Dediğin gibi ama Bırakma zamanı gelmiş

0|1
    0|0
  • Bence fenerbahcenin ligi birakma zamani gelmedimi? Yillardir mahvediyosunuz bu ligi galatasarayla el ele butun pislkleri yapiyosunuz İstanbul klubu ymu buyyk klupmus gecin bu isleri sizi ligde istemiyoruz asil

0|0
    0|1
  • Coktan geldide geciyor bile zmani biz hep diyoduk bunu.

0|0
    1|0
  • Futbolu geçtim ülkeden atsınlar

0|0
    1|1
  • kesınlıkle sahada anarşist gibi geziyor topla alakası yok

0|0
    0|0
  • emre fenere gidipde gs aleyhinde konuştuğu zamn football ı bırakma zamanı gelmişti fanatiklik değil adam fenere gidebilir ama gs aleyhinde konuşması şerefininde olmadığının kanıtı gs sayesinde adam oldu sanıyorduk demek olamamış D

0|0
    0|0
    • emre doğuştan fenerbahçeliyim dedi baßka birşey söylemedi. emrenin fenerli olduğunu takım arkadaşları da biliyordu

• İnsanın yaptugı mesleğe saygısı olması lazım

0|0
    0|0
  • hala cırkeflık yapabıldıgıne göre daha var ıtın

0|0
    0|0
Yükleniyor...