Dört dörtlük lider kim?

Bu kadar rezalet bir sene geçirmesine rağmen gs lider bu böylede devam eder

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• galatasarayın ölüsü bu lige yeter diriside dünyaya siz gidin kumda oynayın

0|0
    0|0
    • Ben hangi takimliyim?

• adamlar takım olma yolundalar tek sorunları son dakıkalar onuda aşarlarsa sen ozaman gör

• Dem ba ba töre 3 hafta oynamasin sen gör bakalim neler oluyor mustafa ile olmaz bu işler gs de adam bolluğu var ama takim değil yani yeni bir teknik adamla bu iş çözülür sistem oturursa ligde sampiyon olurlar

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü günümüzde lideriz gibi acıtasyonluklar yapmayın komik oluyor daha önümüzde bir sürü maçlar var kendi evimizdeki maçda var hopp ne oluyor sakin ol aslanım :)

0|2
    0|1
    • En kötü günlerimiz böyle olsun:) acitasyon yapmadim ki yanlis okumussun bence herkes 4 lük diye dalga gecerken şimdi alta kalmalarinin hislerini merak ettim ki avrupada yok artik daha yeni basladik

• Sakin ol gizli tamam :(

• Sakin ol aslanimdan gizliye cevirdin tskler sonucta sakinim sadece kimseylede ugrasmiyorum şampiyonluk havasinada girmiyoruz sadece laf atanlara karsi yazilmisti sen atladin

• En kotu halimizde bile boyleyse tam tersini dusunun bir :D

0|0
    0|0
  • Liderliğe bide şimdi bak ;) bu sene hak eden tek takım biziz... bunu kabul edin.

0|1
    0|0
    • Karabük tek kale oynadi nerdeyse ne hakki

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu aksam lider değişir

0|0
    0|0
    • Bakicaz artık ama harbiden gs çok kötü kardeşim demekki lig de beter yani ona göre normal birde iyi oldugumuzu düşünemiyorum ki bjk gecen yillara göre daha iyi

• Gs avrupada oynamadi burada son dakikalarda götürüyor. Biz avrupada da efor sarf edip iki tarafı goturuyoruz yoksa fark açılırdı

• Gs da oynadi bakma sen her zaman olmuyor işte sistem o kadar yanlis oldu ki mac kazanamadilar oynamadi demek bencillik gs hem ligi götürüp sampiyon oldu hem avrupada ilerledi ceyrek finali gördü tur atladigi zamanlarda oldu bu bahane degol

• En kötü halimiz bile diğer takımlardan dhaa iyi demek ki iyi olsak ne olurdu

1|0
    0|1
  • Dalga gecenlerin yorumlari okudum iyi guldum :) en kotu halimiz birde bu bizim.

0|0
    0|1
  • Galatasaray atak geliştirip pozisyona girmekte çok zorlanıyor. Attığı 13 golün 7'si duran top ve bunların ikisi son dakika. Berbat bir futbol oynamasına rağmen şans yardımıyla bu kadar puan topladığı çok açık Galatasaray'ın.

0|0
    0|0
    • Toplasinda varsin duran toplardan bulsun fener iki tane füze caktik

• Fb gs iyi oynasaydi bjk konusulmazdi buna yanlis diyorsan bilmiyorim

• Bak kardeşim ben gazetecilik mezunuyum. Şu an çalışmıyorum ama kısa süreliğini de olsa çalıştığım yerler oldu. Medyayı da iyi takip eder ve bilirim. Galatasaray ve Fenerbahçe iyi de oynasa kötü de oynasa zaten medya da Beşiktaş'tan fazla yer alıyorlar ve konuşuluyorlar. Fazla konuşulmanın oynanan iyi futbolla falan alakası yok. Şu anda Beşiktaş iki takımdan da iyi oynuyor ama medyada en çok Galatasaray ve Fenerbahçe konuşuluyor iyi izle iyi takip et. Beşiktaş'a sıra geldiğin de ne kadar iyi futbol oynadığını konuşup hakkımızı veriyorlar.

• beşiktaş tabikide

0|0
    0|0
  • hakikaten bu sene ligimiz berbat durumda. -1 averajla lider olunuyorsa bu lig bitmiştir.

0|0
    0|0
    • Evet lig berbat ama gs la sinirli degil şike operasyonundan sonra futbol bitmis fener t ceyrek final oynamisti hemde bir daha ki sene daha güçlü olarak dönecekti önü kesildi futbola siyaset bulastirmasalardi. keske

Yükleniyor...