Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal' dan memnun musunuz?

şahsen ben memnun değilim. geçen sezon çok çok iyi hoca bulmuştuk. çok güzel futbol izliyorduk. erken kaybettik. siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|78

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• oooooo ne diyosun sennnn bayiliyorum ben sahsennnn :)))) ersun hocayi erken kaybettik mi? aziz yildi (v) im sagolsun !! millet 4 atsin 3 atsin biz aptalca izleyelim ! karambolden gol atarsak sevinelim !!!

0|0
    0|0
  • Anlamam ben

0|0
    0|0
  • Tipsiz sey

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 78

• İsmail hoca normalde yıllardır yardımılık yapmış
    Bence cok da kötü degil.
    Takım iyiymiş gibi konuşmak yanlış
    Transferimiz yok cünkü.
    digeo bir oynuyor bir oynamıyor gibi
    Kuyt eskisi gibi degil
    gökhan eskisi gibi degil
    kısacası İsmail hocaya kalan takım zirvede oynayan futbolcuların inme aşaması.

0|0
    0|0
  • Aziz en büyük hatayı ersunu yollmakla yaptı İsmailde iş yok

1|2
    0|0
  • Ersun çok kelime yaptı fener hakkında kimse Fenerbahçe'den üstün değildir. İsmail hoca yeni bir teknik adam meslek hayatında profesyonel olarak ilk teknik direktörlüğü. Yardımcılıktan sonra ilk kez teknik direktör oldu ama Fenerbahçe gibi büyük bir takım iyi mi oldu yoksa büyük sorumluluk yüklenmesi kötü mü oldu bilemeyiz. Ancak gerçek bir Fenerbahçeli ve bu duygularıyla hiç yanıltmadı aksine iyi bile gidiyoruz tecrübesizliğine rağmen. Ancak tek sorun mahçup olmama adına temkinli bir oyun oynatıyor. Defansif İtalyan futbolu. Aykut Kocaman gibi az gollü maçlar. Attığımızda muhakkak yiyoruz. ya da yiyip çevirmeye uğraşıyoruz. Elinde Sow Emenike Webo gibi 3 forvet, Alper, Caner gibi aşırı ofansif oyuncular olmasına rağmen defansif bir stil uygulaması önermemi kanıtlıyor. Ancak ofansif oyuncularla kurulu bir takım defansf yani defans futbolu oynayamaz. doğal olarak yük gökhan bekir gibi oyuncuların üstüne biniyor ve sık hata yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Ya ne memnunum ne degil bu takim ersun hocanin mentalitesine uygun atlet hizli oyuna uygun bir takim ismail hocanin oynatmaya calistigi sistem ayaga pas dusuk tempo simdi bakarsak bu senede en cok sut ceken topla oynayan ceza sahasina giren takimiz hem futbolcularin formsuzlugu hem bu sistemde kritik rol oynicak diegonun uyum sureci ve sakatlanmasi hem de emrenin iki macta bir oynamamasi ya cezali ya sakat olarak takimida etkiliyor bence kotu oynamiyoruz ama ozellikle gecen sene harikalar yaratan sow emenike kuyt uclusunun inanilmaz formsuzlugu cok etmen emenike her mac 3-4 tane net gol harciyor bence sans verilmeli ismail hocaya oyunculari iyi taniyan bir isim daha da iyi oynayacagiz bir sezon sonunu gormek lazim tum dervbilerini ve akhisar ve bursa maclarini deplasman da oynamis bir takimiz ve liderin iki puan arkasindayiz bence son derece iyi bir durum fikstur avantaji tamamiyle biz de yine rahat sampiyon olacagiz gorursun :-)

0|0
    0|0
  • bir s... gitsin a. q Si... takımın belasını. Fenerbahce hep brezilyalı hocalarla başarılı olmuştur ki taraftarında içine sinen futbol tarzı brezilyalı hocalarda mevcut. Azizi anlamak mümkün değil taktı kafayı türk hocaya. A. Q zaten oda süleyman seba gibi kazık çaktı koltuğa gitmiyor * . yaa

0|0
    0|0
  • Takıma biraz hafif geldiğini düşünsemde Türk olması ve Fenerbahçenin içinden gelmiş biri olması nedeniyle sonuna kadar destekcisiyim şans verilmeli bu tür isimlere aksi takdirde Türk teknik direktör dendiğinde sadece kasıntı ve kibir abidesi Fatih Terim den başka kims3nin ismi akla gelmez dünya da

0|0
    0|0
  • ben pek memnun degilim korkak oynuyo ve futbolucalar onu pek iplemiyo gibi agırlıgını koymuyor gibi tabi futbolcularında futbolu pek iç acıcı degil kuyt boş koşuyor resmen emenike topdan başka hiç bişi görmüyo mantıklı transfer yapsalardı para kıyıp fener liderligi sezon sonuna kadar vermezdi

0|0
    0|0
  • a q sanki chelsea siniz git morinho getir fenere derlerki bu iyi değil ulan mallar dünyanın tüm klübleri bu işten para kazanıyor siz milleti zengin etmekten baska bişey bilmiyorsunuz elinizdekinin kıymetini bilin bence fenerin antrönörü gayet iyi hep adamın kafasıda çalışıyor diyorki en az 2 genç oyuncu katmalıyım takıma teknik açıdan da iyi sadece biraz otoritesi eksik oda zamanla olur bunu bir gs olarak söylüyorum bence fenere gerekli olan daha anlayışlı futbolu bilen bie başkan sonuçta insanlar spor görmek istiyor hakemi baskı altına alarak maç kazanan bir takım değil

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal ayrıldıktan sonra feneri izlemeyi bıraktım

0|0
    0|0
  • Biz gayet memnunuz acikcasi :)

0|0
    0|0
  • dostum şu an hersede bı kaos ıcındeyız ve futbol bu ulkenın buyuk bı parcası. ve şu an bızım ıyımı oynuyoruz ya da kotumu oynuyoruzdan cok hocaların zıhnıyetıne ve hayata bakıs acısını sevmemıs lazım. cnku ozman herseyın en kalıtelısını bulursun. ve ısmaıl kartal iyi yönde cok cesur ve hırslı bı adam. kı buda zekanın gostergesıdır. bu adam bu takımdan gıttıgı gun alexsın takımın basına gectıgı gundur:)

0|0
    0|0
  • Zico dan sonra Fenerbahçe'den soğudum arkadaş şu Aziz Yıldırım gitsede kurtulsa Fenerbahçe de Türk futbolu da 😡😡😡

0|1
    0|0
    • bu arada Beşiktaşlıyım ama zico varken Fenerbahçe'ye sempatim vardı

• üst düzey değil diyosun da hangisi üst düzey Morinho hariç :) sabretselerdi üstünde üstü düzeyde bir hoca olurdu

• Hangisi ust duzeydi ifadesine cevap veriyim bu ulkede kovulan teknik adamlar huddink iki defa bir fb bir milli takim low iki defa bir fb bir adanaspor del bosque bir defa pereire bir defa mancini bir defa aragones bir defa karl heinz feldkamp bir defa lucescu iki defa sozlesme yenilenmeyerek reejkard bir defa fatih terim iki defa toshack bir defa yanu teknikbadam mezarligiyiz ayrica zico da bisey yapamazdi deivid bir yil sonra o efsane sezondan yaz kampinda ayagini kirdi keza ugur da baglarini kopartti o ceyrek final sezonunda ugur ve deivid en onemli oyunculardi ikiside bir daha iyilesip dogru durust oynayamadi sanssizlik vardi yani

• Fenere göre biri değil

0|0
    0|0
  • Adı olan bir td değil evet. Ama o klübün evladı sabır gösterilmeli. Takıma zarar vermeye başlarsa kendisi gider zaten.

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak gayet memnunum. henüz beklediğim patlatmayı yapamamış olsa da tünelin ucunda ışık var ;)

0|0
    0|0
  • ben İsmail Kartaldan değil Aziz yıldırımdan memnun değilim. Bu adam Fenerbahçenin başındayken Jose Mourinho gelse onun da işine karışır. Sonrası futbolcular İsmaili mi takar Azizi mi?

0|0
    0|0
  • Ben çok memnunum. İsmayıl bırakma sakın feneri hahahah :D Adama ne kızıyosunuz fenerliler büyük sorunu göremeyecek kadar kör müsünüz yoksa hepiniz? Sizin takımın asıl sorunu teknik direktörünüz Aziz Yıldırımdır!!!

0|0
    0|0
  • Ersun isini iyi yapsada karakter yok adamda. Karakterli hocalarimiz aykut kocaman ve ismail kartaldi bunlarda isini iyi yapamadi. Bunun bir ortasi yok mu ya hem karakterli hem isini iyi yapan.

0|0
    0|0
    • karakter olarak neyi vardıki adamın. sadece bir tane bayan arkadaşı vardı onu sorun ettiler

• dinledim ama ne demeye çalıştığı pek anlaşılmıyor

• Idmanlar cokda şeyimde diyo adam zaten artik takmamaya basladiginin gostergesi fazla gitmezdi onla

• ne onun ne emenikenin ne alperin ne bekirin ne kadlecin nede meirelesin bu takımda işi yok takımı korkak hale getirdiler.

0|0
    0|0
    • emenike ersun yanal varken valencia ve bale den sonra dünyanın en hızlı 3. oyuncusu oldu bu sene ayakta duramıyor.

• emenike tek forvet oynayıp 10 gol atsın gs li olurum @mk bu takımda tek forvet oynayacak tek adam webo dur ismail bunu göremeyecek kadar teknik direktör emenike eşşeğini koy sağ kanada eşşek gibi koşsun kuyt bile ondan daha iyi tek forvet oynar kafa vurusu olmayan tek vuruşu olmayan aşırtma atamayan adamdan forvetmi olur beğenmedikleri kezman beş basardı buna.

• Fener duzilis olarak gecen sene de ayni oynadi yani emenike tek forvetti 12 gol 8 asist yapti biseyler bilmeden salliyosunuz emenike karabukte de tek forvetti hatta spartakta en iyi oynadigi donemde de problem tek forvet cift forvet degil problem emenikenin formsuz olusu ve dar alanda oynayan bir sistem de oynamasi ayaga pas ile temposuz ciktiginizda rakip savunma yerlesior ve emenike hava toplarina veya verkac yapmaya aliskin bir oyuncu olmadigindan takimda iyi oynayamior yine tek forvet oynar ama hizli oynar takimi dengesiz yakalatirsin 20 golde atar olay sayisi degil sistem ayrica alper bu sene emreden de diegodan da cok cok daha iyi oynuyor hakkini verin adamin meirelesse azicik maclari izlersen gorursun takimin belkide en iyi oyuncusu bekir ile kadlec ise zaten ilk tercih degiller iki as stpoerinde yok su an ayrica bekir de kadlecte yedek kalmayi sorun etmeyen takim oyunculari gecen sene de bu isimler sampiyonlukta onemliydi hemen sucu bikac isme atmayin

• bir beşiktaşlı olarak söylüyorum tamam tercihleri güzel ama lig tarihinde gördüğüm en pasif teknik direktör. yardımcı olmak için yaratılmış sanki. t. direktörlük onun işi değil gibi..

0|1
    0|0
  • Bir besiktasli olarak memnunum

0|1
    0|1
  • Takıma gerekli hırsı inancı veremiyor. Kimse galibiyet inanarak çıkmıyor sahaya. Üstüne üstlük hala Selçuk Şahin den medet bekliyor.
    Bu takıma ciddi bir otorite şart.

0|0
    0|0
  • Eraun yanalin futbolumu güzeldi Allah askina yapmayin ya.
    Almanya liginde herhangi bir maci izleyin.
    Ziconun futbolu nerdeeeeeee ersun nerde.
    Bu takimin basi suanda bos kendi kendine bu vaziyette.
    Ama ahhhhhh aykut ahhhhh

0|0
    0|0
  • emre ve volkan zibidisinden memnun değilim gerisi fenerbahçe taraftarının görüşü

0|0
    0|0
  • Lanet gitsin ismail kartala gitsede kurtulsak teknik direktorsuz oynasak bu kadar icime dert olmaz arkadaş

0|0
    0|0
  • Ismail kartal iyi bir fenerbahçeli ve çok beyendi bir adam ancak teknik bilgisinin zayıf olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bana kalirsa ismail kartal yardimciliga geri donmeli aziz yildirim ve emre de gitmeli sadece zarar veriyorlar takima başka bisi değil

0|0
    0|0
  • o adam kukla hala anlayamadınızmı aziz yıldırım hem taraftarın hem takımın anasını... hala ondan memnunmusunuz bundan memnunmusunuz diye konusuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yönetim dahil komple hiç birinden memnun değilim

0|0
    0|0
  • Teknik bilgisi yok fenere yeterli değil futbol bilgisi zayıf disiplin ve otoriter sorunu var yapamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48
Yükleniyor...