Türk futbolu nereye kadar böyle gider?

Gerçekten hakemler çok hata yapıyor ve futbolcularda ağa havasındalar...

0|0
6|65

En İyi Erkek Görüşü

• o azize, tüpçü, gs den liseliler türk futbolunda söz sahibi olduğu sürece bu devam eder. bir gs li olarak bu ortamın düzelmesi için de o yorumcuların da taklit yerine aslına dönmüş türk insanına özgün olan bir şeyler söylemeli ve futbolcularımızı da onlara yönlendirmeliyiz. fener gs ve bjk nin kuruluş tarzı da yaptıkları işler de ortada amaçta ortada. giderken biz den bir şeyler kalsın amacıydı ve halen devam eden bir durum.

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 64

• milyon euro'luk oyuncular olacak, ve takım hala 3-5 futbol muhabbeti için de gecen değersiz adam yerine bile koymayı muhatap dahi almayı düşünmediğim karaktersizler uğruna o futbolcular takımı bir ileri bir geri yerinde duracak onlar top oynuyoruz sanacaklar ve türk futbolu ilerleyecek. hayali bile düşündürüyor beni. bizden bir şey olmazzzzzzzzzz. ne hocalar geldi ne takımlara adam edemediler tek gayeleri ligde kalabilmek ilk 3 e girebilmek uefaya şampiyonlar ligine dünya şampiyonasına gidebilmek para için o yüzden bizim taraftarların bizim hocaların ve yöneticilerinin türk futbolunu bir yere götürebileceklerine inanmam kardeş bu ülkede her şey ticarete dökülmüş vaziyette millet aç gezerken ben futbola değer vermem milli maç harici ki son maçta durum ortada adam sahayı terk ediyor sen kimsin sahayı terk ediyorsun gerekirse o sahada öleceksin savaş çıkacak komutanım adam bana küfretti ba ba ba

0|1
    0|0
  • görüntü tekrarını dev ekrandan vermedigimiz sürece böyle gider

0|0
    0|0
  • 100 yıl sonra duzelebilir

0|0
    0|0
  • Beceremediğimiz işlere ne kadar da meraklıyız böyle...
    Türk futbolu diye bişi yok. " Türk Futbol Rezilliği " diye bir durumdan söz edebiliriz ancak.

0|0
    0|0
  • Kokten temizlik gerek tupcu yayinci kurulus siyaset vs elini cekmesi gerekiyo.

0|1
    0|0
  • Valla ben eskiden koyu fenerbahçe taraftarıydım, Aziz'in o yaptıklarını gördükten sonra, gerçekten futboldan sogudum. şu an Fenerbahçede oynuyan bir oyuncu say desen sayamam. O kadar ilgisizim. Pekte lazım değil aslında, bana faydası olmayan klise papazının ben taaa :)

0|0
    0|0
  • Tüm kulüpler zaten batmak üzere. Bundan dolayı dar boğazda o uçuk fiyatlar normal düzeye ki o bile normal değil de inecek sadece gerçekten star payesi almış kişiler iyi para kazanacak. en çok 5 sene sürer ya dibi boyladıktan sonra ya ucundan sıyırıp kurtardıktan sonra

0|0
    0|0
  • türk futbolunun yükselmesi için yabancı sınırı kaldırılmalı çünkü türk futbolcular sınırın var oldugunu bildiği için standart oyun oynuyo ama yabancılardaki gibi kaldır sınırı o zaman gör madrid barça münih bunların hangisinde ilk onbir kendi vatandaşı

0|0
    0|0
  • Türk futbolu her zaman böyleydi

0|0
    0|0
  • San marino gibi oluruz. Bu federasyonla bir yere varılmaz.

0|0
    0|0
  • FB, GS ve BJK yi kollamaktan vazgeçilirse ya da bu takımlar ligimizden çıkartılırsa Türk futbolu kesinlikle ilerler.

0|0
    0|0
  • gerçek futbolda herşey sahada olur, saha konuşulur, teknik adamlar, taktikler, sistem konuşulur fakat bizde başkanlar takımın sahibidir takıma adı bilinen pahalı 2-3 oyuncu alırlar iş yapıyor gibi gözükürler yani şurdan anlayın halimizi önce futbolcuları ardından teknik direktörü işe alan klüplerden bahsediyoruz..

0|0
    0|0
  • Aziz ve Tüpçü ve ünal gibi işrfszler gidene kadar devam eder

0|0
    0|0
  • Bu konuda aslında çok doluyum. Öncelikle ülkedeki agresif ortam futbolada çok ciddi şekilde yansıyor. Birbirimizi sevmeyi öğrenmemiz lazım. Ama maalesef bazı oyuncular ve yöneticiler ortamı çok geriyor. Bazen nefret ediyorum futboldanda hayattanda. Çirkeflik emek hırsızlığı diz boyu. Sportif açıdan zaten bahsetmiyorum. Ama genel olarak futbolumuza saha dışı olaylar yön veriyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • siyaset elini çekince

0|1
    0|0
  • Beşiktaş şu an ki uyguladığı sistemle bir yere gelirse, türkiye de herşey değişir. Uzun zamandır bu kadar genç ve iddialı bir kadro olmadı bu ülkede

0|0
    0|0
  • Taraftarlar fanatikliği bırakıp futbolsever olması lazım. Bin fenerbahçeli ile galatasaraylı kavga etmeden yan yana omuz omuza maç izleyebilmesi bu futbolseverliktir. Kavga dövüş olduğunda fanatiklik olur.

0|0
    0|0
  • Türk halkı nezaman cinnet geçirip sahaya inip hakemleri katlederse ozaman türk futbolu duzelir abicim yoksa holiganlık aynen böyle devam eder e tabi birazda zihniyet meselesi

0|0
    0|0
  • Siyasette radikal bir devrim ne zaman olursa sporda da ihtiyacı olan devrim o zaman gerçekleşecektir.

0|0
    0|0
  • Hiç ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Senol gunes : turkiyede su an bir kriz var. boyle giderse, 5- 10 yil sonra turk futbolu diye birşey kalmayacak.

0|0
    0|0
  • Aziz tüpçü ve ekibi birde paralı köpekler yalakalar yanlı taraflı kanallar birde türk futbolunu ikiye bölenler var anadoluyu küçük görenler ve onları sevmiyor çünkü renk fanatiği olduğundan

0|0
    0|0
  • Türk futbolundan bir b*k çıkmaz abi elin kazakistanını şans eseri yenen milli takım şikelerden geçilmeyen bir lig olmaz olsun

0|0
    0|0
  • ortamın duzelmesı ıcın once buyuklerın bu olaya el atması lazım ve yabancı kuralının kalkması lazım veysel tarık hakettıgı bonservısı maası alması lazım yurt dısına oyuncu gondermemız lazım

0|0
    0|0
  • Olduğu kadar olmadığı kader

0|0
    0|0
  • Bu paraları verdiğin sürece değişmez

0|0
    0|0
  • Hep yerinde sayarr bir yere gidemez bu sekilde

0|0
    0|0
  • yıldırım demirören giderse. emre melo volkan futbolu bırakınca.

0|0
    0|0
  • Hiçbir yere gidemez. Başımız sağ olsun.

0|0
    0|0
  • Emre belezoglunu afrikan kokenli birisine bir guzel essek sudan gelinceye kadar islak kizilcik sopasiyla dovdurteceksin yanina volkani koyacaksin yildirim demiroreni koyacaksin butun futbol yoruncularini dolduracaksin silak sulup vuracaksin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...