Kriz geçirmek üzereyim...

bazı arkadaşlar su an sinirden titriyorum 2 yıllıkların başarı sıralaması olmadıgını söylüyor gülüyorum sadece dogru tercih tablo 3a dan acsnlar bi bölüm yazsnlar va baksnlar nasıl yok rehberlikcye gitk arkadaşm adalet istiyordu ankara ama hoca puanın önemli olmadıgın söyledi tabloyu actı ve sıralaamsına baktı o bölümünn arkadaşımn sıralaması ile karşlaştrdı yani bilip bilmeden burda gelip konuşuyorsunz onlarnda sıralaamsı var blen arkadaşlarm o bilmeyenlere anlatsn sadece puana bakarak yapanlar asla yerleşemezler

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Puanlar bi önceki sene, oraya son yerleşen kişiye aittir...Yani illa ki o puan olcak diye bişey yok...Altıda olabilir, üstüde...Kontenjan ile alakalı girmesi...Sıralamadır zaten esas alınan...e sıralamada zaten Puana göre yapılıyor...

0|1
    0|0
    • olurmu sınav zorluguna göre degişiyor gecen sene 345 alan birinin sıralaması 100binse atıyorum bu sene 310 puan alanın sıralamasıda öyle oluyor bu farkan e diyeceskzn puan degişşede sıralama degişmyir

• Arkadaş kendin söylüyorsun zaten...Sınav kolay olunca herkes yapıyor ve puanı yüksek geliyor...Sınav zor olunca az kişi yapıyor, puanı daha öncekine göre daha az olsada sıralaması yüksek oluyor...

• heye arkadaşm tamam sen puana bak herkez sıralamaya bakarken

• Sıralama her yerde vardır ki zaten oldu o zaman her tercih yapanı pat diye bir kampüse nasıl sığdırsınlar :D Kafa yok canım aksini iddia edenlerde :D

0|0
    0|0
  • 2 yıllıklar da puanların önemi fazla yok ancak güzel bir okul seç 2 yıllık da olsa

0|0
    0|0
  • Söz bir daha nefes almayacağım.

0|0
    0|0
  • inşallah yerleşirsiiz bi yere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru anladıysam şu cevabı verim.

puanla işimiz yok sıralamaya göre yerleşiyoruz kimse bi yerlerinden uydurmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...