Arkadaşlar tercihlerinizde neye baktınız ?

hayırlı akşamlar arkadaşlar 2 yıllık tercihlerinizde puanınızamı göre yaptınız yoksa sıralamaya göremi bazı arkadaşlar sıralamaların olmadıgını söyledi 2 yıllıklarda puana göre yaptık dediler ama dogru tercih tablo 3a da var siz neye göre yaptınz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıllıklar tercih yaparken bitirdiği alana göre yapmalı yoksa puan gerekiyor

0|0
    0|0
    • puanm var zaten ama bazı arkadaşlar 2 yıllıkların başarı sıralamasını bulalamamnş

• adalet yaz arkadaşm oraya bölm olarak sonra ankara yaz hani başarı sıralaamsı yo kdiyordn ya görürsün olup olmadıgın =)

• şimdi gördüm, doğru tercih kendi hesplamış olabilir bunu. ösym tercih kılavuzunda yayınlamıyor. gideceğin bölümün sıralaması çok iyi, onun şokundayım :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ben sınava girmedim tercihde yapmadım ama yapan arkadaşlara diyorumki adına kanıp sakın UÇAK TEKNOLOJİSİ bölümüne gelmeyin.

0|0
    0|0
  • saçmalama, 2 yıllıklarda başarı sıralaması olmaz

0|0
    0|0
    • arkadaşm bak dogru tercih tablo 3a yı ac ordan adalet yaz ve ankara yaz bak bakalım ygs ile yerleşn kişinin puanı ve sıralaması yazıyor ondan snra gel burda konuş link al bakalm

• doğru tercihe ne bakıyosun, onlar kendi kafalarına göre yapmışlar iki yıllıklarda punların çok oynamasından dolayı sıralama hesaplanmaz

• Arkadasım tercıh denılen olay sıralamaya gore yapılır 2 yıllık ya da 4 yıllık olsun farketmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Siralamaya guven. Puan hikaye , her sne azalir, artar.

0|0
    0|0
    • baızları 2 yıllıklarda başarı sırası yok diyor var ama nasıl yok biz ona göre yaptık bu kafamı karıştrdı canm

• canm birde 2 yıllıklarda cok büyük oynamalar oluyor neden kiacaba 100 bin oynama bile oluyor:(

• Tercih eden insan sayisi degisiyor ya ondandir canim o, bi de dort yillik bir suru yer acildi ya :( ondan

Yükleniyor...