Arkadaşımın yakın arkadaşından hoşlanıyorum.

Off kafayı yiycem bi yorum yapın lütfen:((

Arkadaşımın yakın arkadaşından hoşlanıyorum. Ğçen gün arkadaşım çocuğun ağzını aramak için benden ve arkadaşlarından bahsetti oda hiç hoşlandığı kimsenin olmadığını yanlış anlmamasını ama

tıp olarak hoşlansa bnden hoşlanıcağını belirtmiş ama hoşlanıyorum dememiş ya sizce hoşlanıyomudur benden ya arkadaşım yine ağzını arıycak ama kafayı yrmek üzereyim:((((

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür konularda aracıyı çıkar kendin diyaloğa geç, bazı arkadaşlar arkadaşını paylaşmayı sevmez çünkü bu sefer o 3 ncü şahıs olur kıskanır.bazı alışkalıklar insana herşeyi yaptırır.belkide böyle bir muhabbet hiç olmadı ve arkadaşın seni kandırıyor.bu tür şeyler yaşadığım için sana tavsiyem kendin gitve konuş, kaybedecek neyin var başiladığın noktaya geri dönersin,hiç olmassa bir umut beklemezsin

0|0
    0|0
    • Haklisin peki hani cocuk gercektn boyle bisey soylediyse bnden hoslanma ihtimali varmdr

• bunun için onunla daha fazla zaman geçirmen gerek.bir erkek veya kız farketmez ufacık bir şey etkilemeye yeter.

Erkekler Ne Diyor 6

• oda arkdaşının ağznı aramış :) gözn aydın anlycağan

0|0
    0|0
    • İnsallah dedigin gibidir:)

• m.etme bi erkek olarak anladım ben niyetini onun şmdi iş sana düşüyo ona belli etmeye başlasan iyi edersin :)

• no comment.

Yorum yapayım da kafayı yeme diye yazdım.

0|0
    0|0
  • arkadaşını aradan çıkar.doğru cevabı o zaman alırsın

0|1
    0|0
    • Kendisine boyle bisey sormaya cesareti yok ama:((

• cesaretin yoksa aşık olma zaten.kaybetmeyi de alışkanlık haline getir.

• evet bak buna katılıyorum işte aradan arkadaşnı çıkarmalısın hiç belli olmaz belkide söylemiştir ama arkadaşn sana söylemiyodur bunu defalarca yaşadım

• çocuk böyle dediyse bir adım istiyordur, arkadaşca yaklaş önce zamanla olur çok istiyorsan

0|0
    0|0
  • O kıza bayılıyorum demek istemiş.

0|0
    0|0
    • Ah keske boyle demk istemis olsa keske

• Hayırlı Olsun,Meyvenizin İsterim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni begeniyorsaa senden ilgi bekliyordur sen de ilgini gster ona olan duygularını ifade et eger cıkacagı biri olursa sen olursun

0|0
    0|0
  • tipini beğendim ama hoşlanmıyorum demiş işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...